next
13. oktober 2011
next
15. oktober 2011
next!!!
15. oktober 2011
nexti plis!!!
15. oktober 2011
next
16. oktober 2011
u59759
u59759
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!
16. oktober 2011
next!!
18. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. oktober 2011
u50067
u50067
next
21. oktober 2011
next
26. oktober 2011
u50067
u50067
next
27. oktober 2011
Ohhhhhhhhhhhhh , hvala vam -nekstam dans -
04. november 2011
NeXt !
04. november 2011
Ok zejle ste dočakal
Kot vsak dan ,se grem tudi danes okopati v bližnje in tudi edino jezero tot okoli . Kljub temu ,da sem pol vampirka spim , prehranjujem se s bližnjim sadjem , in vodo iz jezera , ampak dogaja se nekaj , nekaj čudnega nisem še povedala Alexu , vedno bolj se mi lušta nekaj sladkega , v grlu me vedno bolj peče ,tleska , žgečka in voda ne pomaga , me ne privablja , večkrat sem se že uprašača če je kaj narobe z mano ali če sem bolana a sama sebi ne morem postaviti odgovora na uprašanje . No tudi če sem pol vampirka sem še vedno lahko bolana , in še nisem nesmrtna . Oh kako prija ko se ti ledena voda vgrezne v tvojo kožo , ko si spet čist ,hladen . Zdi se mi , da sem vedno manj zaspana , in vedno bolj lačna. Čeprav sem danes že pojedla jagode , maline , pa nekaj kokusovih sredic ampak vse mi postaja ogabno vedno bolj ogabno. Odšla sem iz vode in se oblekla . Odkorakala sem do stanovanja , od daleč sem že zavonjala ribe , kako so odvratne! Šla sem do Alexa , rekla sem mu , da nisem lačna in sem šla spat.Moje dejanje me je presenetilo , a kmalu ko je prišel tudi Alex spat , me je premamilo nekaj , na kar že dolgo nisem mislila , nisem hotela ...... ampak prepozno....................................
Sem že zagozdila svoja zobe v Alexov vrat , ne nočem! A njegoava kri me je premamila , neeee!Nehaj , takoj moram nehat! Odrinjala sem ga a ni šlo !
Na nek način sem se ga rešila , odločila sem se ,da jutri odidem ,daleč ustran od njega saj ga nočem oškodovati , kaj šele ubiti! Bila sem hitrejša od njega ne bo mi mogel slediti – vsaj upam . Nekako nisem bila zaspana , in sem šla ,kar šla , tekla , in tekla stran od njega stran od mojega Alexa. Nisem mogla čakat na jutri saj bi lahko bilo prepozno………pred odhodom sem mu dala še zadnji poljubček.

Hodim že nekaj dni in prehodila sem že celo Ameriko! Ravno stojim pred tablo za mesto Foroks , tukaj me vsaj najdel ne bo . Malce sem lačna saj že več dni nisem jedla , in nisem jedla in………………………………………………..TEMA-
NEkst?
04. november 2011
u32306
u32306
zej sm prebrala to zgodbico in bi sm to rekla....... NEXt K JE NAJBOLSAA ZGODBICA EVER
04. november 2011
next
04. november 2011
nexti pikiča za mene! < 3 plis!!!!
05. november 2011
se strinjam z hamham!
05. november 2011
Hvala , nekstam ob 10ih.
05. november 2011
TEMA_-_-_-_-_
Čutila sem ,da lebdim ampak ne v zraku , da me nekdo nese in to s takšnjo hitrostjo katere že dolgo nisem občutila , bilo je hitreje kot sama tečem . V bobničih sem začutila zvok ,ki je trobental bilo ga je polno , in tako zelo podrobno .Nisem odprla oči niti jih nisem mogla . Nekdo me je položil na posteljo in sama se nisem niti premaknila . Nekdo je kričal > Okužena je ! < > NE ! Pustite jo primiru ! in prrinesite inekcijo! > Ampak gospod preveč nevarno je! < > Pojdite pusite me samega z njo < Vrata so se zaprla , in v sobi je bil še le nekdo - doktor,doktor hm? Nisem vedela njegovega priimka . Ali pač ? Z to osebo me niti malo ni bilo strah , bila je tako sorodna ...........

KDO MISLITE DA JE?
A) alex
B)mati
C)Aljaž
D)ČISTO NEKDO DRUK!
05. november 2011
next!!!
05. november 2011
u50067
u50067
next
05. november 2011
u32306
u32306
next!!!!!!!!!!!!!!!!!! supr jee
05. november 2011
next
05. november 2011
A) alexxxx hahahaha .. NEXTTT itq!
05. november 2011
Ne morem več , ne ne morem ,ne morem , tega mučenja ne prenesem NE!!!!!
> Zdrži Bella ! Daj no!!!! < Kako ta človek pozna moje ime? Kako ve kdo sem ? Saj vseeno ne gre! Ne morem zdržat , > OH Bella žal mi je ne morem več , mlado dekle si ampak ni drugega lahko le umreš < NE nočem ! Ne gre , Ne morem , NE!

V tistem trenutku me je obsedla vročina , nič drugega kot vročina , tako vroče . Po odtisu ustnic na mojem vratu je ostala le vročina . ''Zakaj umiram ,saj sem zdrava - ALi ne? '' Ali pa sem bila zdrava saj sploh nevem kje sem , ali sem v nebesih ?

Nisem še odprla oči , tako da nimam pojma kje sem , nažalost jih ne morem in bojim se da jih nikoli ne bom. Še bolj me obseda vročica , in potim se vsaj mislim , to je pekel! Najbrž sem pristala v njem!

N-E-K-D-O :

Neka ženska je pritekla v ordinacijo moje bolnišnice in povedala , da je obležalo mlado dekle , nismo zaznali njene bolezni , a v sebi sem vedel kaj ji je , poznal sem jo in to dobro! Ona je namreč hči našega kralja . In iz srca jo moram rešiti.Ni mi preostalo drugega kot da jo za večno spremenim , spremenim v popolno vampirko!

NEKST
05. november 2011
NEKST?
05. november 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ful cool
05. november 2011
ej če obožujete vampirje se lahk prijavte na:
https://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-vampires/25015/
plis!
05. november 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani