Hey sm Katarina, po vzdevkih pa tud katrca,katarinca,kati...Stara sm 2 leta
TO SM JAZ:

Vem, da je prvi del kratek ampak tko je
Prosm vas za 3 nexte, če vam ušeč seveda začetek čeprov je kratk
11. avgust 2012
NEXT! ) sissy
11. avgust 2012
Čez 8 let sm v šoli na radiu med likovno vzgojo slišala kumad Justina Bieberja Love Me po pouku sm se odpravila domov in šla na komp tm sm pogledala video in ko sm vidla komentarje pod videom se mi je zdel da ni on nč posebnga a postol mi je zlo všeč njegov nasmeh je najlepši od vseh
TO JE ON JUSTIN BIEBER:

IN TO JE MOJ PRVI GLEDAN VIDEO OD NEGA LOVE ME:

PLIS NEXTEJTA ŠE DVA
11. avgust 2012
TO SM PA JZ PRI 10 LETIH:

11. avgust 2012
Nextttt(:
11. avgust 2012
prosm vs še za 2 nexta
12. avgust 2012
u103229
u103229
next
12. avgust 2012
ŠE 1 NEXT
12. avgust 2012
next!!
12. avgust 2012
TNX ZA NEXT
12. avgust 2012
evo nasledn next
no justin mi je pustol ušeč in nek dan sm šla v trgovino po svojo novo izdajo bravota na poti nazaj sm na oglasni deski zagledala plakat od justina in takoj sm stekla domov in mami vprašala če grem lahko jutr na koncert od bieberja mami je seveda rekla ja karta je stala 20 evrov
nasledn dan sm se zbudila in oblekla v to:

nato sm šla v šoli in svojim sošolkam povedala veselo novico in moja best frendica je rekla če gre lahko z mano seveda sm rekla itak da ne bom sama
po pouku sva odšle skupaj k meni domov in se uredile gor sva si dale majco od bieberja,zapestnico,lase sva si zapele s njegovo gumico in sabo sva vzele najin skrivni dnevnik v katarega bi se podpisal justin bieber

zej vas prosm za 3 nexte
12. avgust 2012
u103229
u103229
next
12. avgust 2012
next!!
12. avgust 2012
še 1 next plis
12. avgust 2012
next1!
12. avgust 2012
evo nextaš
12. avgust 2012
ob 7 zvečer sva se z best frendico odpravle na avtobus za v lublano na avtobusu sva si šepetale pesem od njega in ko sva prispele sva bile prve in bile sva tudi v prvi vrsti v dvorani nato so prihajali še drugi ludje in ob 8 je prišel na oder justin ko je prišel za se zadrle prva pesem je bila one time in z best frendico sva kar plesali zraven ko pa je prišla na vrsto pesem one less lonely girl je prišla justinova organizatorka koncertov in me vprašala če bi šla gor in bi bila punca o kateri poje jaz sem seveda rekla yyyyyyeeeeessssssss pustila je tudi da sva obe z best frendico šli skupaj gor na oder in sva se usedli na stol dol je prihajal justin ki je imel v roki rože potem nama je tudi poljub na lice naju božal in naju objemal na koncu sva na odru plesali z njim po nastopu je justin talal avtograme in midve z frendico sva bile prve dal nama je podpis v najn skrivni dnevnik samo nama pa je dal tudi svojo sliko in obema je dal še poljubček na lice
z frendico sva odšle na avtobus in se odpeljale domov frendica je to noč lahko spala pri meni in jaz sm imeli ponoči zelo lepe sanje zjutraj sva se zbudile ob 7 saj je bila zdaj sobota in frendici sm povedala svoje sanje-sanjala sm:
da sm bila na justinovem koncertu in po koncertu me je pripeljal v sobo in mi je rekel zelo rad bi se poročil s tabo in naslednji dan sva se poročila imela sva vse moje sorodnike seveda tudi justinove in moja priča je bila moja frendica justinova priša pa je bil njegov najbolši prjatu ryan butler.
to so bile moje sanje sm rekla frendici nasledn dan je mogla frendica domov za tem dnem je bil en poseben dan to je bil justinov rojstni dan vsako leto sva ga praznovali in letos ga bova tudi no ko sva nasledni dan odšle v šole so se vse sošolke nabrale okoli naju in uprašale a je bil kul nastop, aje bil luštkan...
rekla sva tudi ko so nehale spraševati da ima justin bieber rojstni dan sošolka je rekla a zato mata vrečke sladkarij sm glih hotla prašat kaj praznujemo in praznovali smo justinov rojstni dan v šoli in potem še pri meni doma

zej vas prosm za 3 nexte
13. avgust 2012
u103229
u103229
zakooon in en velik next
13. avgust 2012
še 2 nexta
13. avgust 2012
next!
13. avgust 2012
še 1 next
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
naslednje justro sm se zbudila si umila obraz in šla na zajtrk mama mi je rekla da ima zame presenečenje bila je obleka.
odšla sm v šolo in sm pokazala svojo novo obleko vsem je bila všeč po pouku sm se odpravila domov in na mizi zagledala pismo zraven pa je bilo darilo v pismu je pisalo:
draga,katarina!
zelo sm vesel da si bila na mojem koncertu in zato ti puščam tukaj moj parfum someday
in seveda tudi mojo sliko z avtogramom
upam, da ti je darilo všeč
tvoj JUSTIN
ko sm pismo prebrala do konca sm se zadrla na ves glas tukej je bil justin aaaaaaa
takoj je gor prišla mama in vprašala a je kej narobe stekla sm k njej in jo objela nato sm ji rekla mami tuki je bil justin mama pa je rekla kuko sej ga nism vidla nato z mamo videli odprto okno in sva si mislili seveda justin je prišel skozi okno potem je bila noč in nasledni dan je bil moj rojstni dan od mame sem dobila verižico, zapestnico in uro od bieberja od babi in tete pa sem dobila uro in še en povšter od bieberja
v šolo sm prišla s povnimi rokami sladkarij prinesla sm tudi torto ki jo je spekla teta Branka pojedli smo vse do zadnjega potem po šoli pa je pri šel pome očka in mi je prinesel nov telefon:
[img]https://www.google.si/imgres?start=22&num=10&hl=sl&client=firefox-a&rls=org.mozillalfficial&biw=1352&bih=593&tbm=isch&tbnid=7uPBXkCoaTYHIM:&imgrefurl=https://www.teen.com/2012/06/26/random-stuff/justin-bieber-cellairis-cell-phone-gurl-giveaway/attachment/justin-bieber-cellairis-believe-phone-case/&docid=FMt8Yv1cWSXN0M&imgurl=https://www.teen.com/wp-content/uploads/2012/06/justin-bieber-cellairis-believe-phone-case.jpg&w=400&h=400&ei=gesoUL6bA5HIswbZw4FQ&zoom=1&iact=hc&vpx=535&vpy=236&dur=1479&hovh=225&hovw=225&tx=128&ty=126&sig=103179684880462602088&page=2&tbnh=125&tbnw=125&ndsp=29&ved=
bila sm ga zelo vesela čez pol ure so prišle prijateljice na rojstni dan in vse kar sm dobila od darila je bilo vse od justina knigo,koledar,beležko...
tako se je naša zabava počasi končala in jaz sm odšla spat

prosm za 4 nexte
13. avgust 2012
next!!
13. avgust 2012
u103552
u103552
next!!
13. avgust 2012
ša 2 nexta
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
še 1 next
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
bližale so se počitnice do konca sta bla še 2 dneva
zjutraj sm se zbudila in oblekla in odšla v šolo bil je zadni dan šole sabo sm imela samo torbico-notri pa telefon in denarnico-seveda je bilo vse od bieberja
nek počitniški dan mi je nekdo trkal na okno in pogledala sm skozi okno in videla sm justina bieberja povabla sm ga notri in ga objela rekel mi je da me vabi na zmenek in jaz sem seveda rekla ja odšla sva na njegovo najbolše kosilo špagete po bolonjsko in skutni zavitek
tako me je pripeljal še domov ko sva se poslavljala me je med pogovorom ustavil in me poljubil na usta in potem sem odšla in zaspala nazaj zjutraj sm se zbudila in zjutraj me je klical po telefonu poslila sm kako je dobil mojo tel.št.
odšla sm dol skozi okno in ga pozdravila s poljubil bil ga je zelo vesel
danes je prišla na obisk moja druga babi in mi je prinesla darilo bilo je njegovo sporočilo babico sm vrašala ali poznaš justina si ga že videla babica je rekla seveda sm ga že videla in videla sm vaju skupaj babi prosim ti povej staršema prosim notri je pisalo:
draga Katarina
zelo rad bi te povabil na zmenek ki se je učeraj samo na kratko začel ali bi šla z mano bila sm v sobi in ga prebrala nato pa je bil na oknu justin z rožo v roki jaz sm rekla ja
mamo in očeta sm vprašala če grem lahko z justinom bieberjem na zmenek odgovirila sta ja in rekla sm jima vidva sta best starša ever
justin me je že čakal pred vhodom in bila sm oblečena v:

justin je rekel da sm prelepa in rekla sm mu hvala odšla sva na zmenek v park in justin me je na zmenek iz parka peljal v svoj nov avto zadaj sta sedela tudi jaxon in jazzy odpeljali smo se v kanado ko me je pripeljal domov sem ga poljubila nasmehnil se mi je in jaz sm odšla spat ker sem bila zelo zmatrana
14. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg