Next
03. april 2015
Posvečenk ✖ola123 ✖KdoSem? in ✖Braend Engell
Hvala vsem ostalim bralkam

… in zavedam se dejstva da je on tista prava oseba, v grlu sem začutila cmok zato je bil moj glas zelo močan vendar tih hkrati. Povedala sem mu vse glede sestre in prepira, močno me je objel ter mi šepnil na uho »Lahko še enkrat poves zakaj je sploh prišlo do prepira?« je dejal z prikupnim glasom. Skobacala sem se iz njegovega naročja ter se postavila nekje na sredino sobe ter pogoltnila cmok ki je bil v mojem grlu že polovico ure, pogledala sem proti tlom ter začela »Torej, kot sem ti že povedala« sem dejala čisto po tiho »so moje korenine iz VB, natančneje iz malega mesta južno od Londona, svojih staršev nisem poznala saj so me že nekaj dni po porodu dali v sirotišnico, tam pa se spolnim le nekaj dogodkov, ki so se zgodila, saj me je že pri treh letih posvojila družina iz Avstralije ker si je Katy želela dvojčico. Do pred nekaj mesecev so bili najini odnosi odločni dokler ni na obisk začel hoditi njen ''prijatelj'' Joy. Ko nobenega ni bilo v bližini me je nenehno žgečkal ter me prijemal za stegna ter drugih delih« nisem mogla nadaljevati, zgrudila sem se po sobi. Dala bi vse da bi Lars prišel me objel ter mi rekel »ah, saj ne rabiš nadaljevati vem kaj je bilo« vendar se to ni zgodilo. Mirno je sedel na postelji ter me nemo opazoval. Ni mi preostalo drugega kot da nadaljujem vsa zvita sem ležala na tleh solze pa so mi močile spodnji del las, ki se je dotikal tal »nekega dne, ko je katy zaspala v dnevni sobi, je prišel do mene ter me odnesel v mojo sobo, mislila sem, da bo ponovno izvajal tiste nezanimive igre, vendar se je zgodilo to kar nebi privoščila nikomur-bila sem posiljena« začutila sem močne roke ki so se ovile okoli mene, ob Larsu se počutim zares ljubljeno in sprejeto zato sem nadaljevala »Čez nekaj dni sem to povedala sestri, tega mi ni verjela saj od Joya tega ni pričakovala, v njenih očeh pa sem postala hinavska sestra, NE morem nadaljevati« sem zahlipala, okoli pasu pa začutila še močnejši objem.
»Torej starši vedno za to« odkimala sem »ne, poznajo le Katyno stran zgodbe«

(že v naprej se opravičujem za vse slovnične napake)
03. april 2015
u191176
u191176
Next
03. april 2015
u183717
u183717
Next
03. april 2015
next
03. april 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. april 2015
nextttttttttt
03. april 2015
Hvala za posvecen next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXZT
03. april 2015
u191176
u191176
Hvalka za posvečeni next
03. april 2015
woowto je popolno!!!
neeext + nova bralka
03. april 2015
Res hvala vsem, ki to berete. Res sem vesela vsake posameznice ki si vzame čas saj mi z vašimi komentarji polepšate dan.
Poglavje posvečam ✖tiger*** ✖⬛pikica⬛*
Nekaj časa sva še sedela objeta v sobi, dokler v njo ni vstopila njegova mami, ki je bila ob pogledu na naju zelo šokirana, saj ni vedela zakaj jokam
»Večerja je že na mizi« je rekla in se nama prijetno nasmehnila.
Med večerjo sem spoznala da je njegova družina zares prijetna, veliko smo se nasmejali in se pogovarjali kot znanci ki se poznajo že vse življenje, zato sem brez problema odmislila vse probleme. Njegova leto dni mlajša sestra pa je neprestano nekaj šepetal Larsu, verjetno je poznala tisto Katyno zgodno.
Večer je potekal brez večjih problemov, Lars mi je posodil svojo pižamo, ter me prostovoljno odnesel na posteljo ter me poljubil na čelo »Narediti moram še konec seminarske naloge« nasmehnila sem se mu, ter se pokrila z debelo odejo…
Nenehno sem pogledovala h Larsu kako je zatopljen v svoje delo. Nato pa sem počasi zaspala..
Zbudila me je glasna budilka, ozrla sem se proti Larsu, ki je sredi sobe stal v kopalnem plašču iz njegovih las pa so mu kapljale kapljice vode. Brez besed sem vstala ter ga močno objela »hvala ti za vse« sem rekla ter se napotila proti kopalnici…
V razred sem prišla zadnja, ter zasedla prostor ob Katy, ker je le strmela vame sem morala začeti pogovor jaz »Toreeej« nisem mogla nadaljevati, zakaj sploh poizkušam govoriti z Katy, z osebo ki je v mene izgubila zaupnje že pred dobrim tednom..
04. april 2015
u191176
u191176
Next.
04. april 2015
u189210
u189210
next
04. april 2015
neeeeeeeext
04. april 2015
Neeeeeeeeeext<33
04. april 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. april 2015
Hwala za posvecen next!
Neeext
04. april 2015
Neeeeeext čim prej
05. april 2015
u173906
u173906
čim prej nexti
next!!
05. april 2015
Poglavje posvečam ✖Angie Vazquez in vsem ostalim bralcem

Moje misli pa sem hitro odmislila, ko je Katy zbadljivo rekla »kje pa je bila naša princeska pomoči« oči sem obrnila proti oknu, in opazovala ljudi kako hodijo v šolo. Ponovno sem se ozrla h Katy, ker pa je ni bilo na svojem mestu sem se ozrla po razredu in jo našla pri množici fantov, kako se smejijo in pogledujejo k meni. Nisem se sekirala za njihovo mnenje, saj sem čas ki bi ga lahko posvečala njihovim brezveznim komplimentom, raje vložila v pošiljanje Sms-jov Larsu…
Med glavnim odmorom sem po malici odšla na klopco ki je bila v Avli, opazovala sem ljudi dokler ob sebi nisem začutila tople sape, vsa vesela sem se ozrla v upanju da je to Lars, bila je le Katy. »Boš danes doma?« je siknila ter zavila z očmi. Pokimala sem. »Ann, Bo sploh še kdaj boljše?« je vzdihnila »poglej do česa sva prišle…« Skomignila sem z rameni ter se začela ozirati po avli v upanju da bi našla Larsa, ta pa je na srečo stal ob vhodu v šolo, ter se smejal z svojo košarkarsko ekipo. Z nasmehom na obrazu sem vstala ter se odpravila proti njemu, ko sem se še enkrat ozrla nazaj Katy ni bilo več… Larsa sem le pozdravila, saj včeraj ni bilo časa da bi se pogovorila kakšen status imava… Ostali trije fantje, ki so stali ob njem so se mi predstavili vendar kot je značilno zame sem si zapolnila le eno ime –Jack.
Na rami sem začutila roko...

✖Kakšne je vaše mnenje?
✖Kaj naj spremenim dodam?
-Vesela bi bila vsake kritike saj sem se zelo neizkusena v pisanju "bloga"-ta je moj prvi
05. april 2015
u173906
u173906
✖Kakšne je vaše mnenje? ful fajn, pa tak resnično deluje, a je resnično??
✖Kaj naj spremenim dodam? kaaa???

čist cool je vse skupi ti sm piši,
pa next mi kak posvet, ok?

next!!
05. april 2015
super si, napis vec nextov
lahk dodas slike al pa kej

neext
05. april 2015
Res je perfect! in grem skoraj vsakih 5 minut pogledat ce je next!
Ne wem, kaj lahko spremenis, morda samo to, da bi lahko bili malo daljsi nexti?
Kritik pa nimam.
Tako da samo se to:
Neeeext!
05. april 2015
neeeeeeeeeeeeeeeext
05. april 2015
Cool in hvala k si men pa ostalim posvetila next
hitro nexti ker ful cool pišeš!
05. april 2015
Next+nova bralka
Mnenjeerfektna zgodba
Kaj naj še spremenim dodam? Čist col zgodba, nč ni treba dodajat al pa spremenit.
Kritike: Jih nimam
06. april 2015
Poglavje posvečam ✖wolf girl 12 in ✖Laura Podregar
Hvala vam za vse pohvale*--*
...Ozrla sem se, bila pa je le socialna delavka »Bi prišla po zvonjenju do mene?« Je rekla ter se mi prikupno nasmehnila, pokimala sem. »Greš z nami na jont?« je dodal Lars po odhodu socialne delavke »Saj kadiš kajne?« Seveda sem njegovo frazo potrdila, kljub temu da ni bila resnična. Ko smo se odpravljali do igrišča kjer je prostor za kadilce sem bila malo zaskrbljena, saj še nikoli nisem resno poizkusila ter me je bolj skrbelo da nebom znala pravilno inhalirati, kot pa da je to droga, nasreč se je vse dobro izšlo, saj ni nihče posumil da to poizkušam prvič.
Po zvonenju sem se oglasila pri socijalni delavki, malo sem bila zadeta zato sem izpuščala nenavadne zvoke, ona pa se je le hahljala, ter me poizkušala oponašati. Na uro Angleščine sem zamudila samo 5 min, saj sem izpovnjevala vpisnico za srednjo šolo.
Po končanem pouku sem stekla Larsu v objem in se od njega poslovila, ter se odpravila do avta v katerim sta že sedeli Katy in Mami. Z zadovoljstvom sem se vsedla na sprednji sedež, in torbo dala ob Katy, ki je ob najinem stiku, zavila z očmi.
06. april 2015
u173906
u173906
hwala za posvečen next
next!!
06. april 2015
Neeeext
06. april 2015
u191176
u191176
Next
06. april 2015