u25089
u25089
Takoj sem odhitela k Vicky in ji to povedala.Ni mi vrjela zato sem jo odpeljala k moji babici,ki ji je vse razložila.Isto sem storila tudi z Mandy.Ko sta mi obe vrjeli smo odhitele k morju,da se preizkusimo kot morske deklice.Dokler da nismo prišle do morja nismo prav vrjele zgodbici.Ako smo namočile noge in se začele spreminjati smo vrjele.Zaplavale smo in bilo je čudovito.Še nikoli nisem plavala tako hitro,lahko ter globoko kot sedaj bila sem v vodnih nebesih..
NEXT??
24. avgust 2010
Nesxt pliss jaz sn oboževalka tvojih zgodb !!
24. januar 2011
u25089
u25089
Seveda smo se zaradi te skrivnosti zbližale.Vsak dan smo preživele skupaj in smo seveda tudi plavale skupaj.Potem pa se je nekega dne zgodilo da je pred mojo hišo pripeljal še en selitveni tovornjak,ki je nato zavil v sosednjo ulico.Seveda ni smel nihče izvedeti za našo skrivnost.Tekla sem za tovornjakom in videla kako je najprej izstopil fant.Ocenila sem da je bil malo starejši od mene,nato pa še nejgova starša,ter mlajša sestrica.Ko se je obrnil proti meni sem se skrila za ograjo a me je videl in se začel približevati.Ko je bil že čisto blizu pa sem se odločila(moja največja napaka),da zbežim in začela sem teči.Ker je bil seveda veliko hitrejši od mene me je takoj ujel.Bilo me je tako sram!!Ampak ko me je prijel za roko in sta se najina pogleda srečala sem opazila da ima najlepše oči na celem svetu.Tako sem spoznala Jacka.Seveda me je vprašal zakaj bežim in najin pogovor je potekal takole:
J-jack
k-jaz

j-heii kdo si in zakaj se skrivaš??Pa zakaj si zbežala??
k-.........
j-no a ne boš nič rekla
k-.......am......(bila sm rdeča kot kuhan rak)...ja pač sm tvoja nova soseda..
j-in zakaj si bežala??
k-.....am.....nevem......
j-(spustil mi je roko in šel nazaj proti hiši)....(slišala pa sem ga ko je rekel:Kako čudno dekle)

Ko sem se vrnila v hišo sem bila še vedno rdečababica pa je rekla:JA TAKO JE TO KO SE PRVIČ ZALJUBIŠ.In postalo me je še bolj sram, ter sem stekla v sobo...
NEXT??

JACK(nima brata dvojčka)
25. januar 2011
Next pliss
25. januar 2011
u68726
u68726
next
ps. dobro pišeš
07. september 2012
next
07. september 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/h2o-just-add-water/42835/ to je neki o morskih deklicah
04. oktober 2012
Next
24. april 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani