Oks smile_xd vbistvu, če ful dolg ni nexta, potem se ponavad večina bralcev na žalost izgubi.
15. december 2014
vem.. sej zaradi tega sploh nism mislna da bi kdo se prsou nazaj pogledat., sam pac stvari sem mela useh vrst da sploh nism na blog pomislna.
Dobr najbrz bom zvecer dala next, pol bom pa vidla kdo bo kej brau hh<3
16. december 2014
oks smile_xd
16. december 2014
jutr popoune je next kr sm ugotovila da se mam prevec za ucit dons haahhhh in res mi nau znesl<3
16. december 2014
Kr uzem si čas...šola je pomembnejša od iger. Nextaj, ko bo čas, ampak pozor!: Ne pozabi na temo; na blog plis ohmy
17. december 2014
wifija ni blo od zdej-.-- zvecer obljublen next<3
19. december 2014
#POST -> WINTER HOLIDAYS

Blizajo se prazniki... Vzdusje spet - Lucke, darila, drevescki, bozicki<3

Razmislala sem, da bi si pac lucke nad posteljo napeljala sam nism neki tok za to, tko da bom mojo sobo kr pustila neokraseno in predvsem razmetano hahhh <33

Zmeer mi je najbols bozicni vecer k smo usi skup pac cela familija pa sorodnikiiiii<3
Pa am mi vcasih ze kr takrat mal rakete spustimo..
Pa pol novo leto<3

----
Zej mam se 3 dni za it v solo-.- pol sm pa frej*w*
--
No zej par stvari k jih hocem nekak 'nrdit' med temi praznicnimi pocitncami al karkol ze:

#1 Lezanje na kavcu in razmisljanje za relax
#2 branje*0* (dons sm zacela eno top knjigo)
#3 bit z druzino in si uzet cajt za to!
#4 D grem mal stran od kompa usaj tko 1 dan d nism nc gor hahh alpa 2dni..
#5 Da si en dan med prazniki (med bozicem in novim letom) uzamem zase in delam neki kar me pomirja.

------******************************----------------************************-------------------*********
Se random o zimskih pocitnicah:

- Velik najstnikov je res najbl sad k bojo za nov let doma.. Pa ubistvu js si ne predstavlam bit za nov let drugje k doma hah yeah... i'm just a bit am... Am i weird or smth?

- Js zmer hocem pisat kartice da js pisem ne mami hahhhhh

- Tak cudn vreme je dons je biu kr sonce pa 19. ddecembra smo o.o

- obstajajo tud ljudje k ne marajo teh praznikov.. in mi gre zmer na zivce k jih pol kdo neki prsiljuje pa jim naklada da jih morjo met radi pa nevem kaj,,
Pac js mislem da mas TI lahko rad praznike, tko k jih mam js npr. Ampak ni pa treba DRUGIM usiljevat tega.. Usak razmisla po svoje<3

- hmmm jutr je sobota hahahhhh<3 U sredo ubistvu nimam pouka ampak pac solo prireditve pa to..

---
¥ Sori pomojem ni blo tole glih dobr..Pa kratk je:/
¥ Mnenje? Kako je blo?
¥Next?
¥ Zeljica?
19. december 2014
next <3
mi tudi imamo v sredo nekšno prireditev 2h pa smo konc *o*
19. december 2014
¥ Mnenje? Kako je blo? ful dobr next smile_xd, sam res ful kratk :c
¥Next? Ja itaq...je to sploh vprašanje?
¥ Zeljica? ja piš daljše nexte, pa bolj pogosto nexti.
20. december 2014
Okok se bom potrudla••<3
20. december 2014
Nexxt<33
21. december 2014
Čist hudo si napisala <3 next. Amm nimam posebne želje
21. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani