Nextiii zameeee prosiiim!!
05. oktober 2011
itak!
neeeext!
05. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!
05. oktober 2011
Ko sem se zbudila , sem se odločila , da Aleksu pripravim zajtrk . Našla sem kokus in vzela iz nahrbtnika banane in vodo, ko pa sem prišla do šotora , Aleksa ni bilo več tam ! Vstrašila sem se in hrana mi je padla na tla , slišala sem , da je nekdo v gozdu ,čisto blizu mene stkla sem vstran , na tleh sem zagledala senco , obrnila sem se , bil je volk , neznan volk , vedela sem da ni Aleks , zato so se mi oči kar naenkrat izbulile , mislim da so se mi zobe tudi ušpičile še bolj , oh moji lasje so se skričili , in dobila sem krila , kar naenkrat sem se z zobnmi znaša v vlčjem vratu , bila sem močna , močnejša kot takrat ko sem napadla Aleksa. Volk se je pričel spreminjati, v človeka , prpoznala sem ga ubila sem , ubila sem kralja , no ne pravega , izmuhjenega , spreletel me je srh ko sem na tleh zagledala posušenega kralja , zajokala sem . Pritekel je Aleks > Si vredu? <

Nekst namenjen ♥{Nikiica}♥

Nekst?
05. oktober 2011
Kratek je ker zajle morem it. se opravičujem byby
05. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. oktober 2011
NEXT!!
p.s.: berem bol neredno, zato, ker je moj rač na popravilu in nimam ves čas možnosti biti na njemu ... tako da glej, da boš vedno ko boš napisala del prišteela še moj next zraven!!
06. oktober 2011
Hvaaala da si nextalaaaa zame!!!
Nextiii Nextiii Nextiiiiii Nextii Nexti
06. oktober 2011
neext!
09. oktober 2011
u59759
u59759
nextttttt
09. oktober 2011
next plis zame!!!!!< 3
09. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!! full dobr piseš
10. oktober 2011
nexty plis ful cool zgodbica!
10. oktober 2011
rosana _ love hvala ti , jutri nekstam dalšga dans pa bl kratko :
10. oktober 2011
> Ne neskkrbi ni mrtev < Mi je rekel Aleks , > Je samo v travmi , ki je očitna za spopad med volkodlaki in vampirji .Ampak raje greva ,< Odšla sva do šotora pobrala stvari in odšla raje naprej . Celo pot sva bila tiho , > Aleks , veš veš midva sva bratranca , si kdaj pomisllil na to? < Zavzdihnil je , Anabella , morem ti povedati , nekako no moram ti ..< >O čem govoriš?< > Anabella , moj oči , ni moj oči , moja mami je bila z , z drugim , ampak le jaz in ona to vema , ker sem najdel pisma , nato mi je vse povedala , a nikoli ni smel izvedeti moj tako imenovan očim , nikoli ga nisem maral < >Oh , Aleks , si mi ti potaknil škatlo z slikami , in pismi ? < > Da < Gledal je v tla. > Ampak zakaj , zakaj me potem na podstrešju nisi poslušal ? > Vedel , sem kaj boš vprašala , in nisem poznal odgovora < Zdaj ko sem vedela , da si nisva sorodnika , sem se stisnila k njemu, poljubil me je.
10. oktober 2011
Nekst?
10. oktober 2011
neXtii
10. oktober 2011
next!!!
10. oktober 2011
next
10. oktober 2011
Poljubil me je , bila sem srečna z njim bi odšla kamor bi hotela .
________________________________________________________________________________
Zanjimivo je to da sem v najnem potovanju le redko kdaj pomislila na mamo , Špelo in Nino , od tiste noči , od tiste zabave, od tistega večera ko so me ugrabili je preteklo že leto dni , zazrla sem se v nebo bilo je tako temno modro , zleknila sem se na ležalnik v tem tihem otočju sredi pacifika , bilo je tako mirno , tako lepo in tako tiho , kdaj pa kdaj si slišal kak šum divje živali ali pa valov morja , ki so se zabijali v klife , in v obale . Aleks že spi v najinem , tako imenovanem zavetišču . Oh seveda , nič vam nisem pojasnila , no , vrnimo se v čas nazaj : Takrat ko mi je Aleks povedal za skrivnost , so naju napadli volkodlaki . Bežala sva , in tam podkupila enega od ribičev da naju je odpeljal ,ko smo bili sredi tihega oceana , je prišlo do neurja in gospod je umrel , a midva z Aleksom sva preživela , (takrat sem se naučila vpravljati to pač kar sem ) ker sva se spremenila. No utaborila sva se na drugem otoku , katerega sva ugotovila da je polotok , zaradi prevelike nevarnosti sva odplula z prenovljenim čolnom , z novo hrano in spalkami + šotor (now ) . , Plula sva kar 5 mesecev ,tako sva pristala tukaj, tole j ečisto majhen otok , tako majhen kot naše pol slovenije , no zgradila sva si hišo v podzemlje , je skromna , a lepa in topla , neveva ravno katerega meseca smo a mislim da je julij , je zelo toplo . Nisem se vrnila domov , ker je prenevarno zame in za mojega Aleksa , a nekoč , nekoč se hočem vrniti !
-
-
-
--

-
--
Nekst?
11. oktober 2011
next itq!!!! < 3 : ) :$ *_____________________*
11. oktober 2011
next!!!
11. oktober 2011