u27664
u27664
hahahahahahahaahahahah...
27. oktober 2010
u27664
u27664
Gresta dva zobotrebca po gozdu.Pa pride mimo jež,pa reče en zobotrebec:?Ej stari a greva na avtobus??
27. oktober 2010
Zakaj petelin tako zgodaj kikirika?
Ker pozneje, ko se zbudijo kure, ne pride do besede!

28. oktober 2010
28. oktober 2010
Gre kmet s kravo po pločniku, ko ju ustavi policaj.
Policaj reče: "Pločnik je samo za pešce."
Kmet pa reče:
"Od kdaj je pa krava prevozno sredstvo?"
28. oktober 2010
1.) Kako spraviš enga slona u fičota?
-Težko.
2.) Kako spraviš dva slona u fičota?
-Še težje.
3.) Kako spraviš tri slone u fičota?
-Lahko, ker imaš od prvih dveh izkušnje.
4.) Kako spraviš štiri slone u fičota?
-Dva uspred dva uzad.5.) Kdo bo pa vozu?-Tist k ma izpit.
28. oktober 2010
Kmet kupi mladega krepkega petelina, ki takoj nastopi službo v kokošnjaku.. Z dvignjeno glavo se sprehaja po dvorišču in glasno kikirika. Medtem se mu približa stari petelin in ga ogovori:
"Veseli me, da si prišel, saj sem se jaz res že zelo postaral. Vendar te prosim, da mi prepustiš vsaj eno putko, ki mi je zelo pri srcu, da bom imel vsaj malo veselja na stara leta. Tebi jih ostane tako in tako še vedno preveč!" Mladi korenjak ga zviška zavrne:
"To ne pride v poštev! Zdaj sem tu jaz glavni in ne maram nobenega barantanja s starci!"
"Saj nisem tako star!" se upre dosedanji kurji šef in doda: "No, predlagam ti stavo. Ti mi daš dva metra prednosti, tekla pa bova do konca dvorišča. Če me ne dohitiš, mi prepustiš tisto eno ubogo putko, če me pa ujameš, ti priznam, da si brezpogojno boljši in se odpovem vsemu."
"Velja," reče mladi petelin samozavestno. Stari petelin se požene v dir, mladi pa za njim. Že ga dohiteva, zdaj, zdaj ga bo ujel, ko se nenadoma sliši iz kmetovega okna strel iz puške: mladi petelin se zvrne mrtev po tleh, kmet pa začudeno mrmra sam zase:
"Hudiča, za vsakega petelina, ki ga kupim zadnje čase, se izkaže, da je homoseksualec!"
28. oktober 2010
Se pogovarjata buldog in nemški ovčar. Nemški ovčar je zaprt na balkonu v tretjem nadstropju. Buldog ga vabi na dvorišče:
- Pridi dol, no!
- Ne morem!
- Kako da ne?
- Zaprt sem na balkonu!
- Skoči!
- O, to pa ne!
- Zakaj?
- Zato, ker nočem imeti tako potlačenega nosa kot ti!!
28. oktober 2010
u27664
u27664
Kr tko naprej... Pa bomo kmau dobiL zmagovaLca..
29. oktober 2010
u27664
u27664
ZMAGAL JE....
.

.
.
.
.
..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

..
...

.
.
.
.
.
Odločam se
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
zmagaL je ...

.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
USiiii hahaha LoL

.
.
.
03. december 2010
04. december 2010
u26059
u26059
09. december 2010
xd
12. december 2010
Zakaj se hoče stonog ločiti od stonoge??

Ker si je za rojstni dan zaželela nogavice!!
13. januar 2011
Stara tetka gre v trgovino z živalmi kupit ljubljenčka. Vidi velikega papagaja in ga vprša: "Kaj je ti ptič debeli? Ali znaš govoriti?" Papagaj ji odgovori: "Kaj je ti krava neumna? Znaš leteti?"
16. junij 2011
veš kaj je kratkovidnost? če se kit zaljubi v podmornico!
06. julij 2012
sta bli 2 kravi
prva reče: muuuuuuuuu
druga:a dj no to sm jz hotla rečt!
09. julij 2012
hahahahahahahaha
05. avgust 2012
2 pralna stroja štrikata na drevesu pa mimo prileti zlata riba pa reče svašta
08. avgust 2012
zakaj gre polž čez cesto ???
da bi prišel na drugo stran
08. avgust 2012
vrana vpraša polža : zakaj lezeš na drevo, polž reče: čez mesec mam rojstni dan pa grem po jabolko haha
08. avgust 2012
Kaj je to??
Okus ima kot piščanec,
zgleda kot piščanec in
vonj ima kot piščanec?????
Če chuck norris rece , da je to govedina , potem je to govedina!!!!!!
01. januar 2013
u142752
u142752
hahahaha
01. julij 2013
zakaj živali slabo plešejo
25. november 2014
ker majo 2 levi nogi
25. november 2014
u180964
u180964
ena raca mijavka kot mačka, druga jo vpraša:kaj pa delaš?
učim se tujih jezikov.
26. november 2014
Uslužbenec McDonald"sa je obiskal živalski vrt in na opičji kletki zagledal napis:
"Kdor opico spravi v smeh, prejme deset tisočakov. Kdor jo spavi v jok, dobi deset tisočakov. Kdor jo pa pripravi do tega, da se bo premaknila z mesta, na katerem sedi, dobi še trideset tisočakov."
Uslužbenec je takoj poiskal odgovornega v živalskem vrtu in se javil, da bi rad zaslužil petdeset tisočakov. Spustili so ga k opici v kletko, uslužbenec McDonald"sa ji je nekaj šepnil v uho in opica se je nasmehnila. Nato ji je šepnil še nekaj in opica je zajokala. Ko ji je šepnil tretjič, je začela skakati po kletki. Ko je uslužbenec stopil iz kletke, so mu izročili denar in ga vprašali, kako mu je to uspelo.
"Prvič sem ji dejal, da sem uslužbenec McDonald"sa in se je zato nasmehnila. Ko se ji drugič šepnil v uho, sem ji povedal, da kot uslužbenec McDonalds"a zaslužim tudi denar, je pričela jokati. Ko pa sem ji predlagal, da bi se zaposlila pri nas, je začela bežati."
06. december 2014
"Mami, mami!" so vpili zajčki, "razloži nam, kako smo prišli na svet!"
"Čarovnik vas je potegnil iz klobuka!"
06. december 2014
Se pogovarjata zajček in žirafa. Pa pravi žirafa zajčku:"veš kok je meni fajn ko mam tak dolgi vrat, kaki fajni občutek je ko jem listje, kaki fajni občutek je, ko pijem mrzlo vodo in mi teče dol po vratu..." Pa jo zajček vpraša:"Kaj pa takrat ko bruhaš?"
06. december 2014
Svinja brez ene noge je s pomočjo bergel vstopila v gostilno in zavpila:
"Kdo je naročil svinjsko kračo?"
06. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani