u159575
u159575
neeeeeeeext
01. oktober 2014
NEXTAM!!!!
Sobota, 28. 6. 2014
Zbudila sem se okoli 8.00. No ja zbudil me je nek ropot po hiši, hitro sem vstala in se počasi splazila do dnevne, od koder se je slišal ropot. Bila sem zelo prestrašena. Počasi in previdno sem pokukala v dnevno in videla očka kako nekaj išče.
j-Offff, ti si
o-Kaj si pa mislila
j-Nevem
Očka me je čudno pogledal.
j-Kje je Katy
o-V avtomobilu
j-Zakaj??
o-Ker greva po mami na letališče.
j-Kaj pa iščeš??
o-Verižico z njenim imenom
j-A si ji jo kupil??
o-Ja...... a tukaj je!! Adijo!
j-Čauuu!
Skomignila sem z rameni in se odšla v garderobo obleč.

Ko sem se oblekla sem za kratek čas odšla na facebook in g-mail nato pa sem počasi odšla v kuhinjo. Odprla sem hladilnik, kaj bi lahko naredila za zajtrk.Nakuncu sem naredila to:

Najprej sem vse postavila v pečico dokler nebi vsi prišli, nato pa sem pričela s pospravljanjem kuhinje, saj je izgledala kot bi v njej eksplodirala bomba. Ko sem v pomivalni stroj zlagala še zadnjo posodo je pri vratih nekdo potrkal. Ravno ko sem želela zapreti pomivalca in hotela iti odpret, mi je nekdo z roko pokril oči. "Kdo je" je nekdo rekel z spremenjenim glasom.
j-Dean
D-Kako si vedla
j-Težko te je zgrešit
D-Dej no dej
Nasmehnila sem se mu in mu dala poljubček.
j-Danes pride mami, očka jo je odšel iskat, jaz ppa sem pripravila zajtrk
D-Aha če pa nimaš časa pa grem.
j-Ne, ne , ne , ne!! Jaz nism lačna.
D-Kaj hočeš s tem reč??
j-Da boš dobiv moj zajtrk, men res ni do palačink.
D-Ne
j-Ja
D-Ne
j-JA
D-Prov no.
Jaz sem si pripravila sadni krožnik, ko so prišli še ostali člani družine.Skupaj smo pojedli zajtrk.Ko smo pojedli sem pospravila mizo, nato pa nam je mami razdelila darila.
Sory vem da nism velik napisala sam me intrnet zafrkava!!!
04. oktober 2014
u159575
u159575
neeeeeeeeeeeext
04. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. oktober 2014
nextam
Vsi (razen Dean) smo bili zelo nestrpni kaj nam je prinesla mami. Končno je odprla kovček.
m-Oh, napačen kovček. Sorči
j-Mami
Odprla je naslednji kovček v katerem jih je našla.
m-Za mojo Emmo skodelica in nekaj kar si že dolgo želi!!

in

m-Za mojo pikico Katy pa obeski in še nekaj.

in

m-Ter za svojega moža skodelico.

m-Zase pa sem prinesla

m-Ter tudi za Dena.
Ven je potegnila enak eifflov stolp.
m-Za teto pa sem prinesla obesek obesek.

Vsi smo bili zelo veseli daril.Mami je odšla k omari s steklom, ter eifflov stolp položila notr.Ko sem pogledala v omaro sem notri videla njeno zbirko.

Kmalu sem pospravila svoje stvari (skodelico in verižico) nato pa sva se z Danom odšla kopat, nato pa na sprehod po obali. Ko sva se sprehajala sem na obali videla majhnega kužka ki je bil zapuščen (vsaj mislim tako).
Hitro sem vzela iz žepa telefon in poklicala teto. Rekla mi je naj ga prinesem k njej. Hitro sem ga zgrabila in z Danom sva odšla k teti.

