-> ojla
-> v tej temi bom pisala o svoji spolni usmerjenosti
-> nisem še točno prepričana kakšna je...<b>bi</b>?
->to je bolj zame, ampak sem se odločila da sheram z vami, če je slučajno kdo v podobni situaciji kot jaz

->byee :*
09. maj 2020
Next
12. maj 2020
MotherOfPicka
MotherOfPicka
ja am definitivno bi ker nism mogla zbrat med spuzi kvadratnikom pa sanchi

Next
zelo dobra tema
19. julij 2020
jest. sem lezbijka
12. januar 2021
ne ti si tip
17. januar 2021
ce si tip je to tvoj problem
jest sem zenska
21. januar 2021
vsi vemo da se za tem profilom skriva tip (po možnosti pedo)
21. januar 2021
Če Queen elenora pravi, da je ženska in lezbijka, potem to je. Svet bi bil dosti lepši, če bi se nekateri brigali zase in spoštovali osebno identiteto drugih, namesto tega, da plitvo stereotipizirajo druge.
Poleg tega gre pri homoseksualnosti (in seveda pri vseh drugih oblikah spolne/romantične privlačnosti) za ljubezen in obojestransko spoštovanje in privolitev, česar pri pedofiliji, zoofiliji in nekrofiliji ni.

anaíya, žal mi je, če boš to razumela kot potencialno smetenje teme, ampak opipopip sem morala zgoraj napisano sporočiti. Drugače bi ti svetovala, da se s svojo spolno usmerjenostjo (in spolno identito (vsaj pri meni je prišlo vprašanje o "gender identity" blizu vprašanja o seksualnosti)) ne obremenjuješ preveč, čeprav vem, kako utesnjujoče to zna biti. Ni ti potrebno takoj izbrati svojega "label-a" (jooj, slovenščina pri LGBTQ+ temah res šepa) in vedi, da ni nujno, da bo prvi tisti "ta pravi". Jaz sem jih menjavala tri dokler se nisem našla in se ustalila (vsaj za zdaj) pri enem. Eni ostanejo brez "label-a", mnogim pa (vsaj na začetku) ugaja oznaka queer.
Še ena luštna stvarca pri vprašanjih, povezanih s spolno usmerjenostjo in identiteto je ta:
https://lgbta.wikia.org/wiki/LGBTA_Wiki
Mogoče pa najdeš kaj zase : )
21. januar 2021
opipopip ce mas rada pedofile je to tvoj problem ocitno ne znas nc druzga kot napadat ljudi
2 dni nazaj
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani