next
21. junij 2012
next
21. junij 2012
next 100-krat
21. junij 2012
u73804
u73804
nnneeeexxxxtttt!!!!
21. junij 2012
Nexttt
21. junij 2012
u74377
u74377
next!
21. junij 2012
next
22. junij 2012
next
22. junij 2012
u74711
u74711
kot ste ugotovil sva se pred spanjem še poljubljala... njegove ustnce so toook mehke... pa took obvlada poljubljanje... njami.... hihihiiii.... spat sva šla okol 3.00.... ne toook pozn... zbudila sva se pa ob 12.00.... no usaj jzz sm se... widla sm da je že budn...
j-js m-mark
m-jutro...
j-jutro piki...
m-in... kako si spala...???
j-oki... uredu... še posebi ker si ti tuki... hihihiii...
m-no me veselli... hihiii...
j-a se jz slabo poljubljam...???
m-kaj...??? (zgledalo je da tega uprašanja ni pričakoval... upsi...)
j-ja a se zanč poljubljam...
m-vid se da nimaš izkušn ampak je pa uredu... slastno... hihiiii
in pol spet neki najlepška na svetu.... njedov poljub... njegov vonj.... omg.... za crknt dobr....
(nad.pogovora)
j-ljubim te...
m-jz tud tebe...
j-ne ampak resno mislm...
m-jzz tud...
j-oki... sam pliz ne me prizadet... ker nevem če bom preživela...
m-oki... ampak enak vela tud zate...
j-oki....
pol sm se šla oblečt kr sm pr nemu spala sam u spodnjem perilu... sej on tud.... poslovila sva se in jz sm stekla domou.... ko sm pršla dam je mami use zanimal... kje sm bla... kako sm se mela.... pa take.... js sm pa sam oddrvela v svojo sobo se stuširala in preoblekla...
u67416
next
22. junij 2012
nextii!
22. junij 2012
next
22. junij 2012
u63958
u63958
neext
22. junij 2012
u74711
u74711
no oki... bom pa še dons nextala....

pol sm šla pa dol pojest zajtrk ker sm bla sestradana.... mami je nardila palačinke...
j-js m-mami o-oči
j-mami...???
m-povej rožica...
j-oblub mi da tega nobenmu neboš povedala...
m-oki...
j-js mam fanta...
m-ljubi bog ti maš fanta...!!!!
j-mal tiši plis...
o-a ti maš fanta...???
j-o jejhata....
m&o-od gdaj...
j-od.... am...am... učeri...
m-kako mu je pa ime...
j-nebom ti nč več povedala ker ti ni za zaupat....
m-kaj...????
j-mam fanta pa že cela bajta ve... pismo.... pa oblubš... nebi rekla da bi biu moj prvi ampak sm že mela kr neki fantou veš... in ti si dobr vedla za njih... pa kok sm jz stara 10 al kaj...???
stekla sm gor svojo sobo jezna kot nevem kaj... trenutno sm use sovražla.... shit kok me je razkurla... po ne potrebnm.... joj.... oblekla sm si take kopalke:

in se šla sprostit u bazen... in pol... moj piki pride.... mmmm.... moj marko...
j-js m-mark
j-hei..
m-hei...
j-(že me hoče poljubt se mu odmaknm...) bolš da greva v tvoj bazen pa se kušujeva...
m-zkj...???
j-moja mt.... začela bo težit...
m-oki...
pol sva šla do njega in njami... skos sva se kušvala in pol skoz vrata pride nek tamau... biu je nekje 5 let str.... al pa mn...
(nad. pogovora + n-nik)
j-(se mu odlepm od ustnic... kumi...) gdo je to....???
m-kaj...?? kako...?? zakaj..???
j-gdo je on....
m-ooo... am... to je nik....
j-nik gdo...??
m-moj bratc...
j-ti maš bratca... oooo... kok je luškan...
m-am..am..am..
j-živjo nik js sm nina...
n-živjo...
m-dej tamau pejt notr...
j-ne pust ga..!!! in kako si kej...??
n-uredu...
j-no supr.... lepo te je blo spoznt...
n-hwala enako...
j-(nik je šou...) joj kok je srčkan... pa da mu nikol več pred mano rečš pober se... to še jst nikomur ne rečm....
m-oki..oki...
j-no nadaljujeva kjer sva ostala...
m-am... mislm da so starši duma...
j-ah nč zato... obleč se pa greva u mojo sobo...
m-oki.....
biu je kr hitr... in pol je prespau pr men... in o shit... pozabla sva da je dons nedelja... in da je ju3 šola... in men kr naenkrat budilka zvoni... o shit... čizz sm pozabla... mark pa tud... hitr je šou dam in si prpravu stvari za šolo.... jz sm se pa mogla še namazat pa oblečt... neki sm na hitr zvekla nase se kumi da kej namazala in oddrvela pred markovo hišo... in ko sm hodila proti njeji je marko lihkar pršu... tekla sva do busne in kumi ujela bus... in jzz u patkah tekla... ko sva tekla sva se držala za roke pa še mogu me je vlečt ker v 10 cm petkah je teško tečt.... vrjemte mi... in pol so naja usi gledal... o shit... sam za roke sva se držala... pol nism hotla bit u središču pozornosti in sem spustila njegovo roko... zgledal je da je biu kr mal jezn name in pol.... hotla sm ga kr ubit.... me je prtisnu ob mojo umarco in me poljubu... mislm ceu svet se je ustavu... moje srce ni več bilo.... nism dihala... mojbog... ta poljub je biu pa popoun... nč ni biu u primerjavi s temi k se normalno kušujeva.... zdi se mi da so usi utihnl in naja gledal... pol me je pa nehu poljubljat.... sicer na silo.... ker nism hotla da me neha poljubljat... vidla sm zakaj.... učitelji so začeli prihajati v učilnice in ko sem pogledala učence so use me še 1 sekundi gledal pol se pa delala da se ni nč zgodil....

¿
22. junij 2012
u63958
u63958
neext
22. junij 2012
next
22. junij 2012
nextii! pa a loh daš še sliko od nika?
22. junij 2012
u74711
u74711
oki bom ju3 ko bom nextala...
22. junij 2012
okej!=)
22. junij 2012
next
22. junij 2012
u73804
u73804
next!!
22. junij 2012
u74711
u74711
pol sva se z markom začela na vs glas režat.... hihihi... kok je to čudn k te cela šola gleda... to si ne predstaulate.... pol je pa pršu učitl in šli smo u razred... celo uro sm se pogovarjala z majo...
j-js m-maja
m-uuu.... kaj pa je bo to...
j-še sama ne wem.... no pač zdej sva uradno v zvezi... tot na fb-ju...
m-hihiiii zalublenca...
j-kaj ti je pol mami rekla... k smo žural....???
m-ma nč... rekla sm da je mela una prjatlca... nism powedala imensko kera ker mi verjetn nebi pustila pridt več h tep.... no pa sm rekla da si lihkar prebolela gripo... in da sm se mogoče nalezla... sam pol mi je pa mtka skuhala use možne vrste čajov tkoda sm bla hmal oki....
j-no suprca... to lahko ponovimo ne...??? je blo fajn...???
m-blo je fantastičn... pa dej naslednič tut kakčnga fanta zame prpel... oki...??
j-oki...oki... bom...bom...
m-no supr... kaj pa twoja starša a sta že nazaj....???
j-ne skrb... swa z alexom počistla use tkoda ni blo ne duha ne sluha o partyu... sam upam da ji nebo kkšn sosed powedu...
m-no sam da je use oki...
pol po 3 uri je biu odmor za malco...
23. junij 2012
u74711
u74711
sorute ker je took kratk... se bom naslednič potrudla das bo bolši... next..??
23. junij 2012
next
23. junij 2012
next&ok.
23. junij 2012
u73804
u73804
nextttt.......
23. junij 2012
u63958
u63958
neext