Kaj mislite da se zgodi po tem??
a) Najde se lastnik
b)Obdržim kužka
c)Kuža je bolan in ga moramo usmrtiti
Next??
05. oktober 2014
u159575
u159575
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext, hitr!!!!
b
05. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeext
05. oktober 2014
hvala za next!!
Maja*__* oprosti k težim, sam a loh napišeš odgovor a,b al pa c tist k se ti zdi, ker bom po koncu vsakega nexta dala uprašanje in se vam bodo nabirale točke. 1 pravilen odgovor 1 točka.
05. oktober 2014
Next
Odgovor je pa c) sam fajn bo z mal drame pa čustva, druač pa bi tud jaz dala b) sam pomoje c) bolj popestri celo zgodbo. No tud jaz sn se skusla da smo mogli dat psa spavat. Drugač pa ful dobro si napisala pa vse mi je the best ker je ogromn slikic in pol si lahko zgodbo boljše predstavlaš v glavi. Mam pa sam eno kritiko: prosla bi če so lahk nexte mal daljši sam seveda če maš čas^-^♡♥♡♥
05. oktober 2014
.◥Cupcake◣. hvala za pohvalo in kritike
05. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextiiii... mislim da je b ..
05. oktober 2014
Ok mislim da je a
09. oktober 2014
neeeeeeeext??
10. oktober 2014
neeext in nova bralka zdi de mi da je b al pa c
11. oktober 2014
next??
12. oktober 2014
SORY, ful nimam časa, ker se moram skos učit!!!!!!!!!!!
12. oktober 2014
okkkkkkkkkeeei ali bo še danes ali bo naslednji teden??
12. oktober 2014
nevem, ko bom loh
12. oktober 2014
nextttt
12. oktober 2014
okkk pam da čim preej.
12. oktober 2014
neeeext + nova bralka
fuuuuuul carska zgobica!!!!!!!!!!!
12. oktober 2014
next + nova bralka + a
14. oktober 2014
Ok supr!!
Hvala!

Tokrat mate prov vse!! Ampak samo tokrat (SAMO TOKRAT)
ℳαyвe.* --- 1
Maja*__* ----1
.◥Cupcake◣. ---1
pikica432 ---1
R5 forever *-* ---1
cvet 123 ---1
★pikica★* --- 0 (ni odgovora)
laurič --- 0 (ni odgovora)
Nextam
*********************************************************************************
Ko sva prišla k teti, je pogledala na ovratnico, kjer je bilo njegovo ime "Smrček", zadaj pa je bila telefonska čtevilka lastnika. Teta je poklicala lastnika vendar se ne prvič ne drugič ni oglasiv. Ko ji je tretič le uspelo, smo izvedeli da lastnik kužka ne želi, ker je hudo bolan. Teta ga je pozabila pregledati, zato smo ga hitro odnesli v sobo z zdravili in z vsemi mogočimi aparati, ter ga pregledali.
t-Mislim da ga moram uspavati
j-NE NI ŠANS, preveč je luškan
t-No prav, poskusila ga bom ozdravit
j-Hvala
t-Ampak, kdo pa ga bo imel potem
j-JAZZZZ in Dean
t-Naj ti bo
j-Jesssss
Tako je teta obdržala kužka na zdravljenju.Jaz in Dean sva odšla proti domu. Ko sva prispela domov, sva se oblekla v kopalke in skočila v bazen. Nekaj časa sva se tunkala in ležala na blazini (vsak na svoji). Bila sva se nasproti in ko sva se ravno začela poljubljati je v bazen skočila Katy in to tako da sem jaz padla z blazine!!! Ker z Danom nisva morala početi osebnih stvari pred Katy, smo se podajali z žogo.Po kakšnih 30 minutah, sva jaz in Dean odšla v kopalnico da bi se stuširala in preoblekla. Najprej sem hotela iti v kopalnico jaz sama, ampak je Dean odšel z mano (ODŠEL Z MANO). Čakala sem da bo Dean odšel pod tuš, jaz pa sem si umivala zobe.Ko sem si jih umila, sem se obrnila in ga želela uprašati, kdaj po šel pot tuš. On pa mi je odrnil ter odpel kopalke. Sama sem se še dokonca slekla, nato pa sva skupaj odšla pod tuš.Bilo mi je še kar prijetno.Po tuširanju sva se oblekla. Dean mi je rekev naj se oblečem zelo lepo. To sem tudi storila.
Kaj mislite da se zgodi potem??
a)Odideva na kosilo
b) Greva v kino
c)Pelje me na sprehod, kjer bodo tudi nekateri njegovi prijatelji, katere vi še niste spoznali in jaz prav tako ne.
d)Drugo.
Prosila bi za odgovor 8čene ne dobite točke)
14. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeext a?!
14. oktober 2014
neeeext in b
15. oktober 2014
Neeeeext hm teško je ..........c
15. oktober 2014
Neeeeeext a
15. oktober 2014
u159575
u159575
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..... b