popolno je in full mi je všeč ker je drugačna od ostalih ff-jev in res tko napišeš, da se počutš koka da bi bil to in bi se vse dogajal zraven tebe, koka d bi loh občutu kar ona čut.... ful mi je vredu ker ne bosta po parih dneh že par in srečno zaljubljena... tole je eden najboljših ff-jev tuki...
pa da nikol ne nehaš pisat....
next
28. september 2013
next imam že napisan in če pridemo do jutri do 30 nextou (ali prej, rebz podvojenih) objavim <3
28. september 2013
u150952
u150952
joj no, daj nextaj!!
28. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
28. september 2013
mi plis poweš u kirem programu si nrdila slike (pač naslounico in ostale)
28. september 2013
u142563
u142563
Neeext
28. september 2013
ON€ DIR€CTION photofilter studio x ker photoshop nikjer ne morem potegnt
28. september 2013
kdaj boš nextala A Mᴏᴍᴇɴᴛ Fʀᴏᴢᴇɴ Iɴ Tɪᴍᴇ FT. Nɪᴀʟʟ Hᴏʀᴀɴ ?
28. september 2013
danes ali pa jutri, prosim ne tega tle sprašvat <3
28. september 2013
u150899
u150899
Kdaj bo next za to zgodbo?
28. september 2013
enako je že napisan ampak bi rada najprej anredila trailer, pa mi movie maker jeba
28. september 2013
neeextt
28. september 2013
+ nova bralka
28. september 2013
u124446
u124446
omg neeext<33
29. september 2013
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!! best story ever!!!!! omg next!!!!
29. september 2013
A/N: here it is..next. ko končate z branjem, je tudi presenečenje. nevem, če vam bo ušeč, ampak sem se potrudla. buahaha. Plus. Chelsea se prebere: Čelsi. Ugh in ta next je bolj za predstavitev kdo iz One Direction sestvalja katero vlogo v FF-ju.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▲hunting perfection▲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
»Aria!« sem zaslišala. Nevem koliko časa je minilo od kar sem se zaprla sem notri, a bilo mi je skoraj da vseeno. Tako ali tako se bodo začele enotedenske počitnice in če zamudim nekaj ur govorjenja o praznikih, ki so se bližali, ne bom s temu nobenemu škodila. Glede na to koliko nas je bilo v razredu sem celo lahko upala, da nisem bila zapisana.
A zakaj bi me sedaj brigalo kaj takega? Delala sem kot, da nisem slišala svojega imena in objem okoli kolen še zvečala. Komaj sem se lovila sapo ko sem si tako pritiskala kolena ob prsi. In če bi sedaj kar umrla, bi lahko vsaj pozabila na sramoto, ki sem si jo naredila.
»Aria! Vem, da si tukaj!« Stopinje so se bližale proti zadnjim straniščom in moj je bil edini zaklenjen. Slišala sem, da je vsake odprla ter stopila k naslednjemu.
Našla me bo, a narediti mi ni morala ničesar. Tu sem nameravala ostati do konca pouka in nato zbežati domov v posteljo iz katere se ne bi zganila cel teden.
Kmalu so se zaklenjena vrata pred mano zarukala in vedela sem, da jih je le probala odpreti. Zavzdihnila je: »Končno. Kaj se je zgodilo?«
Zasmrkala sem. Verjetno je že vse slišala, namreč govorice so tu potovale hitreje kot kjerkoli drugje kjer sem bila prej v življenju. Ljudje so bili nesramni. Verjetno je bil naš razred edini, ki je ohranil čist jezik in se ni blatil z govoricami, saj so le te vedno bile o nas.
»Daj no. Saj veš, da mi lahko poveš vse.« Spet nisem odgovorila. Vedela sem, da bi se mi le zlomil glas in ona bi ugotovila kako zelo uničena sem »Hmmm.. je slučajno kaj glede tistega pisma?« Verjetno je bila moja ponovna tišina več kot samo dovolj odgovora. »Oh..nisem mislila, da boš resno to storila. Kaj pa je naredil?« je vprašala.
Mogoče pa je bila res le odtujena od takih ljudi, ki so izmenjavali šolske govorice. Verjetno sva se zato družili, nikoli nisva imeli nečistih namen. »Zavrnil ga je,« se potiho, komaj slišno rekla. Glas se mi je zlomil kot sem pričakovala in nova solza mi je spolzela že po tako ali tako vlažnih licih.
Sedaj sva bili obe zaviti v tišino. Slišala sem kako je s hrbtom spolzela po zaklenjenih vratih navzdol in se sesedla. Tudi videla sem njeno nenavadno dejanje skozi pet centimetersko špranjo, ki je ločevala vrata od tal.
»Tako zelo žal mi je, Ari.«
Mogoče bi lahko se zaprla v brezupje sama, a ob ljudeh kot je ona to skoraj ni bilo mogoče. Odklenila sem vrata in to je oznanil tudi zvok, ki je dejanje spremljal. Verjetno se je v šoku skobacala na noge in šele takrat sem jih odprla in ji padla v objem.
Solze so se mi spet ulile in ji močile popolen rdeč puli z vgraviranim šolskim grbom in črko razreda. Sama sem imela enakega, a njej je vedno vse bolje pristajalo. Vrnila mi je objem in mi šepetala pomirjujoče besede, da sem se nehala tresti zaradi stanja v katerem sem bila. Bilo je tako zelo grozno, biti zavrnjen še preden lahko pokažeš kaj imaš.

»Boš sedaj lahko odšla k pouku? Samo še ena ura je,« je rekla in se rahlo odmaknila.
»Chelsea,.. Jaz.. Samo domov hočem,« sem rekla ter spustila roke, da so padle mrtve ob moje telo.
Zmajala je z glavo in se nasmehnila: »Daj, no! Pokaži mu ter celi šoli česa si sposobna. Da nisi več majhna punčka. Če želiš nekaj se moraš zato boriti in ob prvem padcu ne moraš kar tako obupati.«
Pogoltnila sem slino. Čeprav sem bila majhna punčka, sem morala premagati dekle, ki jo je zavrnil. Pokimala sem in stisnila pesti. »Prav imaš! Dovolj imam, da nas imajo vsi za manjvredne. In kako je lahko nekdo tako sebičen, da zavrne ljubezensko pismo, ko sem pa tako dolgo zbirala pogum, da sem ga sploh napisala! Greva v razred!«
Hitro mi je spremenila mišljenje, kot vsak. Nikoli nisem bila nekdo, ki bi se ga težko prepričalo v nekaj. Mogoče sem imela slabo mnenje o svojem mnenj, ali pa sem se le bala stati za svojimi trditvami. Navsezadnje pa me le mogoče sprevidela, da nisem imela vedno prav. In to me je ločevalo na boljši način od tistih brezsrčnih ljudi iz A, B in C razreda.
Hitro sem se obrnila proti ogledalu in odstranila črne sledi, ki jih je pustila maskara. Nato pa sem zgrabila priateljico za roko in jo odvlekla ven na hodnik. Bil je odmor in na mojo srečo sem stopila ven ravno, ko je on šel mimo ženskega toaletnega prostora. Ni bil sam.
Zraven je bil tudi njegov najboljši prijatelj, h kateremu je prej hitel, Zayn Malik. Ta me je opazil in slišala sem kaj je zašepetal Niallu na uho. »Mar ni to tisto dekle, ki je priznalo svojo patetično ljubezen do tebe?«
Stisnila sem zobe in preslišala odgovor Nialla. Zakaj bi se ubadala z ljudmi kot je on. Seveda sem se s tem popolno strinjala, če ne štejemo mojega srca, ki je hrepenelo po nemogočih stvareh.
Še vedno držoč za Chelseano dlan, sem se napotila v drugo smer proti naši učilnici. Pouk se je vedno dogajal v eni in isti učilnici, razen telovadba in grafično oblikovanje ter stvari povezane z računalništvom. Sama nisem bila udeležena takih ur, razen seveda športne, ki je bila obvezna.
Ko sem stopila v razred me je nekaj ljudi začudeno pogledalo, a ničesar niso rekli. Razen seveda moja majhna družba v razredu.
Liam je tako pritekel, očitno zaskrbljen. Poleg Chelsea, je bil moj najboljši prijatelj. Odkimala sem še preden bi mi lahko zastavil kakršnokoli vprašanje, očitno nisem želela govoriti o temu. Počasi sem se vsedla za svojo klop in torbo odložila pod stol, še preden pa ven vzela zvezek in rozno puščico. Mogoče ali ne, sem bila obsedena z rozno barvo, čeprav je niti nisem marala nositi.
»Hej slišal sem,d a te ej tisti kreten Niall zavrnil! Boš že videla, da bo trpel! Da si upa kaj takega narediti! Še plačal bo!« sem zaslišala za seboj in se niti ne ubadala obrniti.
Harry Styles. Eden iz med moje družbe prijateljev, a sam tega nikoli ni razumel. Vedno je mislil, da bi se med nama lahko zgodilo kaj več. Verjetno sem mu bila všeč tako dolgo kot je bil meni Niall. A njega sem vedno v takih pogledih ignorirala. Nisem si morala predstavljati ničesar več kot navadno prijateljstvo.
»Pusti ga, Harry. Saj ga čisto razumem. Če bi bila on, bi tudi jaz ignorirala mene.« Nisem ga bila vredna in to so dokazovale vse ocene, ki so bile vedno vsaj 80% slabše od njegovih.
Zakrulil je in z rokami butnil ob mizo. Ne bo ga pustil pri miru, to je bilo jasno.
In tudi dovolj očitno je bilo, da bo v to povlekel tudi svojega najboljšega prijatelja, Louisa. Fanta sta bila tako rekoč skoraj brata, vedno sta razmišljala enako, čeprav sta na sreo imela različen okus v dekletih.
Zazrla sem se v svoj počičkan z Niallovim imenom zvezek. Bila sem tako brezupen primer človeka.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▲hunting perfection▲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
A/N: so i made a trailer...khm..je biu narejen v naglici, ker mi movie maker tut neki šteka in je dost površen. umm in čudn se muska kunča in neki random gifi so. ampak meni se zdi, da je soliden hihi. čakala bom na mnenja o trailerju in nextu. bye. love you!! YODO!!

29. september 2013
uauuu *o*
next je super, trailer pa tut c:
neeeeeeext! <3
29. september 2013
u44370
u44370
omfg, prfect zgodbica... next
29. september 2013
u142563
u142563
omg*______*
trailer je vau, zgodbica pa še bolj*o*
neeeext
29. september 2013
neeeeeeeeeeextt full mi je ušeč trailer
29. september 2013
u129738
u129738
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
Trailer pa je čist uredu!
29. september 2013
u152107
u152107
Waw ful dobr trailer in itak zgodbica *_____________* PERFECTION <3
29. september 2013
u135143
u135143
waaaaw *w*
neeeeeeeeeeeeeeext
29. september 2013
men je ful ušeč tvoj stil pisanja in obožujem tvoje slikce *_* sicer še ni bilo dosti nextou in ne morem dosti napisati, ampak sem pa že z prvim nextom vedela da si ful dobra pisateljica in ne nehaj pisati te zgodbice ker je tak.. posebna. nisem še zasledila takšne in všeč mi je, ker včasih tuji sama tako razmišljam..
p.s. - bi lahko dobila na zs link druge zgodbice? :**
p.p.s. - z katerim programom narediš te slikice *____*
okej zadosti vprašanj haha. NEEEXT!
29. september 2013
haha, za p.p.s. sem že dobla odgovor zgoraj.. huala <33
29. september 2013
wau full dobr trailer
neeeeeeext!!
29. september 2013
Prfekt trailer in zdej mi povej kako za vraga daš gife u movie maker ker mi noben ne poveee!!!!
aja pa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxttt
29. september 2013
u27814
u27814
*w* trailer je popoun
Neeeext
29. september 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext. :'3
s kermu programom delaš slike? :'d (nikjer nism opazla ta podatk... o.o)
29. september 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!
perfekt trailer!!
29. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg