še kakšn nekst? D
26. september 2011
del za ŽIWO !¨z love ironijoo
> Hej , vidva tam ! Pazita!! < Pogledala sva nazaj bližal se nama je volk! Bežala sva , bežala kolikor sva mogla , Aleks me je potegnil za nekaj deskami , in rekel : Tukaj počakaj! Odšel je naprej , tekel je in tekel za ali pred volkom ! Ko se je spremenil .

No vsaj rekla bi da se je spremenil , ker se je pred mano vse stemnilo , nimam pojma kaj je bilo res in kaj ne. Zbudila sem se ob ognju , zraven mene pa je bil Aleks , ki me je gledal in božal z njegovimi prečudovitimi očmi , > Dobro jutro! < >Dobro jutro , kako?< >Bella omedlela si , nato sem zbežal s tabo pred volkom , in skrila sva se za tole drevo ( drevo je bilo podreno , na tleh . ) V sedel se je zraven mene , in me nežno poljubil na lica , poljub sem mu vrnila , a ne na lica na usta. Bil je tako sladek , tako nežen . Poljubila sem ga še enkrat , in še enkrat , nato sva se smejala in poljubljala , privila sem se k njemu ko sva bila oba zazrta v nebo . Gledala sva zvezde , oh seveda zvezde! Zdaj me mami že zagotovo išče in tisti varnostniki , kot v topu sem se vstala brez besed sem tekla proti stari hiši .

nekkst?
26. september 2011
Nextii!
26. september 2011
next!!!!!!!!!!!!!
26. september 2011
u58568
u58568
huala za next....
zdei pa za niko enga!!!
pa nexty
26. september 2011
Kaj čete da zejle nekstam , fulllll velk nekst , al da vam dam vsak dan odlomek??
26. september 2011
zame!!!!!!!! fulllll velk nekst!!!!! Vsak dan!!!!!!
26. september 2011
jap ... se strinjam z Niko!!
next!!
26. september 2011
Preberite in kometirajte ♥♥Life in Los Angeles♥♥:
http://www.igre123.com/forum/tema/life-in-los-angeles/17925/7
26. september 2011
pol bo prehitr konec Bom tkole : EN VELIK NEKST BOM DALA , AMPAK TA TEDEN POL NIČ VEČ ?
26. september 2011
next!!!!
26. september 2011
ti si nekaj posebnega zato nextaj
weaslyčka moia
26. september 2011
zej pa napiš en fucking next zame !
26. september 2011
no dej kje je zdaj moj next????
26. september 2011
Jaz biti neučakan
26. september 2011
next čimprej!!!!!
26. september 2011
enga zame plis!!!!!!!!!!!!!!!!
26. september 2011
am...kdaj bo????
26. september 2011
zejle , za nikico

Ko sem prispela domov iz službe in iz letališča ( takoj po službi sem šla na letališče čakat Joea ) . Mi je Henrik rekel da moje punčke ni doma , da ni povedala niti kam gre, in da je nihče ni videl oditi .>Idioti ! Idioti nesposobni! Zakaj niste pazili nanjo!!!< V strašila sem se za mojo punčko in v najmanj 10 sekundah smo jo šli iskat. Najprej smo se odpravili do parka , kjer je ni bilo , niti na šolskem igrišču niti pri Špeli niti pri Niki . Njen razred se je ravno vrnil iz Bleda .Ko se je Nika spomnila na mesto ob stari hiši stekli smo tja.

Spet jaz :

Ko sem prispela do stare hiše sem videla prihajati mamo , varnostnike , Joea , NIKO , in ŠPELO! Odhitela sem do njih odločila sem se da jim prigode z volkom nebom opisovala , za mano je pritekel Aleks , >Oh , tukaj si < Je zavzdihnil ko je že vedel zakaj sem zbežala. > Ljubica, tako zelo me je skrbelo , da se bi zgubila , ali da bi te ugra….< > Ampak NE ! Tukaj sem vsa zdrava, malo sem se potepala < Naredila sem prisilni nasmešek . >Tega nesmeš počet , ne da bi komu povedala kam greš! < Je rekel Joe. Mami Aleksa sploh ni opazila . Na poti do doma , smo se z Nino in Špelo pogovarjale o Šolo naravi . >Nič posebnega ni bilo < je rekla Nina. > Nič nisi zamudila! < Je dodala Špela. > Že vem lahko imamo Pižama party , da nadomestimo moj ne it na Bled< Raje sem spremenila temo , kod da bi jima morala povedati mojo prigodo , zakaj me ni bilo na Bled . Nisem še pripravljena razkriti moje skrivnosti.
26. september 2011
končno!!!! NExt!!!!!!!!!!!!!!!!!11
26. september 2011
Tuki še pa mali delček za rosana_love ;D

>Anabella , seveda lahko , ampak saj veš.< Je bil odgovor ko sem povprašala mami , s tistim ''saj vešom'' pa sem vedela naj ne povem vse če nisem prepričana da me ne bosta izdali , no v to nisem dvomila . Ampak vseeno , čudno bi bilo , če jima bi rekla , '' Hejta , imam skrivnoost , vampirka seem . '' . To bi bilo butasto in čudaško! Stopila sem do mojih prijateljic : Lahkooo! Zavriskale smo. Že takoj nasledni dan , sta prišli k meni z vrečo stvari , > Hej , tega pa ne bosta potrebovali! < Sem vzkliknila, zato imamo ''shoping!!'' , odšle smo v tako imenovan ''šoping '' in si nakupile pižame, copate , in vse potrebno za zabavo :

juter prlepim slikice D NEKST?
26. september 2011
next!!!!
26. september 2011
Nextii!
26. september 2011
[img]http://image.24ur.com/media/images/680x220/Jun2009/60299142.jpg[/img] po vrsti : NIna , Jaz , Špela
26. september 2011
Zakaj negre? Lahka da kter drug to sliko plis
26. september 2011

NINA
26. september 2011

ŠPELA
26. september 2011

JAZ
26. september 2011
Ter mamini copati :

26. september 2011
Eden od maminih pogojev je bil nakup z nami , jasno da smo sprejele saj je zelo zabavna kljub njenim muham .
26. september 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani