hmm..nej naštekem možnosti (ni ti treba upoštevat....).
diana brendon
diana erik
lisa erik
pa unadva k sta ji storila silo...

neeextt!!!
07. september 2011
u58568
u58568
ok
diana in erik
07. september 2011
Bravo!!!!Emči ti next pošlem
07. september 2011
Neeextt!!!

Ta zgodbica ti je svetovna..tko ku una ta druga..ti si res fenomenalna pisateljicaa..ena izmed najboljših!!
07. september 2011
Res hvala Nessy
07. september 2011
NEXT!!!
07. september 2011
next ful dobra zgodbica še bolša pisatlca
07. september 2011
Hvala lovelol
07. september 2011
u58664
u58664
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!! You are the best!!!!!!!
07. september 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!!!
07. september 2011
Hvala rosalie
07. september 2011
nexti
07. september 2011
nika.nikica ka bi prooosiiiim lepooo nextalaaa ker js naraavnost obužujem tvojo zgodbico?!!
07. september 2011
Joj Nessy ti sploh ne veš kako težko ti je reči ne. Ampak če bom nextala tako hitro jo bo prehitro konec. Nextam ju3 obljubim. Pa hvala za nexte aja pa oprostite
07. september 2011
u28341
u28341
neeeext
07. september 2011
nč hudga če jo bo konec..pol boš lahka še kako novoo napisala
07. september 2011
u57330
u57330
next
08. september 2011
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
08. september 2011
u59368
u59368
next!
08. september 2011
Dons pa boš nextala ane? Prosm umiram od radovednosti!!!Next
08. september 2011
next
08. september 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/bodi-iskrena/22947/
evo tole je zgodbica, ki jo je ena moja prijatlca posvetila tudi meni in bi rada, da jo prebereš pa nextaš.
08. september 2011
u30289
u30289
wow! meni je tvoja zgodbica zelo všeč.malo me moti,ker ne pišeš vejic in pik.ostalo pa je super!
nextaj!
08. september 2011
Oprosti zarad vejic pa pikc sej zard tega dobivam pr spisih štirke namest petk. Sm zlo površna in že v naprej se oproščam zarad takih napakc
08. september 2011
https://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-ali-sovrastvo/22738/
Evo mislim, da vam bo ta zgodbica tud všeč tko, da preberte (pa še komu povejte)
https://www.igre123.com/forum/tema/jasnovidka-zaznamovana-s-smrtjo/22745/
Evo tle pa lahko začetek preberete k mam ta trenutek mal pavze sam vseen nextite.
08. september 2011
Pa še neki. Če hočte oglaševat na moji strani bom še enkrat povedala, da mene to prav nič ne moti. In če hočte, da preberem kakšno vašo zgodbico sam dejte link pa bom nextala.
08. september 2011
next
08. september 2011
next next next next next
08. september 2011
Evo nextam. Like I promise!
..................................................................................
Potiho sem se splazila, do tja in poslušala. Slišala sem Dianin in Erikov glas.
»Poglej Erik ne moram odgovoriti«
»Zakaj?«
»Ker sem ji obljubila, da ne bom«
»Ja vem ampak ali ni vseeno če mi poveš ti ali pa kdo drug«
»Zakaj te to pravzaprav to zanima?«
»Ja no… pač«
»Ali ti je všeč?«
»Ja morda« je obotavljajoče rekel.
»Poglej Erik v tvoje dobro ti povem, da lahko že zdaj obupaš.«
»Zakaj? Ali ima fanta?«
»Ne. Ampak ali se ti ne zdi, da bi ga do zdaj imela če bi ga hotela«
»Ja ne vem morda še ni srečala pravega«
»Poglej Mia zdaj ni pripravljena na zvezo zato sploh ne poizkušaj«
»Zakaj saj me ničesar ne stane«
»O ja pa te. Kar vprašaj Matta če se ne motim si z njim v šotoru. Veš Erik srečo boš imel če bo sploh spregovorila s tabo.«
»Kaj naj ga vprašam?«
»O omeni Mio in takoj bo vedel kaj hočeš« nastal je majhen premor. Takoj sem vedela o čem Diana govori.
»Ampak zakaj je takšna. Mislim tako tiha in plašna«
»Erik pojdi raje.«
»Ampak…«
»Nič ampak samo pojdi« Bila sem vesela, da Diana drži obljubo in ne govori o mojih težavah. Slišala sem zadrgo, ki jo je odpel jaz sem se pa hitro skrila. Stopil je iz šotora in se odpravil proti svojemu. Naenkrat sem postala radovedna hotela sem slišati o čem se bodo pogovarjali in kaj bo rekel Matt na njegovo vprašanje zato sem mu sledila in se potuhnila tako daleč, da sem lahko ravno slišala pogovor v šotoru.
»Živijo Brandon kje je Matt«
»Erik, saj veš, da me moraš klicati Brad.«
»Ja no Brad kje je Matt«
»Ne vem nekam je šel«
»Ah no saj lahko tudi tebe vprašam. Kaj se je zgodilo med njim pa Mio« Brad se je zasmejal in tudi meni je bilo smešno ob tem spominu.
»Oh to je smešna zgodba. Veš Mia je Mattu zlomila nos« je rekel v smehu. Takrat je v šotor vstopila Mandy. Bila je prijazna in včasih sva bili še kar dobri prijateljici.
»Kaj dogaja fanta« je vprašala
»O Eriku razlagam kaj se je zgodilo med Mio in Mattom«
»A o nosu« je rekla in se še ona zasmejala.
»Ja no ko si ravno tukaj mu ti povej jaz grem iskat Matta« je rekel Brad in odšel iz šotora
»No kaj hočeš vedeti« je vprašala Mandy in sedla zraven Erika.
»Zakaj mu je zlomila nos?« je vprašal
»Ja no hotel jo je povabiti na zmenek ampak na napačen način«
»Kako?«
»Ja no veš Mia je včasih bila zelo popularna ali kako naj to rečem. A razumeš?« Erik je pokimal »No in ona je hodila na veliko zmenkov. Veš takrat ni bila tako tiha in plaha. Bila bolj…No pač bila je plesalka zato je imela veliko nastopov Pa pela je. Nosila je bolj izzivalne obleke in imela je veliko oboževalcem in no Matt je bil eden od teh in ker si njeno pozornost težko dobil se je odločil no, da jo bo na silo poljubil in jo je. No ona tega pač ni hotela in ga je udarila v nos in takrat je samo zaškrtalo in iz njegovega nosa se je ulila kri. Drug dan je imel čisto oblepljen nos. Potem se je še par krat hotel pogovoriti z njo ampak po ugrabitvi je obupal, ker se je zaprla vase in mu sploh ni dala možnosti. No pravzaprav ni dala možnosti nobenemu več ampak saj veš kaj mislim« o ne tema o ugrabitvi je prišla na dan sem prestrašeno pomislila.
»Kakšni ugrabitvi«
»A še ne veš? Pred letom in pol je bila Mia ugrabljena za štiri dni nisem sigurna in od takrat ne govori in se zapira vase. Saj si verjetno že opazil.«
»Kaj se je zgodilo?«
»Nič samo ugrabljena je bila. No nekateri mislijo, da so jo tudi mučili vendar nihče ne ve zagotovo, ker pač ne govori o tem« nastala je tišina. Verjetno je pričakovala da bo Erik kaj rekel vendar ker ni je začela ona. »No pravzaprav sem tukaj ker sem te hotela nekaj vprašati«
»No kar vprašaj« je rekel
»Hotela sem te vprašati če ti je katera punca všeč«
»Ja no to je pravzaprav nekoliko osebno vprašanje«
»Vem ampak ali lahko vseeno odgovoriš?«
»Ja no mi je všeč ena«
»Kdo?« je vznemirjena vprašala
»No tega ti pa ne bom povedal«
»Zakaj ne no prosim Erik.«
»Ne oprosti Mandy«
»Ja no saj razumem samo povej če je iz našega razreda«
»Ja je« je rekel in zavzdihnil.
»Super no lahko noč« in je odšla. Jaz sem pa hitro stekla v šotor.
»Živijo kje si pa bila?« me je vprašala Diana.
»Na večernem teku« sem rekla, saj bi pravzaprav tam morala biti. Da Diana nebi videla, da nisem nič prepotena sem se hitro skrila pod mojo toplo odejo in se oblekla. Že čez pet minut so učitelji rekli, da moramo spati. Prvi dežurni so že sedeli pred tabornim ognjem in pazili, da ne ugasne. Vsi smo odšli spat.
.............................................................................................
no zdej pa če dobim dons deset nextov nextam že dons drgač pa ju3.
08. september 2011
Vem 10 nextov je velik ampak v tem je fora
08. september 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg