u215804
u215804
3.del MY Ŀ♡ѴƐ S♡ƇƇƐŔ ΛИD Ī
…sem se skoraj zaletela v avto, ker sem speljala na cesto. Tisti voznik me je zaklel, češ ali sem normalna itd. Voznik je takoj šel pregledati, če je bil avto opraskan. Zavila sem s očmi, za moje zdravje pa se ne zanima. Vseeno mi je bilo, zato sem nadaljevala pot do šole. Hitro sem se preoblekla in se s prijateljicami odpravila do igrišča. Pogledala sem k prijateljicami in videla, da Lara manjka. Skomignila sem s rameni. Bližale smo se igrišču in videla sem moško nogometno ekipo, ki trenirajo. Tisti trenutek je prišla Lara s mapo lista in nam rekla, da je šola zavrnila dekliško moštvo. Zakaj?sem ji odvrnila. Odgovorila mi je, da smo menda slabe, ker smo izgubile na pomembni tekmi. Samo zaradi tega, sem pomislila. To pa je brez veze, se bom soočila s ravnateljem in trenerjem. Prvo trener, potem pa ravnatelj, sem pomislila. Šle smo do trenerja fantovskega moštva. Ni nas hotel poslušati, zato sem govorila, karseda glasno naravnost v njegovo uho. Povedala sem mu vse, kar mu gre. Ko sem končala, so mi dekleta zaploskale, saj so slišale vse, pa tudi fantje. Ni me bilo sram, ker so tudi fantje gledali in med njimi je bil tudi Leon. Odšle smo nazaj v garderobo in se preoblekle, potem smo pa šle še k ravnatelju in tudi njemu sem povedala, kar mu gre. Zagrozil mi je s izključitvijo, toda ni me mogel, ker so počitnice, šole pa še ni. Zmagoslavno sem se mu nasmehnila in s puncami smo odšle zunaj šole na sladoled, ter se pogovarjale, kako bi rešile dekliško moštvo. V bistvu so se one pogovarjale, saj sem se jaz posvečala sladoledu in jih nisem poslušala, ko mi je kar naenkrat na misel prišlo nekaj, česar nisem pričakovala. Punce, odlično idejo imam, sem jim rekla. Vse so me pogledale in vprašale, kakšno idejo pa. Rekla sem jim: boste videle...

upam da vam je dovolj dolg

1.kakšno odlično idejo pa je imela?
2.jim bo uspelo?
3.vam je zgodba všeč?
4. nadaljujem?
5. katera želi posvečen Next?
04. november 2016
u215961
u215961
1.mogoče bodo prepričale kakšnega učitelja ali pa se same sponzorirale
2.ja upam
3.jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
4. če neboš nadaljevala te bom izsledila in te priganjala toliko časa da boš dokončala tole zgodbo in začela pisati še in še več novih!!! (ups klicaj )
5. lahko js
04. november 2016
u215804
u215804
ja nažalost se motiš sicer dobra ideja in dobiš posvečen Next in zgodb ne mislim nehat pisat glede drugih zgodb pa še nevem
04. november 2016
u215804
u215804
še kakšna mnenja in Next?
04. november 2016
u216844
u216844
neext ta zgodba je super!
04. november 2016
u216844
u216844
1.nwm
2.ja
3.ja
4.ja
neeeeeeeeeeeext
04. november 2016
u215961
u215961
mogoče, da se bodo preoblekle v fante in ko bodo v fantovski klub sprejemal nove člane jih bodo one navdušile (glede na tvoj začetek ko si omenila nekaj podobnega)
04. november 2016
u215804
u215804
4.del MY Ŀ♡ѴƐ S♡ƇƇƐŔ ΛИD Ī je posvečen MyBest

…boste videle in jim pomežiknila. Pridite, moramo biti hitre, sem jim rekla. Tako smo hitro odšle k meni domov. Tam sem poklicala brata. Klicala sem ga in klicala, pa se ni oglasil. Ja, kaj pa zdaj ta dečko dela? Še enkrat sem ga poklicala in uganite kaj? Tako je, ni se oglasil. Zavila sem s očmi in še zadnjič poskusila. Zadnjič pa se je oglasil. Ko se je oglasil, je zaklical glasen KAJ JE?, jaz pa sem slušalko dala od ušes in ga dala nazaj k ušesom. Razložila sem mu idejo in medtem so punce tudi poslušale. Sodeč po njihovem pogledu so se strinjale in so bile zadovoljne. Prekinila sem klic in jih vprašala, kaj si mislijo o tej ideji. Zakričale so, da je to najboljša ideja doslej. Odhitele smo do maskerja Camila , ki je hkrati tudi moj dober prijatelj. Prosile smo ga, naj nas spremeni v fante. Ob tem stavku bi skoraj umrl od smeha, ko je videl, da smo resne, je v hipu nehal in nas vprašal če mislimo resno. Resno mislimo, smo kar naenkrat vse rekle in se nasmehnile.
#Camilo govori#
A ta dekleta mislijo resno? Karkoli, pomagal jim bom. Postavite se v vrsto, dekleta, sem jim rekel. Pomočniki, vi pa pripravite vse potrebno za spremembo v fantih.
#Danaja govori#
Postavite se v vrsto, nam je rekel. Postavile smo se in jaz bom na vrsti čez 3 deklet. Začel je ustvarjati s Laro, potem še dve dekleti in sem bila na vrsti jaz. Camilo ni mogel delati, ker sem se ves čas smejala. Prvo mi je dal nekaj, da smo se ovile okrog prsi, da se nam ni nič videlo, potem pa še zalizki, obrvi in nazadnje lasuljo. Ko je končal z vsemi, smo se druge drugim smejale, saj si nismo bili takšne vajene. Vsaka je imela takšno barvo lasulje, kot je naravna barva las.
Slekle smo različico fanta in odšle vsaka k sebi domov, da smo spakirale, saj že čez dva dni odrinemo tja. S starši ne bomo imeli težav, saj so že nekatere polnoletne. Spakirala sem in se stuširala, potem sem zaspala. Sanjalo se mi je, da nas bodo tam zafrkavali a sčasoma nas bodo sprejeli in na koncu bomo vse v zvezi…

To kar se mi je sanjalo, nisem vedela, da se bo to vse uresničilo…

vam je všeč?
nadaljujem?
mnenja?
05. november 2016
u215961
u215961
neeeeeeeext
1. jaaaaa ta zgodbica je super
2. itak
3. super kulska zgodba, to da se preoblečejo v fante je super!!!!!!!!
05. november 2016
u215804
u215804
Še kaksen Next in mnenja??
05. november 2016
u215804
u215804
Hočete da nextam?
05. november 2016
Next
06. november 2016
u215804
u215804
Pa vam je sploh zgodba vsec?
06. november 2016
Ja Men je
06. november 2016
u215961
u215961
Ja seveda nam je
06. november 2016
Next
06. november 2016
u215804
u215804
https://static.igre123.com/slike/215961-396965/slika-396965.jpg
to je naslovnica te zgodbe in je delo MyBest. hvala ti.
06. november 2016
To je isto k film she's the man, ampak ful dobro
06. november 2016
u215804
u215804
Ja sicer sem tam dobila navdih ampak ni cisto enako saj se v filmu niso vsa dekleta spremenila v fante in tudi dogajanje ni isto vseeno hvala! Next bo jutri zjutraj(kratek) verjetno zadnji ker mogoce jutri dobimo nazaj teste matematike tako da ja
06. november 2016
u215804
u215804
5.del MY Ŀ♡ѴƐ S♡ƇƇƐŔ ΛИD
Zjutraj me je zbudila budilka, spet. Oblekla sem se in pojedla zajtrk, potem sem šla do neke gostilne, kjer se bomo dobile s ekipo in se pogovorile glede načrta. Kot pričakovano, sem prišla prva. Naročila sem si kakav. Ko so prinesli, še vedno ni bilo nikogar. Skomignila sem s rameni in si vtaknila slušalke v ušesa. Ravno sem se začela sproščati ob glasbi in kakavu, ko so začele prijahati. Res krasno, res krasno, sem pomislila in jih pozdravila. Tudi one so naročale, večina je naročila sok. Ker sem jaz kakav že popila do polovice, sem naročila še sok. Pogovarjale smo se o načrtu. Jutri naj bi se dobile pred šolo zjutraj in tja na srednjo šolo nas bosta odpeljali Eva in Kia, ki že imata vozniški izpit. Torej smo se vse zmenile, jih vprašam. Seveda, odgovori ena izmed deklet in druge začnejo prikimavati.
**********************************************************************************zZJUTRAJ
Doslej me je zdaj zbudila najglasnejša budilka in zaradi tega bi se mama skoraj zbudila, vendar se ni in to je bila sreča. Hitro sem vstala in se na hitro stuširala, ter uredila. Potem sem šla peš do šole, tokrat nisem poslušala glasbe. Tam so že bile vse, samo mene so čakale. Sedle smo v avto(bila sta dva avta, ker nas je enajst) in se hitro odpeljale. Med vožnjo smo klepetale in se menile, kje bi se preoblekle.
**********************************************************************************NA CILJU, ČRPALKA
Najbližje šoli prostor za spremembo osebe je bila črpalka, stranišče ali skladišče. Vsekakor skladišče, smo se strinjale. Po vrsti smo šli v skladišče in ena je pomagala eni se preobleči, ker je bilo veliko dela, pa ogledala ni. Na vrsto sem prišla jaz in sem šla v skladišče s Laro. Nadela mi je obrvi, zalizke in lasuljo. Za konec mi je mogla morala še skriti prsi. Ko sem končala, sem ji še jaz pomagala, ona pa se ni mogla zadrževati pri smehu. Zavila sem s očmi in nadaljevala delo, ko je bil en hrup. Prestrašeno sva se zrli okrog in tam zagledali…
Upam da vam je bilo všeč, saj je dolg za jutro.
1. Jim bo uspelo to izpeljati?
2. Kaj je bil tisti hrup iz skladišča?
3. Naj nadaljujem?
4. Želi katera posvečen Next??
07. november 2016
u215804
u215804
a sploh berete to zgodbo??
07. november 2016
Next
07. november 2016
u215639
u215639
Next
07. november 2016
u216106
u216106
neeeeeeeeeeeeeext hitr

sm vse prebrala in se mi zdi popouno
07. november 2016
u215804
u215804
hvala že pišem nov del
07. november 2016
u215804
u215804
5.del
…in tam zagledali enega fanta, ki je umiral od smeha. TI, pridi sem in to takoj! sem mu zakričala. Zresnil se je in prihajal naproti nama. Vprašala sem, kaj je delal tukaj in kaj vse je videl. Rekel je, da dela tu in, da je videl vse. Zardeli sva, on pa se je zasmejal. Ni smešno, sem mu rekla. Opravičil se je s besedo ups. Zavila sem s očmi in ga vprašala, kako mu je ime. Rekel, je da mu je ime Taylor, potem pa je še naju vprašal, kako nama je ime. Jaz sem rekla Dani, Lara pa Lan. Vsaj lahki in podobni imeni. Mislim vajini imeni kot dekleti in ne fanta. Aha, moje dekliško ime je Danaja, ona pa je Lara, zadovoljen? Ja, sem, odgovori. Zavijem s očmi in odideva, ta Tay ali oziroma kako že pa gre nazaj v trgovino pri črpalki delat. Zdaj smo vse že preoblečene in se gremo odpeljati v šolo!, rečem puncam, oz. na novem fantom. Odpeljale oz. odpeljali smo se. Čez pet minut smo že bile tam.
SPREJEM
Čakale smo v ravnateljevi pisarni, ki je bila mimogrede zelo nenavadna. Bilo je še bolj nenavadno, ko je vstopil ravnatelj. Takoj, ko je vstopil, smo bruhnile v smeh in se nismo mogle ustaviti, on pa nas je prijazno gledal. Takšen je bil…
#Taylor#
Naključno sem šel v skladišče in slišal dva dekliška glasova. Šel sem bližje, ko sem videl od pasu navzgor golo dekle in fanta. Čudno se mi je zdelo, saj sem slišal 2 dekliška glasova, tam pa sta dekle in fant. Opazoval sem ju. Končno sem razumel zakaj vse to, saj je bil fant pravzaprav dekle. Ko je bil smešen dogodek, se nisem mogel zadržati in sem prasnil v smeh. To je bila napaka, saj so me opazili. Nekaj časa smo se pogovarjali oz. prepirali. Nisem ju mogel več poslušati, zato sem šel nazaj delati.

1.vam je bilo všeč?
2. kakšen je ravnatelj?
3.naj nadaljujem?
4. ŽELI KATERA POSVEČEN Next??
5. boste še vedno brali zgodbo?
07. november 2016
u215961
u215961
Next
07. november 2016
u215804
u215804
vsaj 2 nexta?
07. november 2016
u215961
u215961
1.ja ta zaplet s tem fantom je super
2.gotovo je smešen, če sta se smejali
3.moraš
4. /
5. ja jaz bom in jo MORAŠ NUJNO NADALJEVATI
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
07. november 2016
u215804
u215804
hvala za Next. bom počakala še kakšnega. prosim da oglašuješ to zgodbo, saj nima veliko bralcev.
07. november 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani