next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. september 2011
Nextii!
25. september 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. september 2011
u50067
u50067
next
25. september 2011
a da bi?
25. september 2011
ja! Ja! Morš!!!!!
25. september 2011
Naj vam bo :
Zjutraj sem se vstala in se na široko pritegnila , vedela sem da bo danes srečen dan , to sem čutila . Odločila sem se za jutranjo prho , oh kako se mi je prileglo . Nato sem pogledala v kovček , katerega mi je pripravila Metka , poiskala sem si nekaj za obleč , spela sem si svoje dolge rjave lase v figo , in odšla dol v kuhinjo , kjer sta mami in Joe že srkala kavo . > Dobro jutro , mlada zaspanka < me je pozdravil Joe. >Jutro < Sem mu odvrnila. >Dragica , sedi moram ti povedat , da se bova vrnili že danes domov , a vseeno ne greš na Bled , z Joeom sva sklenila da bo tako naj majn sumljivo , čeprav zdaj se boš morala paziti! Še bolj ko veš kaj si , in kaj se lahko zgodi ! Obljubiš , da me boš ubogala ?<
>Obljubim < Sem nerado rekla.
Po zajtrku sem se odločila za sprehod po Londonu , ko sem se sprehajala po ulicah , na srečo brez varnostnikov . Hodila sem po ulici : Lavanther , in vstopila v enega od bljižnjih braov. Naročila sem si sok saj sem že bila pošteno žejna. Ko mi je sok tekel po grlu , ko sem se odžejala sem zagledala znano postavo . Bil je Aleks!
>Živijo Aleks , kaj počneš tukaj? <
> Oh Bella , pozdravljena tukaj imam očeta , no tukaj živi , pa sem prišel na obisk . Kaj pa ti ? <
Ker sem vedela da se ne smem izdati sem si izmislila : > Jah , z mami sva prišli po nakupih , saj veš London je vseeno nekaj večjega kot naše majhno mesto <
Aleks mi je verjel in rekel : > Ja čudovito , naključje do kdaj si tukaj? <
>Pravzaprav , ne vem če bo vse po sreči greva z mami že danes domov <
Nisem vedela ali , ve da sem bogata , nisem vedela če ve da imava z mami zasebno letalo .
>Super, no zdaj pa morem iti . Adijo < Ker sem gledala v sok sploh nisem videla , kam je odšel , kot da bi izginil , v trenutku njegovih besed : ADIJO! Sem se obrnila da bi mu odzdravila , a njega ni bilo več , čudno , kako čudno še ena zanka več v mojem življenju.
25. september 2011
Ali je Aleks...?????
25. september 2011
next!!!!!!!!!!!!
25. september 2011
next
25. september 2011
men se zdi da je alex volkodlak a ne?
25. september 2011
nevem Boste mogli še mau prebrat
25. september 2011
u58568
u58568
nexty če me maš sploh kei rada ;D
25. september 2011
Nextiii!
Jaa men se tut zdi da je Alex volkodlak..
25. september 2011
Oh Žiwa samo zate , nenenenenenne tale del je za vse ki vam je ušeč zgodbica , za živo pride poseben del D
Po poti do Joeove hiše , sem razmišljala o tem vampirstvu , saj ne more biti res , ne morem biti vampirka , no pol vampirka , to je nemogoče , čudila sem se sama sebi , jaz Vampirka? Jaz Kraljeva Vampirka? Katero me hočejo Volkodlaki ubiti? Oh , to je preveč zame , ampak zdaj sem vsaj razumela zakaj mi mami ni dovolila postopati sami po igriščih , trgovinah,parku … brez varnostnikov.
Ko sem prispela do hiše , mi je mami pomahala : > Bella , kje hodiš let imava čez 10 minut! < > Ja, ja saj sem tu a Joe ne gre zraven? < Sem jo vprašala . >Ne ne grem Anabella , moram še urediti nekaj zadev , a ne skrbi kmalu pridem za vama < Saj nisem skrbela ! Le zanimalo me je ! >Dobro Bella pridi , kovčki so že v limuzini. Odpeljali sva se do najinega osebnega letala, vstopili in se že peljali . Komaj sem čakala , da se vrnem domov , tukaj sem že čepela dva dni . Zdaj sem še 1 dan doma , saj prispejo sošolci , iz Bleda v petek , torej jutri , nato pa vikend , jooj kdaj bom videla moji prijateljici?.>Bella , da nebi iskala očeta ! < Mi je ostro rekla mami .>da < A tam ''da'' ni bil čisto res , res nisem mislila nadaljevati z življenjem kot ga imam oziroma sem ga imela , če vem nekaj več…

Nekst?
25. september 2011
u58568
u58568
nexty
25. september 2011
u58568
u58568
pa huala lepo ''prino pričakujm svoj del''
25. september 2011
u58568
u58568
pridno*
25. september 2011
next!!!!!!
25. september 2011
Veš ko se mi glih da :To je pred del za Žiwo

Že takoj naslednje jutro , ker nisem imela še šole sem se odločila za potep po našem mestu . Mami je odšla v službo , Matka je pomivala posodo , Henrik pa je sesal avto . Vsi drugi varnostniki so bili na svojih mestih , ker jim mami ni rekla naj me zasledujejo na vsakem koraku , me sploh niso opazovali. Zato sem se pretihotapila do ograde bazena , in odšla mimo kot da ni nič , stopila sem na dvorišče , odšla po cesti , in pričela teči , da me ne bi kdo videl . Ko sem vedela da sem na varnem sem iz nahrbtnika potegnila zavitek čipsa, odprla sem ga in se pričela basat z njim .Ko sem prišla do stare hiše , kjer sva se z Špelo večkrat igrali . V sedla sem se in čips odložila na tla . Ko sem na tleh zagledala senco postave za mano , z grozo sem se čisto , čisto počasi obrnila , in zagledala Aleksa! >Oh, ti si ne veš kako sem se ustrašila! < >Oh , oprosti Bella . To ni bil moj namen < >Vem < > Si za sprehod? , da se ti oddolžim za tisto prej , ko sem te prestrašil < > Am…ja lahko .< Nato sva postopala po gozdu , lahko bi rekla da tukaj še nisem hodila a zdelo se mi je vse tako domače , slišala sem ptice ki so pele , liste ki so šumeli , pogledala sem Aleksa , in on je mene . Bil je tako , tako zelo lep . Z glavami sva se bližala , bližala skoraj čisto skupaj sva jih že imela ko ,...

Nekst? Sam dons pa res ne nekstam več
25. september 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. september 2011
A se je je dotaknil?????
25. september 2011
OMG...nasledn del pa totalno zame...plosim
25. september 2011
u58568
u58568
nxty
25. september 2011