»Hana je... Hana. Lepa. Nadarjena. Pametna. Prijazna. Zaupanja vredna. Radodarna. Ena najboljših ljudi, ki jih poznam,« je reklo dekle z oranžnimi lasmi, spletenimi v kito, ki je stalo pred Haninimi starši.
V očeh so se ji bleščale solze, prav tako Hanini mami, njen oče pa se je svoje žene trdno oklepal.
"Mia..." je zaihtela Hanina mama in objela hčerino najboljšo prijateljico.

<b>1. POGLAVJE: Producent
</b>
<i>Govori: HANA</i>

S prijateljicami smo v klubu praznovale Tijin 17. rojstni dan. Pile smo, Lejla in Anja sta bili že kar pijani. Nekatera dekleta so se vlačila po starejših fantih, druge so pile in plesale, jaz in Tija pa sva peli karaoke. Peli sva I kissed a girl pevke Katy Perry in dobili bučen aplavz.
Ob odhodu z odra se mi je približal moški, okoli 40 let.
"Živijo! Nikar se ne prestraši. Sem Žak Petrič in sem producent iz Ljubljane. Slišal sem te peti, neverjetna si! Če želiš, se oglasi pri meni. Izvoliš vizitko..." je rekel in mi podal listek.
"Hvala. Hana sem drugače," sem se predstavila tudi jaz.
"Hana! Domov gremo, prideš?" je zaklicala Tija skoraj že zunaj, zato sem le pokimala in stekla tja.
Skupaj z dekleti smo se vrnile domov.
Mama me je pričakala že na verandi, jezna. Izstopila sem iz avta in se malce spotikala, ona pa me je streljala s pogledi.
"Hana! Zaboga! Pol treh je!" se je zdrla, ko sem prišla bližje, pa je nadaljevala: "A si pijana?"
Zavila sem z očmi in se skušala prebiti mimo nje, a me povlekla nazaj.
"Pusti me, koza zmešana!" sem se zdrla in zdirjala v svojo sobo, mama pa je vsa besna pritekla za mano. Pred nosom sem ji zaklenila vrata.
"Hana! Odpri! Nočem zbuditi tvoja brata!"
Nisem se zmenila zanjo, le legla sem in zaprla oči.

29. junij 2018
~Lily~
~Lily~
Next
29. junij 2018
Eyelet
Eyelet
Zanimivo, Next
29. junij 2018
Next
29. junij 2018
Močno upam, da to ne bo ena tipičnih najstniških zgodbic (čeprav naslov pravi drugače in če bi bila pametna se v to sploh ne bi vtikala) kjer bo dekle kot glavna oseba v zgodbi postala slavna in se zaljubila v fanta (ki je po možnosti tudi slaven)... itd. Mislim, da imaš potencial za mnogo več in tudi te uboge igre123 potrebujejo malo boljši standard. Dviguj povprečje
Pa vtakni notri kaj barv! (S tem mislim mavrične barve LGTBQ+ skupnosti x) )

Sicer zaenkrat ni slabo (poleg tega, da se nevarno nagiba k klišejem), lahko pa bi dodala notri malce več Haninega notrenjega dogajanja, glede na to, da pišeš v prvi osebi. Čustva, občutki, misli... Ne boj se raziskovanja globin človeške duše. Naj ima zgodba tudi psihološki pomen.

Oprosti, ker toliko bluzim, čeprav o zgodbi še nič ne vem x)

Next
29. junij 2018
Next!
zdi se mi nadvse zanimivo in vredno branja
30. junij 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg