next next next še enkrat
24. avgust 2015
Next
24. avgust 2015
hvaaaala za vse vaše nexte. verjetno bom dala next gor jutri
24. avgust 2015
u193093
u193093
a ga bi lahko dala danes gor ker se že ful veselim nexta
24. avgust 2015
ja, js tut
In hvala tebi za tvoje nexte
24. avgust 2015
bom. ampak zdajle nimam časa. bom ko bom lahk
24. avgust 2015
komi čakam
24. avgust 2015
Oprostite . Danes nimam casa za pisanje. Jutri dopoldan bom napisala
24. avgust 2015
naslednji dan sem se zbudila zelo zaspana. očitno sem kar dolgo gledala slike. šla sem pod toplo prho. res mi je prijala. nato sem se oblekla

in šla po stopnicah dol. " kaj je za zajtrk?" sem vprašala mamo. povedala mi je da so jajca. pojedla sem jih, in šla v svojo sobo. šele takrat sem dojela, da se bom morala soočiti z Sijo in Mio. hana ju hoče spraviti na svojo stran. kako naj to preprečim? nič. morala se bom pogovoriti z njima. pripravila sem si zvezke, ki jih potrebujem za ta dan. mama me je odpeljala v šolo. ugotovila sem, da sem že kar malo pozna. zato sem tekla notri. v omarico sem kar dobesedno vrgla čevlje in jakno.

stekla sem gor po stopnicah. odprla sem razred. bila sem začudena, saj še nikogar ni bilo v njem. prvo uro imam zgodovino. vsi se bojijo te učiteljice.Po navadi nihče ne zamudi. zvezke sem dala na mizo, in čakala. pogledala sem na uro. čakala sem že 10 minut. v razred je prišla čistilka. " kaj pa ti počneš tukaj?" me je vprašala. ugotovila sem da sem v napačnem razredu. stekla sem na hodnik.hitro sem poiskala naš razred. ko sem vstopila sem zaslišala učiteljičin glas. " zakaj pa ti zamujaš? ali ne veš da danes sprašujem?" vsedla sem se v klop in se zlagala, da je bil kriv promet. "pridi sem! vprašana si!" je zavpila učiteljica. plaho sem šla k tabli.

U= učiteljica J= jaz
u: no pa poglejmo. daj mi zvezek.( dala sem ji ga)
u: osnove. kdaj so se zgodile svetovne vojne, kako dolgo so trajale, ponesrečenci, koliko je mrtvih, kje so spomeniki,... odgovori."
j: emm...
bila sem zmedena, saj me je v enem vprašanju vprašala kakšnih dvajset vprašanj. povedala sem kar sem znala. vendar se mi je takoj posvetilo, da ta učiteljica ne išče znanje, temveč ne znanja. vprašanja je tako spretno obračala. na večino nisem znala odgovoriti.
u: tako. to ti naj bo šola za drugič. to se zgodi če zamujaš. in. če se ne učiš. tole je sicer za tri. vendar glede na tvoje vedenje,... tudi vaša razrednjičarka mi je že povedala da si večkrat zamudila. dala ti bom 2.
bila sem res šokirana. še nikoli nisem dobila nižje ocene kot 4. še to sem dobila samo, ko sem bila bolana, in pol testa nisem rešila. kot megla sem začela stopati proti moji klopi. vsi so bulili vame. vsi so bili navajeni, da sem jaz vedno tista ki dobiva same 5- ice.
25. avgust 2015
6. nextov za next. en bralec lahko napiše samo enega
25. avgust 2015
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
25. avgust 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
25. avgust 2015
hvala vama. še 4 nexte
25. avgust 2015
u193093
u193093
next
next
next
next
25. avgust 2015
neeeextt
25. avgust 2015
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
25. avgust 2015
Se dva
25. avgust 2015
neeextt neeexxtt
25. avgust 2015
next next neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. avgust 2015
next next next next next next next next next next next
25. avgust 2015
Res se mi zdi da maš zej dovolj nextou in da lahko napišeš next
25. avgust 2015
Hvala za vse nexte. Jutri bom dala gor next. Verjetno bom gor devala next 1-krat na dan
25. avgust 2015
Next
25. avgust 2015
Sedela sem v klopi. Bila sem cisto zmedena. Zazvonilo je. Bil je odmor.
Sla sem na hodnik, in se vsedla na klop. Sia je prisedla k meni. "Ta uciteljica je grooznaaa!!" Je rekla.videla je da sem zalostna. "Saj bos popravila." Mi je rekla. Vendar nisem bila zato zalostna. Zalostna sem bila, zaradi tistega v kinu. Vendar ji nisem priznala. Zelela sem spremeniti temo.
"Kje pa je Mia?" Sem jo vprašala. Rekla mi je: "danes je nisem videla."
Bila je malica. Odsle sva v jedilnico. Danes je bila res ogabna malica. Bil je crn kruh. Naslednja ura je bila Slovenščina. Uciteljica slovenscine je se kar prijazna. Dabes imamo govorni nastop. Po pouku sva sle z Mio skupaj domov. "Poslusaj. Mislim da vaju Hana zeli spraviti na njeno stran. Tako kot v kinu. Prosimmmmmm. Ne nasedita ji."
"Kaj pa govoris? Midve sva tvoji prijateljici. " je rekla. Nisem ji najbolj verjela. Cendar sem ji morala. Sla sem domov. Mama je bila danes prej doma. Vprasala me je kako je bilo v soli.
"Mami. Jaz. Ahhhh. Zamudila sem. Zato me je uciteljica vprasala. In..."
Mami: kaj?
Jaz: no. Dobila sem 2.
Mami: kaj?!?!
Jaz: oprosti!
Mami: kaj se nisi nic ucila?
Jaz: sem se. Vendar. Vprasala me je za nalasc. Prosim ne bodi jezna.
Mami: saj nisem. Zase se ucic.
Bila je razocarana. To je hujse kot da bi se jezila. Odsla sem v svojo sobo. Zelela sem vprasati Mio zakaj je ni bilo v solo. Vendar sem mobitel pustila spodaj na mizi. Napisala sem ji kar po gmailu. Mama me je poklicala naj pridem dol.
"Jaj je to? " me je z zanimanj vprasala. Pokazala je na mobitel. Dobila sem sporovilo od Stevena. "Emm. Nic." Sem se zlagala in pograbila mobitel.
"Kdp ti pise?"
Jaz: nihce. Pozabi. Steven me je povabil, da greva v slascicarno.

26. avgust 2015
Rabim 6 nextov.
Se enkrat.
1 bralec lahko poslje samo 1 next. Ce jih bo vec bom upostevala samo enega. Ampak vseeno hvala
26. avgust 2015
u193093
u193093
next kaj je lahko naslednji mal daljši
26. avgust 2015
Ja
26. avgust 2015
next (nej ti bo sam edn )
26. avgust 2015
Haha
Sej lahk jih vec napisete.
Sam pac sam 1 bom upostevala.
26. avgust 2015
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next netx next next next next next next next next next next next next next next next
26. avgust 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani