next oki je a je Lara umrla????
11. maj 2014
next
12. maj 2014
zveš v next
13. maj 2014
next
25. maj 2014
ok oprostite ker nism fullll cajta pisala zej bom dala next
10. avgust 2014
3.DEL
....................................................................................................................
Med najinim pogovorom pa naju zmoti zdravnik in reče:"Lara je..............v zelo kritičnem stanju, operirali smo jo in zdej lahko čakamo in upam le na najboljše." Čez nekaj časa je zdravnik odšel, mene pa je Liam odpeljal domov da si odpočijem. Naslednje jutro sem šla najprej obiskat Laro potem pa sem se dobila z Liamom. Vedel se je malo čudno a se nisem zmenila zato. Ker mi je bilo mraz mi je posodil svojo jakno. Šla sva na sladoled in se pogovarjala o naju. Potem sem odšla domov. Razmišljala sem o morilcu, ki je ustrelil Laro. Po postavi je bil podoben liamu, a me zanj ni skrbelo, saj sem vedela da on ni tak. Potem pa sem kar naenkrat zvedela da sem Liamu pozabila vrniti jakno zato sem ga poklicala. Očitno ni vedel da mi je dvignil saj se je po telefonu pogovarjal še znekim neznancem, zato sem raje bila tiho in jiju poslušala.

Njun pogovor:

L: liam N: neznanec

L: hey poskusil sem se odkrižati tiste dekline Lare, a mi ni uspelo, zato se bom odkrižal njene prijateljice Line. Žal mi je zanjo, saj je zelo prijazna. Lara je bila bogata že, bi mi veliko ostalo, ampak line je še bolj.

N: ok. pazi da te ne odkrijejo. Ko se je odkrižaš pridi jutri zvečer v restavracijo : Papa's burgeria.

L: ok. Danes zvečer se bova družila, ko bo zaspala jo bom ustrelil, pa bo!

N: ok, zdaj pa veselo na delo. Bye

L: Bye!da bi me varavala prav tako kot Lara saj so nama
Bila sem zelo prestrašena zaradi tega kar sem slišala. Mame in očeta nisem imela da bi me varovala prav tako kot Lara saj so nama umrli v prometni nesreči.Poklicala sem policijo in ji vse povedala. Verjeli so mi in rekli da se bodo poskrili v moji sobi in čakali nanj, ter naj po svoji sobi namestim kamere, ki ga bodo posnele, za dokaze. Ubogala sem jih ter šla v trgovino. V šoli danes nisem bila, saj sem se učiteljici zlagala, da sem zbolela. Zvečer se je vse odvijalo kot je treba Liama pa so zaprli.

Še vedno sem bila vsa prestrašena, zato sem odšla v mesto med ljudi ko pa sem na klopci zagledala prečudovitega fanta:

Usedla sem se zraven njega. Ko sva se bolje spoznala sva si zaupala skrivnosti, povedala sem mu kaj se mi je zgodilo. Hotel mi je pomagati in me tolažiti. Kar naenkratpa mi zazvoni telefon. DRINNN, DRRIIINNN.

Bila je policija.

Naš pogovor:

jaz:J kabsi

j: dober dan, želite?

p: Lina,....Liam je .................

...............................................................................................................

usaj 6 nextov

mnenja? vam je zgodba ušeč?
10. avgust 2014
u125064
u125064
next
10. avgust 2014
še vsaj 5 nextov
10. avgust 2014
u128688
u128688
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt nujnoooooooooooooooooo
10. avgust 2014
nexxxxxxxxxxxxxxt takoooj
10. avgust 2014
še vsaj 3 nexti
10. avgust 2014
next
10. avgust 2014
ŠE VSAJ 2
10. avgust 2014
next
10. avgust 2014
še 1
10. avgust 2014
zgodba mi je zelo všeč <3
10. avgust 2014
HVALA
11. avgust 2014
next
11. avgust 2014
nextt
11. avgust 2014
hvala res za use nexte mogoce dam zvecer kr zej nimam cajta pa dejte se kaksno mnenje kajhocete pa to pa ce je uredu al ne
12. avgust 2014
next
liam je pobegnil bi lohkr blu nadaljevanje
12. avgust 2014
neext (nova bralka)
13. avgust 2014
ok dam zej next
14. avgust 2014
pohiti!!!!!
14. avgust 2014
kdaj bo nadaljen+vanje
14. avgust 2014
4. DEL
...................................................................................................................

p: Lina,....Liam je ...........................................pobegnil. Sumimo da te išče, zato bodi zelo previdna.
Prekinili so meni pa je od strahu telefon padel na tla. Maxu sem vse povedala on pa mi je obljubl da me bo varoval.

Nato sva odšla k meni domov, kar naenkrat pa mu je na facebook njegova prejsnja punca napisala, zakaj je danes zamudil na njun zmenek. Kar naenkrat sm v joku kričala nanj: "Kako si mi lahko to naredil?! kako si drzneš?! zgini iz moje hiše, TAKOJ."
Ko je odšel sem na telefon dobila sporočilo:

" OPROSTI, šele danes sem te spoznal in odkar sem te videl še niswem videl Nike, da jo zapustim. Ravno pred tem ko si me nagnala sem ti hotel sporočiti ampak si me napodila <3 "

Takoj, ko sem prebrala sporočilo, mi je bilo žal da sem ga nagnala. Zjutraj pa me je na predpražniku čakalo presenečenje:

zraven njih je bil majhen listek in na njem je pisalo:

"please forgive me, because i love you"
by: Max
Ko sem prebrala, sem zardela do ušes. Vroče mi je bilo, zato mi je bilo jasno da sem tudi jaz zaljubljena v Maxa.
..............................................................................................................
se nadaljuje.....
next?
kako se vam zdi?
14. avgust 2014
next
14. avgust 2014
še 5 nextov
14. avgust 2014
kul je res je kul
next
14. avgust 2014
Next