next
22. avgust 2015
moj next:
Naenkrat sem dve vrsti pred sabo zaslišala znano hihitanje. Zmrznila sem. O ne. To je bil hanin smeh.

Bila je s svojo skupino. Sia in mia sta me pogledali. »si vredu lara?« me je vprašala sia »zgledaš tako kot da bi videla duha.« nato je tudi mia zaslišala hano. »o poglejta tam je hana…« je rekla mia. Ko je Hana zaslišala svoje ime se je obrnila. Njeni popolni kodri so vzplapolali po zraku. S pogledom je preiskovala dvorano nato pa me je zagledala. Na rdeče našminkanih ustnicah se ji je narisal zloben nasmešek. Ošinila je mio in sio ter se obrnila. Nisem vedela kaj bo storila. Hana je dregnila prijateljice, naenkrat so se vse škodoželjno nasmejale. Nato se je hana vstala in s petkami zaplesala do naše vrste. »Mia, Sia!« je kriknila in ju močno objela. Onidve sta se samo zmedeno spogledali. »Ja kaj pa vidve delata tukaj? Čisto sami?? Dajta pridružita se nam da vama ne bo ves film dolgčaaaaas….« je hana zažvrgolela. Mia in sia sta me pogledali. Dajta,soočita se z njo! Sem si mislila in upajoče gledala vanju. Povejta ji kar je treba! Mia je odprla nato pa spet zaprla usta. sia je videla da mia nima poguma da bi spregovorila zato se je odločno zazrla v hano in rekla:«hej hana…« naenkrat je hana vzkliknila«o poglej tudi ti si tukaj!« in me pogledala naravnost v oči. »kako ti je že ime? Klara, mara, Marica?« prasnila je v smeh. »daj no pridita vidve k nam, veliko boljše bo kot pa tukaj s to brezvezno dolgočasno piflarko!« počutila sem se kot da bi nekdo name vrgel kupe opek. Obupano sem pogledala mio in sio, ampak videla sem da sta že zdavnaj izgubili boj. Sia je rekla »Ampak saj nimava kart za tiste sedeže…««Ah ne skrbi če bo kdo prišel jih bomo že spodile stran s šarmom«se je nasmehnila hana in pokazala svoje bele zobe. Stavim da niso naravni. »Okej ampak samo pod enim pogojem« se je naenkrat opogumila mia »če lahko lara gre z nama.« hana me je ošinila. »resno?« to luzerko hočeta imet s sabo? Mislila sem da vaju je prisila da greta z njo…« »vzami vse ali nič!« je rekla sia. Odločno se je zazrla v hano. ta si je grizla ustnico in me grdo pogledovala. »prav. Sedi lahko v vrsti za nami.« »ampak…« je rekla mia. »nič ampak. To je vse kar vama ponujam« je rekla hana, se obrnila in povlekla mio in sio za roke. Počasi sem se vstala in monotono korakala za njimi. Mia se je obrnila proti meni in mi z usti rekla oprosti brez glasu. Najraje bi se zjokala ampak sem se delala močno in samo zamahnila z roko. Mia in sia sta se vsedli poleg hane. Jaz pa za njimi. Ko se je film pričel sem videla kako se je hana ves čas pogovarjala in hihitala mii in sii. Na začetku sta se smejali bolj iz vljudnosti a kmalu sem videla da jima je bilo zares smešno in sta se neverjetno zabavali. Počutila sem se grozno. Tega nisem več mogla prenašati in sem se odločila da grem na wc.

Ko sem šla sem se pri vratih ozrla nazaj. Nihče ni opazil da me ni. Zasukala sem se in stekla proti wcju da bi se zjokala.

Ko sem končala nisem mogla zbrati dovolj moči da bi se vrnila nazaj. Šla sem naravnost ven iz kina na svež zrak in si poklicala taksi.
22. avgust 2015
next
22. avgust 2015
hvala. še kakšne tri ali štiri nexte
22. avgust 2015
u193093
u193093
nnnneeeexxxxtttt
nnnneeeexxxxxttttt
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
NNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTT
bo to dovolj nextov
22. avgust 2015
Next
22. avgust 2015
hvalaaaa. bo kmalu. verjetno bom gor dala next jutri
22. avgust 2015
next pls
23. avgust 2015
next
nexxt
nnnnnneeexxxxxxttttttttt
nnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxttttttt
a bo to dovolj
23. avgust 2015
Mal poznej bom ga dala gor. Hvala za nexte
23. avgust 2015
ok
23. avgust 2015
neeext
23. avgust 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
se mi zdi da je dovolj
23. avgust 2015
Ok. Prihaja next
23. avgust 2015
♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♢♢♢♢♢♢♢♢♢♢♢♢♢
Next:
Vsedla sem se na klop in čakala taxi. Videla sem, da je nekdo prisedel k meni. Bil je fant, ki nam je plačal vstopnico. Pozdravil me je: " kaj pa ti tu? Film se je končal šele zdsjle."
J=jaz f=fant
J: ah. Dolga zgodba.
F: sem dober poslušallec. Nasmehnil se je
J: no prav.
Povedala sem mu vse. Ne morem verjeti da sem vse to zaupala neznancu. Ampak nekako se mi je zdelo varno.
F: mislim da si moraš najti druge prijateljice.
J: ha.. to pa ni tako enostavno.
F: ok. Bom pa jaz tvoj prijatelj.
Naredil je tes smesen obraz. Kar mogla sem se smejati.
https://static.igre123.com/images/forum/posts/b/c66f5faa3a8b172e209aadb249317feb.jpgSe naprej sva se smejala. Prišel je taksi.
J: morem iti. Se vidiva.
F: pocakaj! Kako ti je ime?
J: Lara. Zakaj?
F kar tako. Jaz sem Stiven.
J: adijo!
S: pocakaj! Mi das stevilko?
Nasmehnila sem se mu, in mu jo dala.
Šla sem v taxi

23. avgust 2015
neeeeeeext
23. avgust 2015
u193093
u193093
nnneeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttt pa povezave ne gre odpret
23. avgust 2015
next
23. avgust 2015
Next
23. avgust 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttt
23. avgust 2015
Hvala. Jutri dam next
23. avgust 2015
O mas prav glede povezave. Slika:

Gor ni ljudi, ker ni blo nibene take slike...
23. avgust 2015
prišla sem domov. imela sem res zanimive občutke. bila sem zelo prizadeta zaradi prijateljic, malo pa tudi srečna zaradi Stivena. vendar sem ga začasno odmislila. trenutno sem imela probleme s prijateljicami. mama je malo nazaqj skuhala večerjo. nekaj je je še ostalo. pojedla sem jo. " Kako je bilo v kinu?" me je vprašala mama. " zelo zabavno." sem se zlagala. mama se mi je nasmejala.skuhala je rižoto.

bila je res dobra. " kako se ti zdi?" me je vprašala in pomignila na krožnik. " zelo je dobro!" sem rekla. ko sem pojedla sem šla v svojo sobo. ostalo mi je še nekaj naloge. šele potem sem se spomnila da jutri učiteljica sprašuje zgodovino. hitro sem šla ponovit snov.

ko sem bila prepričana da znam, sem v roke vzela mobitel. videla sem da imam nekaj sporočil od Sije in Mie.
mia: kje si? film se je končak. zakaj se ne oglasiš?

in od Sije:
kako dolgo te že ni?

nisem jima odgovorila. sploh nisem bila začudena, da me nista opazili ko sem šla. zavzdihnila sem.no vsaj nekaj dobrega. Sija je vsaj opazila da me že kar nekaj časa ni. ura je bila deset. umila sem se, in ker nisem imela kaj drugega za delati sem šla spat. vendar nisem mogla zaspati. gledela sem slike od mene, Sije in Mie. uspavale so me.

6 nextov
24. avgust 2015
next
24. avgust 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
next next next next next next
24. avgust 2015
next next next next next next next next next next next next nex next next next next
24. avgust 2015
hvalaaaaaa hvalalallalal hvalaaaa hvalal hvala
še dva nexta

KLIKNI NA SLIKO
24. avgust 2015
upss misla sem rečit še trije nexti.
24. avgust 2015
next next next
24. avgust 2015
od koga drugega. ampak HVALA vseeno
24. avgust 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani