Hvala za next
27. avgust 2015
Rada vas mam vse ljubcki!!! Vi ste najboljsi bralci ever!!
27. avgust 2015
Oprostote za tole. Moja sestra mi je vsrla gor.
27. avgust 2015
Vsrla
27. avgust 2015
Vdrla
27. avgust 2015
Ampak drugac. Res ste ful fajni bralci
27. avgust 2015
Hahah sj vemo
27. avgust 2015
Haha
27. avgust 2015
hvala haha
27. avgust 2015
neeeext

mami bo povedala kaj se je zgodilo
27. avgust 2015
Aja, sori neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
1. ja ne vem, verjetno bo mami vse povedala
27. avgust 2015
Hvala. Jutri dam next
27. avgust 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttt
povedalai ji bo vse pol se bosta skregali in itd.
28. avgust 2015
a bo kmal next???? Upam, da čim prej!
28. avgust 2015
Bo kmalu
28. avgust 2015
http://m.igre123.com/forum/tema/kaksen-prof-lcek-s-zel-te/104097/

delam profilčke dajem slike in neme za profil in profilke
28. avgust 2015
u193093
u193093
kdej bo nextek
29. avgust 2015
ja, kdaj bo next????
29. avgust 2015
ga grem pisat. js sam povem da verjetno od danes naprej ne bom mela več časa za zgodbice. ob vikendih pa. zato ker se jih dogo piše. bom pa druge teme. če bo šlo se bom potrudla da bodo nexti za zgodbice. zdej ga grem pisat
29. avgust 2015
moj NEXT je tu! žal mi je da ste mogl dolg čakat
mami sem povedlala vse po resnici. na obrazu se ji je narisal nagajiv nasmešek. "torej. ti je všeč ha?" je nagajivo rekla. "ne. no ja. no,.... samo pojdi ven!" na rahlo sem jo potisnila proti vratom. " ok. že grem,.." je rekla in pomahala z roko nagajivo."oh. " šla sem na moj mobitel. Steven me je vprašal, če greva jutri v park. rekla sem ja, ter se šla stuširat. ura je bila že pol enajst. in ker jutri pišemo test, sem malo šla ponovit snov. test pišemo pri kemiji. nato sem se odločila da grem že kar spat. zaspala sem,..
naslednje jutro sem se zbudila pravočasno. KONČNO!!! vsaj enkrat ne bom zamudila šole. ravno ko sem pojedla zajtrk, sem se spomnila da potrebujem opravičilo. one. mama mi ga sigurno ne bo želela napisati. za vsak primer sem jo vprašala: "mami. včeraj, ko sem zamudila sem rekla da sem imela zobozdravnika. mi prosim napišeš opravičilo?" "no prav! ampak to je prvič in zadnjič. zakaj pa ravno zobozdravnik?" me je vprašala. "nič drugega mi ni padlo na pamet." sem ji plaho odgovorila. "no vredu. bom ja." je rekla. šlo je veliko lažje kot sem si mislila. šla sem si umit zobe, in se naličiti. nato sem šla po stopnicah dol, in vzela opravičilo ki ga je napisala moja mama. s kolesom sem se odpeljala v šolo. v šoli sem opravičilo dala razrednjičarki. test mi je šel zelo dobro. pričakujem petico.
jaz ko pišem test:

ko je bilo konec šole sem odšla v park. na klopci je sedel Steven. v roki je držal donute. bili so čokoladni. "zdravo!" mi je rekel. "hej!" sem mu odgovorila. vsedla sem se zraven njega. dal mi je donut. "hvala!" sem mu rekla. jedla sva, in se pogovarjala o svojih družinah, povedala sem mu, kako neprijetno mi je bilo včeraj z mamo. približala sem se mu. zaprla sem oči,... potem pa sem zaslišala topotanje petk. hitro sem se nagnila nazaj na klop.bila je,.. kdo pa druk kot Hana. v svoji roza torbici je imela svojo čivavo ki ima rada samo njo.

hodila je proti nama, in se ustavila tik pred Stevenom. "o!pozdravljen!kaj pa ti počneš tukaj v parku popolnoma sam?" zavila sem z očmi. njena torbica je bila obešena na levo stran. zato je ta cucek renčal popolnoma pred mano. bil je pred mojim obrazom in mi kazal zobe. "em,.. saj nisem sam." je rekel. "ah. pusti njo primeru! res misliš biti z njo, če pa imaš možnost biti z mano?" je priliznjeno rekla. ne morem verjeti. kako sem mu prilizuje. to je naravnost GROZNO! pogledala sem Stevena. ni se ji mogel opreti. sedela sva tesno skupaj. pomaknila se je stran od mene, in Hana je sedla točno zraven njega. "sem vedela." je ponosno rekla in ga objela. začela je blebetati. nisem mogla verjeti. zares. vstala sem se, in šla k mojem kolesu. kakorkoli. kako sem lahko sploh mislila da bi tako popularen fant bil s tako nepopularno punco? odpeljala sem se. ko sem prišla domov sem bila popolnoma potrta. mame še ni bilo doma. šla sem v dnevno sobo, in se vsedla na sedežno. na facebooku sem imela 20 novih sporočil. šla sem na njega. in ikaj sem videla? videla sem slike s Hano in Stevenom. na eni sliki ga je objemala, na drugi se zapeljivo gledata, na tretji kažeta je zike, na naslednji sedita skupaj in se smehljata, in na naslednji,.. se poljubljata.nisem več mogla gledati. v enem dnevu ko se spoznata?resno? to je enostavo najhujša stvar kar se mi je zgodila v življenju. kako sem lahko sploh kdaj verjela da bom imela fanta?
vprašanja:
bova nazaj skupaj?
za next pa potrebujem 8 nextov!
29. avgust 2015
Morta bit nazaj skupi!!!!
Neeeeeeeeeeeeext
29. avgust 2015
Hvaala za next. Se 7 ce gre
29. avgust 2015
ja, gre. next next next next next next next
29. avgust 2015
Haha. Sej ves kak sem misla