Ja ma res!
21. april 2011
u35091
u35091
Joooj hualaa!!! Prou dan ste mi polepšal res! Na žalost sm bla bouna. Anna94: Tnxiii!! Srčk je svetoun! Res!

Hmal nadaljujem (mamo glih južno)!
22. april 2011
u35091
u35091
Nadaljevanje 8:

...............povejo nama da je en moški že odpelou Tajdo domou! Misnla sm da me bo kap! Uprašam kdo je biu in vzgojitlca mi ga opiše. Začnem se drt nanjo kok mu je lahko vrjela, če pa ve da zmir prideva ponjo midva?! Pove nama da je reku da je njen stric in da je misnla da je res. Še bl začnem nanjo kričat da nej drugč ne misl preveč kr ji škodi! Tko sm se drla da je u igralnco pršla raunatlca. Upraša kaj se dogaja in jst ji use razložim. No, usaj večino, kr na sredin se čist zlomm in more Jan nadaljevat. raunatlca je vidnu pretresena in se ji vid da ji ni useen in da bi najrajš odpustila to zabito uzgojitlco. Začne se drt nanjo če so jo tko učil. Ona je čist u šoku in se zvije ke u nek kot. Hitr pokličemo policijo in pridejo čez neki minut. Uzgojitlca jim ga opiše in un policaj k zna risatr hitr neki nakraca. Skico dajo skopirat in hitr jih razobesjo po usm Londonu. Zdej pa lahko sam še čakamo. Policija tega prasca (se oproščam za besedo, sam kaj če mu pa prstaja?!) išče po usm mestu. Že čez neki časa pa se jau ena gospa k ga je baje vidla. Pouna sm upanja in upam da je taprau. Opiše nam ga in prec ga začnejo iskat. Hmal za tem so mu že na sledi. To gospo bi najrajš kušnla! A use skup se izkaže za pomoto. Ni vidla taprauga. Čist sm bla na tleh. Policaj je predlagou da greva domou, usaj jst, sam nism hotla. Hotla sm ostat tuki, da u prvem momentu vidm tega kretena in mu plunem u faco! Kreten zabit! No kukr koli, Jan me je mogu zvlečt domou, da sm se umila in preoblekla. Res mi je stau ob stran. Jooj kaj sm nardila da me tko kaznujejo?! Preoblekla sva se in šla spat. Jan me je stisnu k seb in hmal sm zaspala. Sanjala sm da so ujel tega kretena in je bla Tajda čist okjj. K bi usaj blo tko! Zjurej k sva se zbudila sva se prec odpraula, jst sm hotla in takoj na postajo, am je Jan reku da me ne bo pustu, kr morm najpri kej pojest. Hitr sm vase zmetala kos kruha pa marmelado (še nikol se mi hrana ni tko graužala) in sva šla. K sva ke pršla so nama povedal da ni nč nouga. Iskalna akcija je u pounem teku in baje majo že mau sledi. Sam nč se ni izkazal za resnično.
Čez neki tednou....

Tajde še zmirej niso našl. Najbrž je tut ne bojo. Nimam tut pikice več upanja. Od kar so jo ugrabil ne spim več dost, ne jem, tko rekoč ne žvim. Hodm k psihijatrinji in morm priznat da bi jo na trenutke najrajš nekam brcnla! Lubi bog kaj me sprašuje!
Pogovor med nama - kok to poteka ponavad (P - psihologinja, J - jst):
P: Kako si??
J: (si mislm): Suprr! Nikol bolš!
P: (kr nadaljuje, brez da ji kej odgovorim): Mislš da boš preživela use to??
J: (si spet sam mislm): Ja itaaak! Kaj se je sploh zgodil?? To je kt u praulci!
P: (spet nadaljuje brez da kj odgovorim): Najbrž si zloo žalostna ane??
J: (si use sam mislm): Ne kje pa! Kok se zabavam! Kt da bi bla u Disneylandu! Koza!
P: (govori dalje): No očitn nisi zainteresirana za pogovor ane?? No bove kr končale. Kaj prauš na to??
J: (brez odgovora usatnem in grem iz te neumne sobe, od te neumne psihiatrinje!)
janu sm že neštetokrat rekla da jnočem več ke hodt pa je reku da je to dobr zame. No, kukr kol, ke ne grem nikol več! ( to si zmer mislm pol pa zmir grem...). Odpraulava se spat, k prejmeva klic iz policije k sm ga čakala že stoo let! Sam to ni glih to kar sm hotla da mi povejo. Povejo mi da................................................

7 nextou nadaljujem!
22. april 2011
next!!!! nujno!
22. april 2011
next

(aja; drgač sm jst objaula srčk ne Anna94)
22. april 2011
Next! Nujnu!
22. april 2011
u35091
u35091
AllStarGirl;*: Upsss! Sorry! Mal preveč gor sm pogledala. Sorry res!! Uprost!!!
Drgač pa še 5!
22. april 2011
next
22. april 2011
povejo ti da je tajda mrtva?
drgač pa fuuuuuuuuul dobr pišeš nadaljuj hitr ne sploh čakt 4 next-ov!
22. april 2011
pa sam še neki kako se kašno svojo zgodbo objavi
22. april 2011
NEXT !

Your STORY is THE BEST !!!!

And ... :

22. april 2011
sei vem d lohk sam enkt nextam sam usejen!!! fula faina zgodba!!! in res ni ti treba čakat na 7 nextau k brezzveze... itak d hočmo d nadaljuješ k fula dobr pišeš!!!
22. april 2011
next
22. april 2011
u35091
u35091
Uhh, ve pa ste! Ne čakat drugih, tvoja zgodba je suprr. Kr nism mogla vrjet. Men je moja zgodba kr ušeč, ne pa tkooo zloo! Drgač ste me pa presentle in mi polepšale dan (kolkr ga je še ostal )

sara< 3< 3: Amm....Ja ni čist tko. Tajda še ni mrtva. Drgač pa ju3 nextam. Zdj se mal slabo počutm, sam ju3 pa 100%.
Anna94: Juuuuuuuuuuj, tnxx!! Enako!
ssssss: Suprr da ti je ušeč! Tnx! Ju3 nextam zagotou!
22. april 2011
u35091
u35091
didy: Bom!
22. april 2011
OK , sam da boš NEXTALA !!
22. april 2011
ne alo res k te fula potegne not in se fula užviš u zgodbo!!! vedn ko prijem gor na komp sam to poglejam če si nextala k me res fula zanima konc zgodbe no nadaljevanje.. xD
22. april 2011
u35091
u35091
Ohh, tnxiii!! Res me veseli da ti je ušeč! =)
23. april 2011
u35091
u35091
Nadaljujem zdle!
23. april 2011
u35091
u35091
Matr! Napišm use in pol kliknem pošli in mi napiše da nej se ponoun prjavm in mi use zbriše!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. april 2011
Škoda ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Ko bošš mela ČAS še enkrat napiši !!
23. april 2011
Drugače : NEXT
23. april 2011
u35091
u35091
Nadaljevanje 9:

