next
08. junij 2012
zame!
08. junij 2012
in
zame
08. junij 2012
zame
08. junij 2012
in zame
08. junij 2012
zame sam zame!
08. junij 2012
in zame.
08. junij 2012

za vse
08. junij 2012
u78876
u78876
next
08. junij 2012
ne mene
08. junij 2012
za vse
08. junij 2012
ne !
08. junij 2012
ja
08. junij 2012
nextiii !!!!
08. junij 2012
Next za: DDDx, Tinny Tomazic, ilonka in humpet

2.del
Počasi sem se sprehajala po norišnici ter primišljevala zakaj bi se to dekle lahko znašlo tu na tem groznem kraju.
Zagotovo je zame norišnica nekaj najbolj groznega,ko pomislim na ženske,ki objemajo medvedke in govorijo,da so to njihovi otroci ter se zabijajo v zid saj so prepričane da bodo tako hitreje umrle saj jih napadajo pošasti itd.
Nato sem se skušala spomniti najinega srečanja ali je kaj namigovalo na to,da je nora a se nisem mogla spomniti ničesar kar bi jo kakorkoli povezalo z neprištevnostjo.
Odšla sem nazaj v svojo sobo saj sem se spomnila,da bi lahko tam našla morda kakšen zapis ali nekaj kar bi mi pomagalo,da bi lahko ogotovila kaj se je dogajalo v norišnici.
Preiskala sem vse a nisem našla ničesar kar bi mi kaj pripomoglo k mojemu raziskovanju.
S teška sem se odločila,da se bom odpravila v norišnico.Vem ja najbolj grozen kraj ampak kar je treba je treba nekaj bom morala storiti saj se rešitev za vse ne bo kar sama našla.Odšla sem ven s seboj sem vzela zemljevid in po zemljevidu iskala najbližjo norišnico.Kmalu sem jo našla kakšnih 15 min od tu.Takoj sem se odpravila saj nisem vedela koliko časa mi je še ostalo preden bom umrla in šla v svet,ki si ga sploh ne predstavljam.

Vstopila sem in videla prijazno gospo,ki je tu delala.Kaj naj ji rečem sem premišljevala kako naj ji rečem,da hočem vedeti zakaj je bila punca,ki jo videvam tukaj!?.Saj sploh nevem njenega imena in niti priimka nevem tudi katerega leta je sploh živela.Vem pa,da se je ta norišnica v kateri je bila punca predpisala na to v kateri sem sedaj.To sem prebrala v časopisu ali pa mi je mama povedala nevem natanko.Tej norišnici se reče Jakob Konibnik(izmišljeno).K meni je pristopila gospa in rekla"Ali koga iščete?"
Kaj naj ji odgovorim sem primišljevala.Nato sem pogledala na oglasno desko kjer je bilo napisano kdo dela v tej norišnici.Prebrala sem Jelena Kalon(izmišljeno).
Nevem zakaj ampak rekla sem"Sem hčerka Jelene Kalon in rada bi govorila z mamo"
Nato se je nasmehnila in rekla"A ti si Zoja? Lepa si,seveda lahko govoriš z mamo"
Zoja? Sem čudno pogledala a se kmalu spomnila,da se moram naprej pretvarjati.
"Ja jaz sem! Smem vprašati kje je mama?" nasmehnila se je in rekla"V sobi številka 12"
"Hvala,nasvidenje" sem rekla in hitro stekla po stopnicah.
Ostavila sem se v 3. nadstropju kjer je bila soba 12.Tam je bila ženska,ki je nosila izkaznico na kateri je pisalo Jelena Kalon.Počakala sem,da je šla ven iz sobe nato pa hitro stekla notri ter zaklenila vrata.Nemogoče sem rekla,ko sem zagledala,da imajo v tej sobi vse kartoteke pacientov,ki so bili tukaj.Takoj se moram lotiti iskanja ampak kako,če nevem katerega leta se je to zgodilo niti imena ali priimka punce.Nato dobim ponovni priblisk stojim v pisarni kjer doktor gleda po kartotekah vidim letnico 1870.
Nato odpre kartoteko Teja Parena(izmišljeno).Tedaj se preblisk konča.Hitro poiščem katroteke letnik 1870 in začnem iskati pod P saj se njen priimek začne s P.Kmalu najdem Teja Parena in pogledam kaj piše notri.Skoraj bi omedlela,ko sem prebrala...

Next?
Komentar?
Nextam v ponedeljek lepo se imejte
09. junij 2012
next!
09. junij 2012
next
za vse
09. junij 2012
next!!
09. junij 2012
u74711
u74711
Nextttt
09. junij 2012
ja za vse nexti!
09. junij 2012
u78876
u78876
next
11. junij 2012
nextii nujno
11. junij 2012
Next za vse(v ponedeljek nisem mogla nextat,ker mi je blo slabo pa trebuh me je bolel tko,da nisem šla na računalnik)

3.del
Skoraj bi omedlela,ko sem prebrala,da je najhujši psihopat v kliniki,da takega primera še ni bilo,da ves čas vpije,da naj se pazi nekoga katerega sploh ni na svetu.Govori z navidezno osebo se skriva po omarah in še in še...
Obrnila sem list in prebrala zadnji stavek,ki ni bil dokončan:Ves čas si domišlja,da jo lovi...Nato je bilo to prečrtano in čes besedilo napisano :Ničesar si ne domišljam! Nisem psihopat! Vse skupaj je pomota!
Brala bi še naprej a je gospa na hodniku ugotovila,da nisem nobena Zoja in je poklicala hišnika,da vdere v sobo saj sem zaklenila vrata.
Kaj naj storim sem ugotavljala saj nemorem ven,če pa za to izve mama... bo hudo.
Odprla sem okno in videla,da niti ni tako visoko ter skočila čezenj malo sem se opraskala a sem ven prišla še ob pravem času saj so malo za tem vdrli v sobo.
"Uf to je pa bilo za las" sem si odahnila.
"Kaj je bilo za las? Jaz imam tudi lase hehehe!" je nekdo odgovoril.
Obrnila sem se in videla staro gospo,ki je ves čas gledala v prazno in se smejala.
"Oprostite kje pa sem?" sem vprašala.
"Nevem mislim,da v Sahari" se je trapasto nasmejala.
Pogledala sem okoli sebe in videla,da sem pravkar pristala na terasi za bolnike,ki se zdravijo vbistvu že živijo v norišnici.To se lahko zgodi samo meni sem skoraj naglas zavzdihnila.
"Gospa rada bi prišla ven rada bi šla domov,kje je izhod?" sem vprašala čeprav sem vedela,da mi gospa,ki je nora ne bo povedala prav ničesar.Zakaj imam jaz vedno prav?
"Jaz bi tudi rada šla ven k svoji opici Taki in Tuki pa k svojemu zmaju pa k ovci..."
"Gospa poglejte sem notri sem prišla,da bi izvedela nekaj o Teji Paren,zakaj vam sploh razlagam saj ste itk v svojem svetu" sem kmalu obupala.
"Teja Paren je bila moja prijateljica,ki je prebivala tukaj obe sva bili najstnici..."
"Ja? Povejte naprej!"
"Obe sva bili najstnici z opicama Taki in Tuki in Teja je imela tudi slona jaz pa zmaja..."
"Zakaj sem sploh upala?" sem si po tihem rekla.
"Pridi z mano!" mi je rekla in me povlekla s sabo v njeno"sobo".
"Teja Paren je bila tukaj z mano le nekaj časa potem je umrla saj..."
"Saj? Povejte!"
"Jo je ugriznila opica!"
"Nehajte sedaj vas pa imam dovolj!" sem bila jezna saj se je z mano ves čas nevede norčevala.
"Ubil jo je..."
"Ja ste že povedali.Ubila jo je opica ali pa zmaj ali pa..."
"Zdravnik!" je rekla nato pa se začelap onovno smehljati.
"Zdravnik?" sem bila začudena.
"Da,zdravnik,ki ima 200 glav!" se je začela smejati.
"Z elektrošoki,ki preluknajo lobanijo tako je rekla Teja..." je rekla in se kmalu začela smejati.
"Kateri zdravnik jo je pa ubil?" sem v upanju vprašala.
"Dr. O..." je hotela povedati dokler ni prišla doktorica,ko jo je odpeljala.
To je to! Sem se spomnila,da je rekla Pazi se O...,ko sem jo srečala prvič in sem se je kar bala.Teja mi je hotela povedati kdo jo je ubil a ji je zmeraj zmankalo časa.
Sedaj jo bom vprašala in morala mi bo povedati z lepa ali z grda.
12. junij 2012
next?
Komentar?
12. junij 2012
Neeext
12. junij 2012
next!
13. junij 2012
next!!!
13. junij 2012
u78876
u78876
next
13. junij 2012
next
13. junij 2012
hvala za vse nexte.
Nextam jutr lepo se imejte doma(saj ven ne morete ker pada dež)

Bay
Lep deževni pozdrav(kjerkoli že si)
13. junij 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani