Hvala. Se trije nexti
21. avgust 2015
next
21. avgust 2015
nexttttt
21. avgust 2015
še 1
21. avgust 2015
u193093
u193093
next
21. avgust 2015
u193093
u193093
+ ne bo šla v park ker sta tako grozno se delali norca z nje
21. avgust 2015
boš zdle vidla. že prihaja next:::::::::::::::::
21. avgust 2015
moj next::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::rav. Šla bom v park. morem jima dati še drugo priložnost. vsak si jo zasluži. Sem se odločila. Še prej pa sem res mogla nekaj pojesti, saj pri kosilu nisem skoraj nič jedla. Nato sem šla v mojo sobo na mobitel. Čisto sem se zamotila, in ugotovila da je samo še 7 minut do treh. Hitro sem stekla po stopnicah dol in odšla v garažo. Pograbila sem kolo in se odpeljala v park. Na poti je bila TAKKKKŠNA gneča. Tudi na kolesarski stezi. Povsod. Ura je bila že tri. Oneeeee. Kaj če bosta mislile, da nočem več biti njuna prijateljica? Ustavila sem se na postaji. Iskala sem moj mobitel po nahrbtniku, vendar ga ni bilo nikjer. Očitno sem ga pozabila doma. No krasno. Zdaj jima ne morem sporočiti da sem v gneči, in mislili bosta da ne bom prišla. Zdaj že dobesedno nisem več čutila stopal. Tako sem drvela. Končno sem prišla do parka. Kolo sem kar vrgla na tla.

Iskala sem ju. Na drugi strani parka sem zaslišala: » Zakaj je ni? Že kar 15 minut jo čakava.« to je bila Sija. Mija ji je odgovorila: » Pozabi. Noče več biti najina prijateljica. Res nebi smeli nasesti Hani.
Hanina skupina:

Rekla je, da če se bomo pretvarjale, da imamo Laro za piflarko, naju bo sprejela v njeno druščino na vibru. Ja pa kaj še. Samo prijateljico sva izgubile.« ko sem to zaslišala mi je zastal dih. Torej to sta mi ves čas želeli dopovedati. Stekla sem do njiju. » Seveda sem še vajina prijateljica!!!!!« sem rekla. Presenečeno sta se obrnili. » ti. Ti si prišla.« sta rekli v en glas. » seveda sem. Bi mi zdaj prosim pojasnile vso to s Hano stvar? » zasmejale smo se. Povedali sta mi, da si že dolgo želita biti sprejeti v neko skupino na vibru ki jo vodi Hana. V njo si sprejet, če izpolniš nek izziv. » mislili sva, da bo nekaj v zvezi s počepi, ali s kakšnim sramotnim dejanjem. Ko nama je povedala kakšen izziv želi sva jo takoj zavrnili. Vendar potem je rekla, da ve za tisti dan, ko smo šle mi tri naskrivaj v kino ponoči. In rekla je, da bo za to povedala našim staršem. Ker pa si ti rekla, da te skrivnosti nikoli ne smemo povedati nobenemu, sva s težko vestjo privolile v izziv. Torej nisi nič jezna?« je rekla Sia. »ne. Vredu je. Močno smo se objele.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
hvala vsem da berete mojo zgodbico. za nadaljevanje rabim 5 ali6 nextov.
v nadaljevanju:
# soočiti se morajo s Hanino druščino
vprašanje:
mislite da se bodo dobro odrezale????
a) ne
b) da
c) pojma nimam
č) mogoče
21. avgust 2015
na zečetku bi mogl pisat: prav
21. avgust 2015
next
da dobro se bodo odrezale
21. avgust 2015
hvala
21. avgust 2015
neeexttt

b) da
21. avgust 2015
u193093
u193093
valda da b)da
ooo in nnnnnnnnnnneeeexxxxxxxxxxttttttttttt
21. avgust 2015
hvala
21. avgust 2015
jaz sem nova bralka
super zgodba
next
b)da
21. avgust 2015
neeeeexxxxxxxxtttttt
plis
21. avgust 2015
nemorm nehat brat ej
21. avgust 2015
hvaaala.
21. avgust 2015
prosim
21. avgust 2015
prav. sam da ga napišem
21. avgust 2015
hvala ej res
21. avgust 2015
TA ČAS.....
tole je moja nova tema. ravno kar sem jo ustvarila. če bi kdo sodeloval:
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-moda/103910/
21. avgust 2015
hvala ej res
21. avgust 2015
Odšla sem domov. Bila sem zelooo srečna da smo se pobotale. Jutri bo prvo spraševanje v šoli. Hitro sem šla ponovit snov. Spraševalo se bo zgodovino. Ta predmet mi nikoli ni bil najbolj všeč. Učiteljice tega predmeta so vedno tako čudne. Kakorkoli. Učila sem se kar dolgo. Zaslišala sem zvonec. Bila je mami. » zdravo Lara! Mi pomagaš s to vrečko iz trgovine?« je rekla. Bila je mrka. Šele takrat sem se spomnila, da se ji še nisem opravičila. » emm. Ja« sem rekla. Ko sem zlagala stvari iz vrečke sem ji rekla: » oprosti za zadnjič. Da sem bila tako nesramna. Res nisem bila dobre volje.« odgovorila mi je: » je že vredu. Nebi se smela vtikavati v tvoje zadeve.« gledala je v tla. Še vedno ni bila boljše volje. »Mami oprosti. Res.« sem ji rekla in pristopila k njej.« ja. Vredu je.« je rekla in me objela. Zdaj sem imela čisto vest. Šla sem na mobitel. Bilo je sporočilo od Mije:
Heeej!
Danes se dobimo ob 20.00 v kinu. Maš čas? Šle bomo gledat paper towns. Ok?
Stekla sem dol in vprašala mamo če lahko grem. Rekla je da lahko. Zato sem odpisala Miji:
Ja mam. Kaj pa je to?Koliko pa stanejo vztopnice?
Mia: zgodba o prijateljstvu in ljubezni. Najbolj o prijateljstvu. Poglej si treiler.Vzemi kar 10 eurov. Bo dovolj
Ura je bila sedem. Šla sem v svojo sobo, da bi izbrala kaj bi oblekla. Izbrala sem to:

nato sem brala knjigo. Ko je bila ura pol osem me je mama peljala v kino.

poiskala sem Sio in Mio. Šle smo kupit vstopnice in kokice. Vsaka je imela s sabo 10 eurov.
P= prodajalka j= jaz S = Sia m= Mia
P: ste skupaj?
J: da
P: tole bo 35 eurov.
Spogledale smo se. Imele smo samo 30 eurov. Sia nama je zašepetala: vidve pojdita. Jaz sem že šla enkrat sama z Laro, tako da lahko tudi ti Mija greš enkrat z Laro.
J IN M: nee. Vse gremo ali pa nobena.
Nekaj časa smo se samo gledale. Potem pa sem za sabo zaslišala glas.
» Koliko jim manjka?« bil je nek fant, z prijatelji.
Prodajalka: 5 eurov.
Fant: izvolite. Dal ji je 5 eurov.
J, M in S: ne ne ne ne. Saj res ni treba.
Fant: vztrajam
fant:

S: no prav.
Šle smo na svoje sedeže. Eno vrsto za nami so sedeli fantje.
S: kak je prijazen.
M: pa luškan
J: ja no. Sej mata prav
no Hanini družčini se bojo oprle v naslednjem nextu, za katerega zares potrebujem najmanj 5 nextov. hvala
21. avgust 2015
next next next next next plis res hočem slišat če se ti ne lubi pa lahk jutr napišeš zaradi mene ne trudi se resno
21. avgust 2015
jutri bom napisala. ampak HVALA vseeno
21. avgust 2015
je že ok
21. avgust 2015
nočko
21. avgust 2015
haha. ja enako
21. avgust 2015
u193093
u193093
nnnnnneeeexxxxttttt