u88470
u88470
next
03. junij 2012
u76047
u76047
next next next
joj kaj je zanimivo!
03. junij 2012
u76047
u76047
hitro nextaj pliiisss
03. junij 2012
u40060
u40060
neeext, najjača zgodbica
03. junij 2012
u47197
u47197
Neext
03. junij 2012
neextt!!!!!!!
03. junij 2012
NEEEEEEEEEEEEXT! PROSIM ZDEJ TAKOJ!
03. junij 2012
9. D E L
---------------------------------
»O tem ne bom govorila tukaj« je rekla Maša in zavrtela flašo. Bilo je dovolj prepričljivo da je nekaj narobe in nisem želela dregati. Flaša je pokazala na prazen prostor, ki je bil namenjen Harryju. Maša je pograbila flašo in jo ponovno zavrtela. »Lou« je rekla z malo bolj veselim glasom.«Resnica, izziv?« Lou je bil presenečen ob njenem navdušenju, ki se je prikazal v eni sekundi. »resnica«. »z Liso še ne veva...za katero se tako zavzeto ogrevaš?« gledali smo ga in Lou je zardel. »Pa daj no. Resno? Če bodo mediji to zvedli preden bo ona zvedla..ne bo dobro. Ne želim kakršnihkoli napak.« je rekel in že skoraj pograbil flašo. »Pa daj no. Saj nisva medij. Tiho bova. Vse kar je izgovorjeno, storjeno tukaj, bo ostalo med nami.« sem izdavila. Pogledal me je in rahlo prikimal. »no prav. Povem samo, da je manekenka. Rjavi lasje..božanski nasmeh. Ne morem se ji upreti.« oči so se mu zasvetile. Nasmehnili smo se mu in Lou je pograbil flašo in jo zavrtel. »Ooo, Zayn.« Zayn se je živčno presedel. »Resnica.« »Hahaha! Upal sem na to.« pogledala sem Mašo in navdušenje je že izginilo. Ponovno jo okolica ni zanimala. V tistem trenutku se je vrnil Harry in se, še vedno z spuščeno glavo, lepo usedel na kavč. »Tvoja simpatija Zayn. Želimo vedeti.« je Lou prekinil moje razmišljanje. Dvignila sem glavo od Maše in pogledala Zayna. Postal je rahlo rdeč in odkimal. »Niti pod razno ne povem.« nasmešek se mi je skril iz obraza. Bila sem resna. Zagledala sem se v rob mize, tako kot Maša. »Ej, Zayn, ni razlik med nami. Povej.« Zayn se je premaknil, odmaknil roko iz mojega vratu. Potiho je nadaljeval. »No prav. Emm..no. sedi zraven mene.« Na obraz se mi je pokazal velik nasmešek in obrnila sem se k njemu. Pogledala sem ga z vprašujočim pogledom, on pa mi je le pokimal nato pa segel po flaši in jo zavrtel. »Niall.« je prekinil smrtno tišino. »Jap..izziv hočm« je rekel Niall in se ponovno zatopil v poln krožnik. »Tistile penice tamle ne? V usta si boš dajal eno po eno in vedno rekel Fluffy Bunny. V usta jih spravi vsaj 10.« Zayn se je potiho zahihital nam pa ni bilo ravno jasno o čem se gre. Niall ga je pogledal zelo začudeno in Zayn je pokimal. »No prav.« V usta je začel dajati penice. Eno po eno. In vedno je rekel Fluffy Bunny. Dokler jih v ustih ni imel 8. Slina mu je že skoraj tekla iz ust. Vsi smo že skoraj umirali od smeha, ko je samo stekel do kuhinje. Slišalo se je le rahlo pluvanje. Takrat smo se vsi začeli smejati. Sedaj sem pogledala Mašo. Njen obraz se ni spremenil. Imel je le rahel, kisel nasmešek, še ta fejk. »Fantje, malo potrebujem Mašo, na samem. Nadaljujte brez naju. Samo 5 minut.« Začudeno so me pogledali nato pa še Mašo, videli so, da je nekaj narobe in na obraze se je takoj prikazala zaskrbljenost. Harryjeva glava je bila že skoraj med koleni. Zgledalo je, kot da ga je sram. Obrnila sem se in prijela Mašo za roko ter jo odvlekla v mojo sobo. »Povej Maša, kaj je narobe? Še najbolj smešna stvar v celem življenju te ni nasmejala. Kaj za vraga se dogaja s tabo?« Užaljeno me je pogledala in v joku začela. »S Harryjem sva se dosti razumela na sprehodu po Ljubljani. Smejala sva se skupaj in podobno. Dokaj mi je bilo zanimivo. Počutila sem se zaželjeno, ljubljeno. Malo sva se objemala in podobno. Nato smo prišli domov. Šla sva v mojo sobo. Tam pa...« padla je v nepremagljiv jok. Nisem je mogla umiriti. Zjokala se mi je v naročju. Prvič v mojem življenju sem jo lahko objela in ji rekla »Zjokaj se. Nihče te ne vidi. Boljše se boš počutila.« jokala se je. Ni se umirila.
-------------------------------------
Kaj zapleteno a?;D
03. junij 2012
NEXTAAAJ PROSIM. FUUL ZANIMIVO IN HOČEM TAKOJ IZVEDET ZAKAJ!
