~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Pozdravljeni!

Ta blog bom pisala zase, ker ga potrebujem. Preveč stvari se dogaja, tako da moram nekam napisati , pa čeprav samo na stran, kjer te nobeden ne pozna kot osebo. Za vas sem Meri Lindin, pa čeprav nekateri veste moje pravo ime in celo priimek. Tudi če ne bo bralcev, bom pisala naprej. Prosim, da ne oglašujete na tej temi, ker če ne, vas takoj blokiram! Mislim, da je dovolj blebetanja in lahko začnem:

Kako se je vse sploh začelo? Seveda ko sem prijokala na svet. Od takrat se je zgodilo polno slabih in dobrih dogodkov, a nekaterih se niti ne spomnem. Spomnim se le enega dogodka, ki je bil zame precej boleč, saj sem izgubila najboljšo prijateljico, ki mi je veliko pomenila. Še vedno se spomnim, ko sva se igrali pred njeno hišo in izmenjavali igrače. Ko gledam fotografije začnem jokati. Še vedno upam, da se me spominja in tudi najinih lepih časov, ko sva se pogovarjali in kopali v jezeru. Imela sem veliko prijateljev in po pravici povedano pogrešam otroška leta, ko sem vsak dan igrala v vrtcu s prijatelji, ki jih nikoli več ne srečam. Takrat nisem bila sama, kot zdaj. Vedno sem se razumela z vsemi, a zdaj ne gre več tako. Že pri desetih letih se je moje življenje spremenilo.

12. januar 2018
izgubljenemisli
izgubljenemisli
Next
12. januar 2018
Melissa_Black
Melissa_Black
Next
12. januar 2018
NEEXT
13. januar 2018
nextie c: