7.del
*1 teden pozneje*
(ELLA)
Neymar je bil vredu saj ni bil tako huje poškodovan...Bila je tekma na vrsti in le upala sem da bo zabil kakšen gol.Pred tekmo je rekel "Ljubica,če bom danes zabil gol ga bom zabil zate." Oblekla sem njegov dres in ga še za srečo poljubila in spustila ven..
(NEY)
V tistem trenutku ko sem stopil na zelenico nisem mogel razmišljati o čemer drugem kakor njej.Bila je v moji glavi bil sem čisto zaljubljen.Ko se je tekma pričela sem si obljubil da bom zanjo nabil gol.In res nabil sem gol..Takoj sem pogledal nanjo in smejala se je...po koncu tekme sem stopil k njej in ji rekel "ti si ena in edina ta gol je bil zate" in jo poljubil..
(ELLA)
Bila sem presrečna nihče nebi mogel ustaviti mojega nasmeha. Iz oči so mi pritekle solze sreče nato mi je Neymar pobrisal solze iz mojega obraza in me še enkrat poljubil.
Takoj po tekmi sva stekla v sobo..padla sem na posteljo. Prišel je do mene mi rekel "Baby,I love you and i don't won't to lose you ".Ob teh besedah sem se stopila.Slekla sem mu majico in ga začela poljubljati.Nato je v sobo stopil seveda kdo drug kot Hulk.Opravičil se je za motenje ampak je moral odpeljati Neymarja na sestanek s trenerjem.Ker sem bila utrujena sem šla spat.
(NEY)
Po sestanku sem potiho stopil v sobo da je nebi zbudil.Spala je že zato sem se samo ulegel zraven nje in jo gledal.Nato sem zaspal.....................................in naenkrat sredi noči zaslišim kričanje,bila je Ella.Ustrašil sem se in se zbudil.Bila je na postelji vsa v solzah in jokala.Takoj sem jo vprašal kaj je narobe odgovorila mi je da je imela nočno moro v kateri so jo ugrabili.Potolažil sem jo in jo objel.Hudo mi je bilo zanjo..

OPROSTITE K NI SLIK A BI MI KER APOVEDALA KAKO SE JIH DODA?
23. november 2014
Next Sori jaz nwm kak se dajo slike gor
23. november 2014
ha js wem am piše ti dodaj sliko spodi pol morš pa dt kopiraj URL slike in sam daš prilepi v okvirček in to je to pa če je ful dolgo napisan zbriš pa dej še enkrat
aja pa NEXT haha
23. november 2014
nina
20. december 2014
u177879
u177879
Next
20. december 2014
Kdaj boš nextala
21. december 2014
next
21. december 2014