......................................so našl tega norca. Joooj kok sm vesela! Končn mu bom u obraz zmetala use kar mu gre! Komi čakam da greva ju3 ke u bolnco! Z dna srca ga sovražm! Komi zaspim. Po glau mi hodjo grozne stvari. Končn pride jutro in hitr se oblečem. Že hočm it vn, k me Jan zaustau in me potisne u kuhne, kjer mi prprau neki za jest. Komi spraum kj vase in pol greva z njegoum sexy autam na postajo. Tam so že usi zbrani in to mi ni ušeč. Prbližava se jim in jih uprašava kaj je narobe. Ena policstka nama pove, da so našl tistga psihota, sam noče nč povedat kje je Tajda! Prsežem da ga bom fentala! Kaj ma pa zgubit?! Itak bo do konc lajfa u zaporu!! A me hoče ubit?! Hoče da si kj sama nardim?! Sovražm ga! Tko sm jezna da se mi začne meglit pred očmi in skup padem.
Zbudim se u bolnci! Zkj pa u bolnci!?? Sj nism bouna?! Jan je zravn in uprašam ga zkj sm tuki. Pove mi, da se mi je bledl in da sm mela zloo visoko temperaturo. Spomnm se tiste novice. Začnem jokat. Pride do mene, a jst ga odrinem. Nč mu ni jasn. Stečem mim njega, vn na hodnik. Hočm it čiim dlje od ush! Ubila ga bom! Stečem vn, na cesto. Usi me čudn gledajo in šele zdj ugotovim da sm u pižami. Sesedem se na pločnik in Jan me dohiti. Dvigne me in odnese nazaj u sobo. Primem se ga okol vrata in ga nočem spustit. Prideva u sobo, hoče me dat na postlo, sam nočm. Hočm bit pr njemu. Hočm se počutt varno. Usede se na kauč in me da u njegovo naročje. Zjokam se pr njemu in tam tut zaspim.
Zbudim se pozn. Biu je že čas za kosiu. Jana ni blo u sob. Najbrž je šou iskrat za pit zame, al pa je šou mal na zrak. Kmal pride, skupi sz policajam. Policaj ni glih dobre vole in vem da se tone bo dobr končal.
Pogovor med nami (P - plicaj, J - Jan, U - Ula (jst))

P: Mam novice.
U: Povejte.
P: Res hočš vedt??
U: Itak! Zkj ste pol sploh pršli??
J: Ula, policaj hoče sam pomagat.
U: Ja, pomagou bo tko, da mi bo use povedou!
P: No sj bom začeu.
U: No, bi bla zloo vesela ja!
P: Učir zvečir, smo zaslišal Iana.
U: Iana??
P: Ja tko je ime ugrabitlu - Ian.
U: Aha. No nadaljujte.
P: Prznou je da je ugrabu Tajdo. Najprej ni hotu nč več povedat, pol mu je pa naš policaj dau vetra. Tko se je ustrašu da je še preveč povedu.
U: Kaj pa je povedu??? (uprašam sz tresočim se glasom)
P: Povedu nam je, da jo je meu zaprto nekje u eni hiši.
U: O ta prasc!
J: Ula!
U: Če pa je res!
P: Povedu je tut da jo je...da jo je spoln zlorabu.
U: Zabit kretenski bedak!!!!!!!!
J: Ula no! Pomir se!
U: Kok nej se pomirim, če je pa tist prasc posilu mojo sestro! Vš kaj je to?! Posilu!!
P: Razumem te. Naši kolegi že raziskujejo. Če bo kj nouga vam sporočim.
U: Jooj, jst ga bom ubila! Prsžem d ga bom!
J: (stisne me kseb, sam jst ga odrinem proč)
U: (jokam)
P: No, jst sm vam povedu svoje in zdj me kliče delu. Nasvidenje.
U: Nasvidenje.
J: Nasvidenje.
(policaj gre)
J: A jst ostanem pr teb al morm it??
U: Ostan!
J: Si prepričana??
U: Nehi se delat norca! (stise+nem ga tkoo močno da si skor roke zlomm)
J: Joj, joj, ustau se.
U: Ne morm se. Ti si še edin kar mam.
J: Vem.
U: Jan jst te mam tko rada.
J: Jst tut tebe.
U: Mislm...mislm da te lubm.
J: Ja...Men se zdi da tut jst tebe.
(jst jokam in polubva se)

6 nextou nadaljujem!
23. april 2011
u35091
u35091
Sj sm še enkrat napisala kokr vidš. Sm mela idejo in nism smela pozabt.
23. april 2011
Ja ITAK !!!!! Ker najboljše pišeš !!!!!

NEXT
23. april 2011
u35091
u35091
Sej prej sm več napisala, sam je blo itak bl na dougo pa na šroko, zdej je pa mal bl na kratku, sam je še zmi bistvu povedau.
23. april 2011
u35091
u35091
Si že prebrala??!
23. april 2011
u35091
u35091
Drgač pa še 5 nextou!
23. april 2011
NEXXXXXXXXXXXT!!!!!!!!!!! sploh nism prčakvala takiga nadaljevanja!!!! fula dobr pišeš!!!
23. april 2011
Next! Ful dobr pišš!
23. april 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani