kmal
18. oktober 2014
Jeejj
18. oktober 2014
Tokrats sta pravilni dve. To sta a in d-katerega ni nobena omenila!!
ℳαyвe.* --- 1
Maja*__* ----1
.◥Cupcake◣. ---1 (ni odgovora)
pikica432 ---2
R5 forever *-* ---1
cvet 123 ---1
★pikica★* --- 0 (ni odgovora)
laurič --- 1
...
v vodstvu je pikica 432
...
ČESTITKE!
NEXTAM
Še pred tem ko sem se oblekla je Dean še dodal naj se oblečem tudi tako da mi bo udobno in bom lahko lepo hodila, in da naj oblečem kopalke. Nisem vedela kaj naj si mislim, zato se si oblekla:

in še kopalke

Ko sem se oblekla, sem odšla k vhodnim vratom, kjer me je Dean že čakal. Počasi sva odšla. Dean mi je zavezal oči, zato nisem nič videla, vedela pa sem, da me je odpeljal na vlak. Naenkrat se je vlak ustavil in istopila sva. Dean mi je odvezal oči in stala sva pred živalskim vrtom.Odšla sva kupit karte, nato pa sva se sprehajala po živalskem vrtu. Videla sm surikate, slona, veliko opic, mačjega pando, medvede, tigra, leva, kamelo, noje, nekakšne ježe, pujske, konje, pando, koalo, želve, delfina, tjulna in še in še živali. Po ogledu sva bila zelo lačna, zato me je Dean odpeljal na kosilo v eno izmed boljših restavracij. Po kosilu sva si privoščila še sladoled. Jaz z okusom modrega neba, Dean pa z okusom rafaelota, mmmm.Sprehajala sva se po plaži, ko sem se spomnila, da imava kopalke in da Dean v nahrbtniku najbrš nosi brisače in predlagala da se greva kopat ko pojeva. Usedla sva se v mivko in jedla sladoled. Mimo je prišlo neko dekle ki je imelo zelo lepega kužka. Prišel je k meni in se želel božati. Začela sem ga čohljati. Pogovor j-jaz d-dekle D-Dean
j-Heii jaz sem Emma
d-Heii, jaz sem Emmy
j-Lepo ime in lep kuža
d-Hvala
j-Prosim, bi prisedla'
d-Z veseljem
j-Naj ti predstavim še svojega fanta, Dean
D-Živjo
d-Živjo
j-Ali že dolgo živiš tukaj
d-Ne, starša sta se ločila in jaz in moja sestra- ki bo najbrš postala diva na šoli in najina mama smo se preselile sem, že nekaj dni smo tukaj
j-No ja, z veseljem bi bila tvoja prijatelica, če nimaš nič proti, ker sem trenutno jaz ta 'diva' ali kako se temu reče
d-Ali pogledaš za vsakim lepim fanto? Se z vsakim poljubljaš? Uživaš v zafrkavanju drugih punc? Se delaš da si najlepša na celem svetu???
j-Ne, ne, ne , in ne
d-No potem bom tvoja prijateljica, moja sestra vse to počne
j-Oovvv
d-Jp
D-Emma je supr punca (in pritisne mi poljubček)
j-Hvala, ampak to ni res
d-Najbrš je
j-Ni
d-Ovv, če sta na zmenku lahko grem
j-Ne ne!! Ali bi te motilo če te vprašam če lahko poveš še kaj v sestri??
d-Seveda ne!! Ime ji je Neshay- no ja vsi jo tako kličejo. To pa je njena slika. (Pokaže mi sliko na telefonu)

Imela je že vsaj 30 fantov. Z vsakim je šla v posteljo. Je starejša od mene. Nikoli ji ni nič prav. Privlačijo jo vsi vantje ki so že zasedeni, če seveda niso zgube. Tudi okoli tvojega Dena bo skakala dokler ga ne bo dobila. Aha in našla si je že tri punce s katerimi se ful dobr šteka.
j-Mi pokažš sliko. Če jo maš
d-Sam da najdm wi-fi, pa grem na fb
j-Ok
Našla je wi-fi in mi pokazala sliko.
j-Sej nemoram vrjet! Zato me nobena ne pokliče. Zato nobena ne pride na obisk se kopat al pa kej druzga. O shit.
d-Jih poznaš
D-Ja jih.
d-Kdo pa so
D-Njene ..
j-Pššt!!! Ble so moje bff.
V očeh sem imela sovze in moj dan z Deanom je biu uničn.
d-Ooo moje sožalje. Moja tečna sestra jim bo kupvala use, da bojo ustala pr njej in nebo jim dovolila da se vrnejo k teb. Spravla te bo na tla, da boš največja zguba na šoli.
j-Ni šans.
d-Joj mora it, oprosti ker sm ti uničla dan
j-Počaki, na mojo telefonsko.
Povedala sem ji telefonsko in ji rekla naj čez kakšno urco pride k meni domov. Povedala sem ji še naslov, ter da naj prinese kopalke.
Z Danom sva odšla domov, saj mi ni bilo več do kopanja. Doma me je Dean uprašal
D-Si se imela uredu
j-Ja super, razn tistega dela potem ko sem izvedela vse o Neshay.
D-Lepo to.
j-Grem v sobo, ti greš lahko domov, lahko pa greš z mano.
D-Bi bil raj s tabo
j-Prov
Odšla sva v sobo in za eno uro zaspala. Nato pa je pri vratih pozvonilo. Odšla sem odpret in bila je Emmy.
Emmy:

Odšli sva se kopat. Dean pa naju je fotkal.

Kmalu je bil večer, in tako sem bila utrujena, da sem se samo še stuširala nekaj malega pojedla, nato pa sva z Danom odšla spat.
Next??
Ali bodo Emma, Sophie, Tess in Ella še prijateljice??
a)Ne
b)Ja
c)Nevem
d)ITAK SEJ SO BFF FOR EVER
18. oktober 2014
u159575
u159575
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttt
a
18. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeext c
18. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext jeeeeeei... a
18. oktober 2014
Next a
18. oktober 2014
ℳαyвe.* --- 2
Maja*__* ----1
pikica432 ---3
R5 forever *-* ---1
cvet 123 ---1
laurič --- 2
...
še vedno v vodstvu pikica 432
NEXT
Zjutraj me je okoli 10.00 zbudil zvonec vhodnih vrat. Hitro sem nase vrgla prvo jopico ki je ležala v sobi in odšla odpret.Pred vrati so stale moje BFF in Neshay.
Pogovor j-jaz S-Sophie T-Tess E-Ella N-Neshay
j-Želite
S-Spoznale smo Neshay, ful bi bla dobra frendica, a bi jo sprejele v BFFE, PLIS!!!
j-Ne
E-Pa zakaj??? Sej je niti ne poznaš!!!
Preprla sem vrata in stekla v svojo sobo in se kmalu vrnila. Stegnila sem roko proti Neshy in jo odprla.
j-Neshy, izvoli tvoja verižica
S-Pa saj nas ne zapuščaš kajne??
j-Kolikor vidiš vas. Imam novo BFF, ki je boljša od vas! In Neshay jo pozna-zelo dobro!
S-Neshay veš o čem govori
N-Pa ne mojo tamalo!! veš kolk je ona glupa.
j-Pomojem si pa ti!! Vse vem v teb!!!!!!!!! IN DA TI NE PADE NA MISU DA BI SE SLINLA OKROG MOJGA FANTA!!!!!!!!!! JASNO!?!??!?!?!?!?
N-Ne
j-Ooo pa ti kr mora bit.
Stegnila sem roko in jo butnila po gofli.
j-Da si boš zapomnila kaj si rekla!!
Zaloputnila sem vrata čeprav so moje BIVŠE bff hotele še nekaj reči.Odšla sem v kuhinjo, kjer je bil Dean.
D-Kdo je bil
j-Tess, Sophie, Ella in prasica Neshay
D-Kaj je bilo
j-Nič, samo roka me malce boli
D-Daj pokaži
j-Ne
D-Si se slučajno stepla?!?
j-Ne, samo Neshay jih je dobila po gofli.
D-Zakaj
j-Ker si ji rekla da se ne sme slint okol tebe in rekla je da ji NI jasno!!
D-Sej veš da sm samo vate zatreskan do ušes
j-A res???
D-JA Zlo res
Kmalu sva pojedla zajtrk. Ker je bila ura že skoraj 11.30, sem odšla v garderobo in se oblekla. Oblekla sem:

in obula:

Ter odšla nazaj v kuhinjo. Deanu sem rekla da grem vn, on pa naj pazi nase. Odšla sem k babici, saj je bila že doma. Ko sem prispela, sem v stopila in nikjer ni bilo nikogar. Klicala sem in klicala, a nihče se ni oglasil.
Kaj mislite da se je zgodilo???
a)Babice še ni domov
b)Odšla je na sprehod
c)Spi
d)Babice nebo nikoli več nazaj, saj je ___________
e)Drugo
Komaj čakam na odgovor!!!
Tokrat lahko dobite dve točki. Eno za odgovor a,b,c,d ali e, eno pa če ugotovite kaj pomeni ta črta __________ . Kdo ve naj mi napiše!
Next?
Komentar?
19. oktober 2014
neeeext in zdi se mi de je c al pa d
19. oktober 2014
d .... saj je umrla ? neeeeeeeeeeeeeeeeext
19. oktober 2014
Next d saj je umrla
19. oktober 2014
R5 forever *-* Prosim točen odgovor c ali d
19. oktober 2014
u159575
u159575
neeeeeeeeeeeeeeext
d) ker je umrla.....
19. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeext. A
19. oktober 2014
dam d
19. oktober 2014
Babice nebo nikoli več nazaj, saj je ugrabljena
19. oktober 2014
neeeext
23. oktober 2014
neeeeeext?
24. oktober 2014
Sory, čeprov so počitnice, ne moram velik nextat, ker se moram matematko piflat!!
25. oktober 2014
ℳαyвe.* --- 4 (oboje pravilno)
Maja*__* ----2 (žau nič)
pikica432 ---5 (oboje pravilno)
R5 forever *-* ---2 (bil je samo en odgovor -žal)
cvet 123 ---1 (ni odgovora)
laurič --- 4(oboje pravilno)

V vodstvu še vedno pikica 432!!! Čestitke!!
Takoj za njo sta ℳαyвe.* in laurič, ki si delita 2.mesto,
Maja*__* in R5 forever *-* si delita 3. mesto, za njima pa sta
.◥Cupcake◣. in cvet 123 na 4. mestu
in na zadnjem ★pikica★* z nobeno točko!!
P.s.
Žau še vedno nimam dovol časa za next!!
01. november 2014
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej dj prosim čim preeeej nextiii!!!
02. november 2014
neeeext?
08. november 2014
u159575
u159575
pa dej next noooooooooooooooooooooooo!
08. november 2014
Neeeeeext
08. november 2014
Po dougem času bom napisala next, čeprav to zgodbo jabrrš nihče več ne bere.
NEXT!!!!!!!!!!!!
Tekla sem iz sobe v sobo in v spalnici sem videla babico. Mislila sem da spi, zato sem ji napisala pismo, in odšla. Na polovici poti domov sem se spomnila, da sem babico klicala in to zelo naglas, a mi ni vrnila odgovora. Zagrabila me je panika . Hitro sem se obrnila, sezula pete in bosa tekla do babičine hiše. Hitro sem se nazaj obula in odšla v spalnico. Babico sem zagrabila za roko. Bila je skoraj že čisto ledena. Jitro sem poklicala 112. V roku 5min je prispel rešilec. Babico so odpeljali v bolnišnico. Odšla sem zravn. Poklicala sem Deana in mu povedala kje sm in kaj se je zgodilo. Prišel je k meni. Čakala sva 2 uri, nato pa je prišla medicinska sestra, in povedala da babice nebo nikoli več nazaj. Prosila sem če jo lahko vidim a mi niso dovolili, ker še nisem polnoletna. KR NEKI!!!! Poklapana in v solzah sem odšla domov. Družina me je v skrbeh čakala, saj niso vedeli kje sm. Nato pa me je mami zasliševala kaj se je zgodilo, da jokam. Vse sm ji povedala. Čez čas smo se spomnili na njeno hišo. Kaj bomo znjo, nismo vedeli.
***********************************************************************************
Kaj bodo naredili z babičino hišo?
a) prodali jo bodo
b)vanjo se bodo vselili in prodali svojo hišo
c)nič
d)drugo
23. november 2014
u159575
u159575
neeeeeeeeeeeeeeext
d
23. november 2014
neeeext