next plis!!!
24. september 2011
Wasly ju3 zjutri pa en dolg, dolg, dolg...next!!!!! Jez na začetku svojih zgodbic sploh nisem mela oboževalcev ti jih maš pa že takoj
24. september 2011
ja en dolg dolg next ok?
24. september 2011
Dons pa nexaš zame en dolg del kajne
25. september 2011
pikkiii ♥♥ ma tabulš pišeš no .... huala za next
25. september 2011
Hvalaa , da vam je ušeč , nekstam : Nekst je tak hitr napisan , zato se oproščam za napake , in daljši pride zvečer , ker nimam več napisan

Naslednje jutro sem opazovala kako gre sosedov Jaka na Bled z kovčkom , kaj bosta rekli Nika in Špela?Kaj učiteljica? In kaj Aleks in gdč Whitman glede baleta ?Mami je grozna , še vedno ne razumem zakaj mi ne pusti na bled . Ker je deževalo , sem odšla v kuhinjo in pojedla kosmiče nato sem se šla kopati v notranji vroč bazen. Nič zanjimivega ,sam dolgčas , ko sem zaslišala glas >Si pripravljena?< >Hm?< Bila je mami , >Greva?< Je rekla >Že ? A nebi raje…< >Šla na bled? Ne draga moja v London greva , kovčke ti je že pripravila Metka,pridi v Limuzino .

Cela pot je bila dolgočasna , in ne zanjimiva , dokler nisva prispeli do tega človeka. Odšli sva v njegovo hišo .> Sedita Živijo ! Jaz sem Joe tvoj osebni zdravnik!
Jaz ; >Ampak jaz še nisem imela zdravnika , kaj sploh je to?
Zdravnik; >Amyina , še ji nisi povedala?
Mami : > Amy ! Ne nisem , kako ji naj?
Zdravnik : > Rekel sem ti !
Jaz :> Kaj mi imata za povedat?
Mami : Povej ji reje ti! ,( pričela je smrkati.)
Zdravnik: Ne Amy to je tvoja dolžnost ! Kavo?
Mami ; Prosim ja,
Jaz ; Jaz bi sok.
Zdravnik je odšel v kuhinjo mami pa je začela govorit. :
Dobro poslušaj , nikomur ne povej zato , Anabella v nevarnosti si ! In jaz te moram zaščitit¨! Vsa ta leta sem te ščitila ,…
Jaz ; Pred kom?
Mami ; Pred …..
Jaz; Pred*?
Mami; Pred tvojim stricem.
Jaz ; Stricem?
Niste vsi navadni ljudje , ti nisi kot Špela ali Nina , nisi nikoli čutila kako posebna si? No nič čudnega , draga moja ti si Vampirka , no pravzaprav pol vampirka , jaz sem…..jaz sem…. navaden človek. ( to je izrekla kot eno debelo laž , saj sem jo poznala ) tvoj oči.( je nadaljevala) ….tvoj oči je vampir. Mogoče ti ni nič jasno , volkodlaki in vampirji se ne razumemo mi smo smrtni sovražniki!
Jaz: Zakaj praviš v množini , če nisi vampirka? In kaj si ti?
Mami : Žalostno je vzdihnila je in rekla : Volkodlakinja sem . ( žalostno je pogledala v tla) , Bella , v preteklosti se je moj brat , torej tvoj stric sprl z vampirji od takrat naprej smo sovražniki , če se vampir dotakne katerega koli volkodlaka tvoj stric to občuti , in takrat te poišče in ubije . Zato sem tako pazila nate. Od takrat naprej se skrivamo , skrivate .( se je žalostno popravila )
Jaz : Čudno sem jo gledala , in se pričela smejati ,ona pa je le nadeljevala.
Mami : Bella imaš zelo dobro koncentracijo , ko se učiš jazz baleta , vsak gib , ki ga narediš , ga narediš pravilno , tudi najbolj zapletenega , tudi skačeš , lahko . Anabella , ti si kraljeva hči vampirja! Zato , si imela tisti ugriz , dotaknila si se Volkodlaka , pred katerim te moram zaščititi! Ker je tvoj stric , volkodlak . Nočem izgubiti moje…..
Nato sem videla vse temno , čez čas sem ugledala belo lučko ki mi je svetila v oči , tole je svetilka , in zraven mami , in zdravnik Joe. >Oh ljubca a si vredu? < Na to uprašanje nisem poznala odgovora.

Joe :
25. september 2011
jej!!!!!
25. september 2011
P.s - Nekst je namenjen najbolj Niki ! D In potem vsem ki berete Nekst?
25. september 2011
Nexti!!!!!!!!!!!!!!O cool...kraljeva hči je!!!!! I love it!!!!!
25. september 2011
Hvala
25. september 2011
u58568
u58568
nexty
25. september 2011

Joe , zdravnik.
Bom dala slike v naprej :
oči :

stric :

Aleks :

/
25. september 2011
Nikica sori sploh se nisem spovnala, da maš ti isto sliko lika sori, dam drugo če te moti?
25. september 2011
u58568
u58568
nexty
25. september 2011

tole je Nina , zamenjam sliko D
25. september 2011
u58568
u58568
nexty
25. september 2011
u50067
u50067
next
25. september 2011
Itak da me ne mot!!!!!
25. september 2011
Nexti!!!!
25. september 2011
next
next
next
next
hitr!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. september 2011
ma ej nexi !
25. september 2011
next
25. september 2011
No naj vam bo ker ste lih ve , en mejhn bl next :
Hotela sem se vstati a mi mami ni dovolila . >Čakaj , tako me je skrbelo zate , dala sem ti preveč informacij Mami , če si ti volkodlakinja , in jaz vampirka zakaj potem ko se te dotaknem , zakaj naju ne najdejo ? < >Dragica , ker sem tvoja mati , sam vampirji ki imajo mati volkodlaka , prekinejo s to povezavo , zato te lahko objamem < Objela me je še močneje , skoraj tako močno da bi me lahko zadušila .>Kdaj se vrneva?< > Ljubica , ne vem, ker si srečala volkodlaka , katerega si se dotaknila, so najbrž že najini sovražniki , v mestu , kjer je najin dom . Razumeš zdaj zakaj nisi mogla na bled? < >Da , mami < sem zamišljeno rekla.
Odšla sem k oknu in gledala zvezde , saj je bila že noč ,razmišljala sem kako bi se zdajle vrtela , vrtela v tem mraku , ko so zvezde najbolj svetle , ko so luči v Londonu prižgane , ko nikogar ni več na ulicah , le jaz in glasba . Plesala bi , in se vrtela v Jazz slogu , plesala bi z njim , z Aleksom s katerim sva plesala na vajah, a moje razmišljanje je prekinila mami : >Kaj razmišljaš , draga moja? < > Oh , tako zelo bi se rada vrnila , domov , prosim mami vrniva se čim prej !Pogrešam prijatelje , in balet < Stopila je do mene in me spet objela . > Prideta večerjat? < Je rekel glas iz kuhinje . Bil je Joe , stopili sva v kuhinjo , in večerjali, lahko rečem da Joe ni slab kuhar .

Nekst? (5 ) In mogoč nekstam dans če ne jutri DD
25. september 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. september 2011
next , our 1.# FAn and nothing other,just me xc
25. september 2011
u50067
u50067
next
25. september 2011
next
next