03. junij 2012
Next!!
03. junij 2012
next
03. junij 2012
NeextNeext
03. junij 2012
Next!!!
03. junij 2012
u40060
u40060
next!!!!
03. junij 2012
next
03. junij 2012
next !
03. junij 2012
u94182
u94182
next
04. junij 2012
u57330
u57330
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. junij 2012
u90248
u90248
next
04. junij 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!
04. junij 2012
u76047
u76047
next next neeexxxttttttt!!!!!!!!!
04. junij 2012
u63958
u63958
neext
04. junij 2012
one biiiig next
04. junij 2012
10. D E L
Oprostite za pozni next, nisem imela ideje, zakaj bi Maša tako jokala
-----------------------------------------------
Jokala se je. Ni se umirila. Nisem več vedela, kaj naj naredim. Želela sem iz nje izvleči vse, a sem vedela da ni sposobna niti razlagati. Počasi se je začela umirjati. Nehala je ihteti in se tresti. Počasi je dvignila glavo iz mojega naročja in globoko vdihnila. Pogledala me je z čisto zabuhlimi očmi, tako da se mi je zelo zasmilila. »Veš Maša, danes ne bom več dregala. Nisi zmožna..« zmajala je z glavo. »Sem sposobna. Želim, da enkrat za spremembo res zveš čisto resnico od začetka do konca. Kje sem ostala?« pogledala sem jo z debelimi očmi. »Da sta šla v tvojo sobo...« popravila si je lase, ki so ji ušli na obraz in nadaljevala. »No tam sva se vsedla na mojo posteljo in se pogovarjala. Dol naju ni bilo kar nekaj časa, kakšne 45 minut?«pokimala sem. »No, in sva se čisto lepo pogovarjala. Sicer malo bolj zasebne stvari. Koliko punc je že on imel in koliko fantov sem imela jaz in podobne stvari. Pri nekem fantu sem pač malo z žalostnim glasom rekla da me je pustil – sej veš, Anže, in je želel vedeti zakaj. S solzami v očeh sem mu razlagala in na koncu zajokala. Stisnil me je k sebi in takoj sem se pomirila.« nasmehnila sem se. »Samo potem sva nadaljevala pogovor o drugih stvareh. Prašal me je, če sem ponovno zaljubljena in podobne zadeve. Rekla sem, da ubistvu mi je nekdo zlo ušeč. In je biu radoveden in sem mu pač rekla, da mi je on ful luškan, pa še dons kar sva se pogovarjala, objemala in to, se ubistvu še z nubenim nism tako lepo počutila. Na obrazu mu je takrat zginil nasmešek in rekel, da mi on nikakor teh čustev in podobnega ne mora vračati. Da-da..mu je všeč neka druga punca.« Tesno sem jo stisnila k sebi in ji pustila, da se ponovno zjoka. »Ampak Maša, saj veš da ne morajo biti čustva vedno obojestranska.« dvignila je glavo. »Saj bi še prenesla..ampak povedal mi je katera punca mu je všeč.« dvignila sem obrvi in jo vprašujoče pogledala. Razumela je. »Jah no..nebi ti tega smela povedati, ampak je rekel, da je bil do mene tak ker je do vsake punce tak, namreč rad se objema in podobne zadeve, samo če bi pa res imel punco bi ji to na drug način pokazal. In da ta punca, ki mu je všeč, ... si ti.« Oči so mi skočile iz jamic. »Pa kaj, dej ne zafrkaveej Maša. Resno!?« pokimala je in me gledala.«Takrat se mi je utrgalo. Začela sem še bolj na glas jokati. Zadrla sem se, da si ti itak vedno boljša od mene, ne glede na to, kje si in kaj delaš. Vse ti narediš bolje. Ponovno me je žele potolažiti, a sem ga odrinila in se presedla za mizo. Nekaj časa me je še gledal, da sem nehala jokati, nato pa je rekel, da je bolje da greva dol. To je to.« Bila sem presenečena. Nikoli nisem bila boljša od Maše. Vedno sem bila njena senca. Nikoli v življenju ni nihče okoli ene pomislil, da bi bil raje z mano kakor pa Mašo, a ne, pride nek slavni, in si zaželi mene. Sedaj imam filing, da sta dva iz skupine naklonjena meni. In jaz sem naklonjena le enemu od teh dveh. Kaj bom naredila? V želodcu me je stisnilo. Želela sem vprašati Harryja, če je to res, a me je Maša že prehitela. »In niti podrazno ga to ne sprašuj.« Naredila sem preseneč obraz. »No, okej. Moram premleti. Čez noč. Prespati. Nujno. Greva dol?« Maša je pokimala in mi sledila v spodnje nadstropje.
Harry je bil že nasmejan, a mu je nasmešek izginil iz obraza ko naju je zagledal. Vsi so postali resni, še Niall je nehal jesti hrano in jo odnesel v kuhinjo. Vsedla sem se zraven Zayna, Maša pa zraven na majhni stolček. Čutila sem vprašujoče poglede na sebi, a sem jih ignorirala. Bila sem zatopljena v svoje misli.
------------------------------
Vam je všeč?;D
nextam ali raje končam?
04. junij 2012
u94182
u94182
itak da next
04. junij 2012
Next!!
04. junij 2012
u90248
u90248