Next
07. april 2015
Neeeext
08. april 2015
Se opravičujem ker je dolgo trajal, imela sem šolske obveznosti
✖Next posvečam vsem
✖Pot do našega malega stanovanja je bila zelo mučna, saj smo bili v avtu vsi tiho, le na trenutke je mami vprašala če je kaj narobe vendar sva obe odločno odkimale.
Doma nas je že čakalo kosilo, ne vem zakaj sem zadnje čase lačna kot volk. Pri kosilu sva se s Katy končno razgovorili o šolskem dnevu, mami je na trenutke pokimala in se ne nehno smehljala.
»Bzzz,Bzzz« pogledala sem na telefon in videla Larsev sms. Oblekla sem si spomladanski plašček in stekla do dvigalu, kako sem vesela da imam vsaj nekoga, ki poizkuša razumeti moje probleme. Občutek imam kot da mi je on sorodna duša, zaradi njega sem končno našla svoj pravi jaz, ob njemu nisem res nikol depresivna... Hodila sem po kamniti poti, ki je vodila do ribnika. Tam me je že čakal Lars, ki me je ob prihodu strastno poljubil. »Bi danes poizkusila še kaj drugega?« navedla sem nekaj razlogov zakaj ne morem, zato vame ni drezal.
»Si se kdaj vprašala, kaj je med nama?« je rekel Lars, njegov stavek sem potrdila, in nadaljevalla z stavkom kakšen status imava.. »Zaenkrat boljša prijatelja, vredu?« čeprav sem bila močno razočarana nad njegovim odgovorom sem prikimala…
✖Čeprav najprej to ni bil moj namen da izveste, vendar se je na srečo že vse rešilo vam bom povedala, da ideje za zgodbo vzemam iz mojega življenja vendar sem zgodbo močno priredila npr. Nisem posvojena, nobeno ime ni resnično...
10. april 2015
Omgomgomg neeexz
10. april 2015
Neeeeeeeeext
10. april 2015
Neeeeeext
10. april 2015
Neeext
11. april 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. april 2015
u173906
u173906
next
11. april 2015
u183717
u183717
Next
11. april 2015
Next
11. april 2015
Neeext
Kero teslo -.- boljša prijatelja?! Majmune jedan
Neeext drgač š enkraat
13. april 2015
Next
13. april 2015
Oblila me je vročica, močneje sem začela dihati, kljub vsem vprašanjem ali sem res v redu, si nisem priznala da me je prizadelo dejstvo da Lars ne namerava imeti z mano nič resnejšega.
»Mislim da bi bilo bolje da odideva proti domu, res mi ne izgledaš dobro« je rekel ter me pobožal po hrbtenica
»Adijo, se vidiva v šoli« sem dodala ter ga hotela objeti vendar mi je na ramo položil roko ter mi to preprečil…
»Saj nisi mislila da te bom v takem stanju pustil iti samo domov, stabo grem«
Nasmehnila sem se mu, on pa mi je dal poljub na lice. Nekaj metrov pred našim stanovanjem sva se poslovila, nisem hotela da me pospremi do doma, saj obstaja velika verjetnost da naju vidi Katy.
Vsa izmučena sem prišla do doma, nenavadno se mi je zdelo dejstvo, da ni nobenenga doma. Brez resnih namenou sem bila na podnu, bila je nekakšna depresija ali nekaj takega, bilo je brez razloga, saj sem imela vse kar sem v tistem trenutku potrebovala.
V trebuhu sem začutila praznino, in končno sem se spovnila da danes še nisem zaužila nobenega obroka, ob rezanju banane sem si ne namerno urezala zapestje, kri je stekla po deski banana pa je dobila nekaj rdečih kapljic, kapljic ki so bile v tistem trenutku usodne…
✖Se opravičujem ker dolgo ni blo nexta
23. april 2015
next
23. april 2015
Neexr, boga banana.
23. april 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. april 2015
Neeeeeeext
25. april 2015
Neeeeeeeeeeeeext
25. april 2015
Neeext
26. april 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
07. maj 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg