u172325
u172325
Waww
NEXTT!!!
14. februar 2016
nnext
14. februar 2016
u193093
u193093
Next
14. februar 2016
o m hggggg par dni me ni pa ze to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nnnnneeeeeeexxxxxtttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. februar 2016
cak cak cak! to je blo dans...
pozab hehehehhehe
Next Next Next a lahk se dans??????????? pls!!
14. februar 2016
Next
15. februar 2016
neext!!
15. februar 2016
Next
15. februar 2016
u143259
u143259
Neeeeeext
15. februar 2016
u202183
u202183
Hej evo še moj Next Hvala vsem, da berete. Upam, da vam bo všeč...hah

9

Stopila sem do tiste klopi, kjer je sedel ter se počasi usedla na svoj stol. Na mizo sem položila knjigo, zvezek ter peresnico. Skrivaj sem ošinila s pogledom rdečelasega fanta. Gledal je naprej ter dajal vtis resnega učenca, ki se med razlago ne da motiti. Skrivaj sem opazovala njegov obraz, oči in lase. Kar naenkrat me je pogledal ter mi pomežiknil. Hitro sem preusmerila pogled pred tablo ter si z lasmi zakrila levo polovico obraza, da me ni mogel videti, razen moj nos, ki je kukal iz zavese las. Čutila sem njegov pogled na sebi. Lahko bi rekli, da je bil dobesedno otipljiv. Sprehajal se je po mojem skritem delu obraza, ramenih ter vratu.
Močno sem vdihnila ter se ozrla proti mestu, kjer sedi Rick. Sedi dve vrsti pred mano na drugi strani učilnice. Opazuje naju. Nasmehnem se mu. Rick mi pomežikne ter se obrne naprej. Nasmehnem se sama sebi ter se osredotočim na razlago.
Sredi pouka prispe listek na moj del klopi. Zbegana odprem listek ter preberem, kar piše na njem.
'Kako je bilo pri ravnatelju? Je bilo kaj predigre?' je pisalo. Točen sem vedela, od koga je ta listek. Besno sem prestrelila rdečelasega fanta. Ta se mi je le režal kot počen maček. Najraje bi mu jih zdajle napela, sredi pouka, a bi potem bila okarana pa ostalo. Raje nisem tvegala. Zagreto sem v peresnici poiskala kemični svinčnik ter z elegantno pisavo napisala:

'Po čem sklepaš, da sem se šla dol dat k ravnatelju?'
Podala sem mu papirček. Nasmehnil se je ter ga prebral. Ta čas sem se ozrla proti Ricku. Jezno je gledal v najino smer. Pa ne, da je ljubosumen! Preplavil me je občutek sreče. Mu vsaj ni vseeno, s kom se njegovo dekle druži. Moje razmišljanje je prekinil listek. Močno sem vdihnila, da bi pomirila svoje živce. Prebrala sem kaj piše.
'Daješ vtis lahke punce, pa še zagotovo je polovica tvojega telesa plastičnega. Kokoška.'
Sedaj pa imam dovolj. Ravno takrat pa je zazvonilo. Jezno, kaj jezno besno sem prestrelila rdečelasega fanta.
"Beri med vrsticami." sem siknila. Nato pa sem mu pokazala kazalec, nato sredinec in nato še prstanec. Pograbila sem svoje stvari, jih vrgla v torbo ter pohitela k Ricku, ki se je mrščil.
"Kaj si se z njim dopisovala?" me je takoj popadel z vprašanji. N jegovih očeh se je opazilo ljubosumje.
16. februar 2016
u198831
u198831
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. februar 2016
u143259
u143259
Omg hahahaha kok je tale rick ljubosumen sam men se zdi da je z njo sam zrd khm..
Neeeeeext
16. februar 2016
oo cuteeeeeeeeeeeee kr ljubosumn jeeee <3333333333333333333333333 hhahahahahhahahahhahahhaha cist uznemirjena sm hahahahhahahahha pa nwm zakaj lol hahhahahaha nextttiiiii zdele!!!!!!!!! komi pism hahhaha Next Next nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
16. februar 2016
pa dobr povedan I ♥ Torres hahahah ta khm lol haha cepri je najbrs res......
16. februar 2016
Nexrttt
16. februar 2016
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt
16. februar 2016
neeext
16. februar 2016
Next
16. februar 2016
Next
16. februar 2016
u193093
u193093
Next
16. februar 2016
Next
16. februar 2016
Neeeeext
16. februar 2016
u208800
u208800
nexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt pa nism nb d nebo pomote hahahhaha
17. februar 2016
Next
17. februar 2016
actimel
actimel
Next
17. februar 2016
u172325
u172325
NEXTT!!!
18. februar 2016
neext!!
18. februar 2016
10
''Bi ti ignoriral če bi ti nekdo pisal da si se šel dat dol k ravnatelju?'' sem rekla jezno skozi zobe.
''To ti je rekel?'' je vprašal jezno in gledal naokoli.
''Zdaj ga iščeš in mu boš zagrozil? Ni treba Rick, sama bom uredila.'' sem rekla ter stopila k moji omarici. Tam je stala tista Jenny s svojimi prijateljicami.
''Kaj zijaš?'' me je vprašala.
''Gledam mojo omarico, ki si jo zdaj ti okužila s svojo prisotnostjo.'' sem ji rekla ter prekrižala roke.
Jenny se je zasmejala in njene kokoške so ponovile za njo. Stopila je malo bližje k meni in mi iz naročja vrgla moje knjige. Popadale so na tla.
''Ups zelo mi je žal.'' je rekla sarkastično in šle so.
''Ugh kakšna grozna šola!'' sem zavpila naglas ter začela pobirat moje knjige.
Nenadoma sem pred seboj zagledala roke, ki so mi pomagale pobrat vse stvari. Zagledala sem rdečelasega fanta.
''Zakaj za vraga mi pomagaš?'' sem rekla ter ga ubijalsko pogledala.
Oba sva vstala in dal mi je knjige, ki jih je pobral. Najine oči so se srečale.
''Jenny včasih ne ve kaj počne.'' je rekel.
''Sem opazila.'' sem rekla ter pospravila knjige v omarico.
Preden bi lahko še karkoli rekel, je prišel Rick ter me strastno poljubil.
''Rick trenutno mi ni do tega.'' sem rekla, medtem ko me je kar zrgabil za zadnjico ter me še enkrat poljubil.
''Rick lahko nehaš prosim?'' sem zastokala in ga rahlo odrinila.
''Saj se vidiva potem pri meni kajne?'' je vprašal.
''Poskusila bom.'' sem rekla in zadovoljno se je nasmehnil.
Do konca pouka sem poskušala ostati mirna, čeprav me je vsaka mala stvar razjezila. Grozno mi je bilo biti med vsemi temi ljudi, ki so čisto drugačni kot jaz. Ko je zvonec končno zazvonil in je bilo konec pouka sem hitro stekla proti šolskemu avtobusu, ki je bil nabito poln. Vsi so se prerivali, zato sem se odločila da grem peš in premislim kako bom očeta in mamo prepričala da mi bosta danes dovolila k Ricku in da se bom spet šolala doma. Vse skupaj je bilo preveč za mene.
20. februar 2016
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
svetovno
20. februar 2016
Nexttt najbolss
20. februar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani