u88095
u88095
Hvala za vse nexte! ❤
------------------------------------------------------------------------------------------
17.marec.2013
Danes sma z Jenno cel dan hodli po trgovinah (že spet) in iskali obleke za spomladanski ples. Jenna je dobesedno letela iz ene trgovine v drugo, ker "mora najti popolno obleko za svojega ljubega". Brez besed.
Jaz pa seveda najdem svojo "popolno" obleko že v prvi trgovini. Dobesedno za prvim vogalom.

Umetiški tip pa je izbral to:

Ko sma izbrali obleke sva šli na pizzo.
Jaz sem izbrala tisto z gobicami, Jenna pa pol s salamo pol s papriko.
Samo strmim v njo.
"Kaj?"
"Ah...Nič."
Ne komentiram.
Medtem dobim sporočilo od Austina (čeprav ne vem kdaj sem dobla njegovo številko? ).

"Zvečer je večerja. Hotel Moon, 18.oo. Resno."
Pogledam na uro. 16.oo.
"Joj!"
"Kaj j..."
Niti ni dokončala stavka ko sem šla domov. Enkrat sem se ozrla in vidla Jenno, ki mirno je pizzo. Kakšna skrb.
Domov sem prišla ob 17.oo. Hitro sem se oblekla in naličla, ko je pri vratih že stal Austin.
Vsa zadihana sem pritekla do vrat.
"Zdravo."
"Zdravo. Torej si pripravljena?"
"Ne ampak... ja."
Čez pol ure sva prišla do hotela (in sva že 15 minut zamujala), pred katerim se je gnetla skupina ljudi, za katere sem mislila da hočejo Austinov avtogram, ko je nekdo zaklical moje ime! Ozrla sem se in se nasmehnila fotografu.
Pri vratih je stala Kate in zdelo se mi je, da če bi pogledi ubijali, bi me njen pogled gotovo ubil v trenutku.
"Austin! Emma! Takoj pridita sem!"
Dobro, no, saj nisva stara 9!
Šla sva do nje in popeljala naju je v glavno jedilnico, kjer je sedel Paul in drugi igralci v filmu, med njimi tudi postavno dekle, ki naj bi igralo mojo sestro. V bistvu je to prvič, ko sem srečala "svojo sestro". Rekla je, da ji je ime Emily. Vau, mora bit nerodno, če nekdo zavpije: "Em!" in se obe obrneva. Medtem pa je Austin z odprtimi usti strmel v njo. Mogoče iz istega razloga kot jaz, ampka skoraj prepričana sem da ne.

"No, lepo. Vaju bom pustila sama. "
Zatem smo dobili predjed in vse je bilo zelo nerodno, ker je zraven mene sedela Emily, na drugi strani pa Austin, ki jo je samo gledal. Naprej je bilo še znosno (sej vsi vemo kaki so fanti), na koncu mi je bilo pa dovolj. Poslovila sem se od Paula in šla.
Domov sem prišla komaj čez eno uro in lahko bi rekli, da sem zaspala medtem ko sem razmišljala o Austinu in Emily. O Austinu in meni.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
22. julij 2013
neext
22. julij 2013
next
22. julij 2013
next
22. julij 2013
u88095
u88095
18. marec.2013
Spomladanski ples. Še kar ne morem verjet, da bom šla na spomladanski ples SAMA. Brez zamere ampak to običajno delajo punce, kot je Jenny. Ki je zdaj v sedmih nebesih s Calom. Medtem dobim sporočilo od Jenny, da naj bi začel na našo šolo hodit Alex- Austinov najboljši prijatelj. Kaj bi me lahko še bolj spominjalo na včeraj?
Snemanje filma mi zdaj ne more preprečit to, da grem v šolo. Tako sem se odpravila. Ko sem vstopila v šolo so bile vse oči uprte v mene. Ti pogledi niso bili presenečeni, bolj kot, da bi me obsojali. Nerodno.
Po koncu pouka sem takoj odšla domov. Na klopi pred našo hišo je sedel Alex. Pred mojimi očmi so se zvrstili vsi dogodki od začetka snemanja. Spominjal me je na vse slabo in dobro kar se mi je zgodilo. Spominjal me je na Austina.
"Alex?"
"Emma. Zdravo. Torej... Danes greš na ples?"
"Ja. Sama."
"No. V bistvu... Torej... Hotel sem te vprašat če bi šla za mano na ples."
"Brez zamere, ampak dovolj imam vseh stvari, ki so povezane z Austinom."
"Zakaj?"
Razložla sem mu kaj se je zgodilo. Na moje presenečenje, se nisem počutila prizadeto ali žalostno. Bolj kot, da... bi to lahko pričakovala.
"To ni podobno Austinu."
"Ljudje te lahko presenetijo."
Ko sem pred njegovim nosom zaprla vrata, sem zaslišala: "Torej je to ne?"
Moški.
Čez tri ure sem že sedela ob mizi na "plesišču", ki je bilo v bistvu telovadnica. Zaslišala sem glas za sabo: "Torej nameravaš preživet večer tako?"
Alex.
"Ja."
"Jaz pa ne."
"Vem."
"Daj, no. Pridi."
Iz jeze in ponižanja iz Austinove strani sem privolila.

Kmalu zatem se je ples končal in Alex me je pospremil domov. Tam pa je čakal Austin.
"Emma!...Alex."
"Kaj bi rad? Emily živi v sosednji ulici."
"Želel sem se opravičit. Res mi je žal. Sploh ne vem kaj mi je bilo."
"In kaj te je prepričalo, da prideš sem? Ima Emily fanta?"
"Ne, ne to. In ja."
Čutila sem solze. Hitro sem odšla noter. Skozi okno sem vidla Austina in Alexa.

@confused
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
26. julij 2013
next
26. julij 2013
nnnnnnneeeeeeext
26. julij 2013
u88095
u88095
Še en next...
29. julij 2013
next hitr in nujno
29. julij 2013
u88095
u88095
Takoj zdaj grem pisat... Pa hvala za vse nexte!
29. julij 2013
u88095
u88095
19. marec.2013
Z Austinom se seveda nisva več dobivala, ampak se ga nisem mogla izogniti na snemanju. Enako velja za Alexa- najprej v šoli, potem pa še na snemanju, kamor je prišel z Austinom. Snemanje je popoldne, zato sem zdaj imela čas, da do konca preberem scenarij.
Vse je bilo enako kot pri navadni ljubezenski pravljici, presenetil pa me je konec, ki je bil v bistvu sprva žalosten. Kot bi želeli pokazati, da življenje ni pravljica, česar sem se še predobro zavedala.
Austin Mahone: Chloe?
Emma Woods (Chloe): Ja?
Austin Mahone: No... V bistvu ti moram nekaj povedat. Preselil se bom v New York.
Emma Woods (Chloe): KAJ?... Zakaj?
Austin Mahone: Dobil sem pogodbo, ki zahteva da živim tam.
Emma Woods (Chloe- zavzdihne): Mislila sem... zakaj boš to naredil... meni.
Austin Mahone: Chloe...
Emma Woods (Chloe): Samo odidi.
Austin Mahone (povesi glavo in odide iz sobe)
The Teller: In tako se je končalo. Upanje, da bosta dva svetova kdaj povezana. Ampak vseeno- Chloe je dobila denar za zdravila, Austin pa... no... večno ljubezen.
Čez deset let, na ulicah Texasa...
Emma Wood (Chloe- zagleda Austina, ki ji hodi nasproti): Austin?
Austin Mahone (prevzdigne glavo): Emma.
Emma Woods (Chloe): Nazaj si!
Austin Mahone (se nasmehne): Ja...
Emma Woods in Austin Mahone stečeta naprej in se objameta...
[Glasba v ozadju: https://www.youtube.com/watch?v=-J7J_IWUhls]

Sprva sem pomislila, da nočem, da se zgodi to kar se je zgodilo v filmu, ampak sem na to pozabla na to in šla na snemanje.
Tam pa sem seveda srečala Austina.
"Emma!"
Kar odšla sem naprej.
"Torej me boš zdaj ignorirala do konca snemanja! Ne moreš že enkrat pozabit na to!" je kričal.
Obstala sem in čutila, da bom potočila solzo.
"Oprosti. Saj si prebrala scenarij, ne?"
"Ja" sem zašepetala, skoraj neslišno.
"Potem veš kako se konča. Res hočeš, da se vse to, kar si doživela, konča TAKO? Res hočeš še toliko let razmišljat o tem kaj bi lahko storila in obžalovala, da nisi prej nič naredila? Res hočeš to?"
Obrnila sem se in rekla na robu solz: "Ne vem več, kaj hočem."
Stekel je k meni in me objel. "Oprosti. Za vse kar sem naredil."
Ko se je snemanje končalo sem odšla domov in vse to opisala Jenni.
"Mogoče pa se sanje res uresničijo." je še rekla.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
29. julij 2013
nujno next!!!!!!
29. julij 2013
next
30. julij 2013
u88095
u88095
Še en next...
30. julij 2013
neeeext
30. julij 2013
+nova bralka
30. julij 2013
u88095
u88095
20.marec.2013
Ko sem prišla v šolo sem vidla Jenno, ki je sedela v kotu in jokala. Hotla sem oditi do nje in jo vprašat kaj je narobe, ampak je k njej pritekel Alex in jo objel. Alex in jo objel. Samo malo. ALEX?! Vau.
Jenno sem prvič (samo) srečala v razredu.
"Zakaj si objemala Alexa?"
"In jaz sem mislila, da me boš vprašala: Jenna je vse vredu? Tako me je skrbelo za tebe."
"Haha. Nisi odgovorila na moje vprašanje."
"No... Cal me je pustil."
"Zakaj si objemala Alexa?!"
"Vau, kakšna skrb, Emma. In kaj je narobe s tem..?"
Tišina. V bistvu nisem vedela kaj me pri tem tako moti, bilo je... no, čudno.
Po pouku je bilo snemanje. Snemali smo tisti del, ko nastopim na njegovem nastopu in iskreno povedano... čudno je peti namišljeni množici.
Po snemanju sva šla z Austinom v kavarno, kjer sta sedela Alex in Jenna. Austin ju očitno ni opazil in vsedla sma se ob oknu. Komaj ko sva dobila pijačo ju je zagledal.
Odkašljal se je in rekel: "Ahem. Torej..."

Prav ko je Alex hotel poljubit Jenna sva se vsedla k njima in vsi smo se začeli smejat.
Zvečer sem se odpravla domov, ko je Austin vprašal če so moji starši že prišli nazaj.
"Ne še. Jutri pridejo."
"Torej bi danes lahko prespala pri meni in Alexu?"
"Aaa... Verjetno ja."
Čez pol ure sva bili z Jenno tam.
"Jaz grem gor. Jenni sem obljubil, da se bova menla na skypu." je rekel Alex potem pa je opazil da je Jenna že tu.
"Jenna... Jenna?"
Zvečer smo gledali Natinonal Treasure, ob 11.oo pa smo šli spat.
Ampak jaz nisem mogla zaspat zato sem šla v kuhinjo po kozarec vode.
Takrat sem slišala da nekdo poje v dnevni sobi.
"Austin? Mislila sem da spiš..."
"Ne... Pogosto ne morem spat ponoči. In očitno ti tudi ne?"
"Ja..."
Nekaj časa sva se še pogovarjala potem pa sem šla v mojo sobo... Nisem mogla takoj zaspat in slišala sem, da nekdo odpira vrata.
"Austin? Tvoja soba je zraven..."
"Vem."

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
30. julij 2013
neext
30. julij 2013
u93136
u93136
Next
31. julij 2013
u88095
u88095
Še en next...
31. julij 2013
u88095
u88095
21.marec.2013
Snemanje se jutri zaključi in kmalu bo tudi premiera filma (25. marec) zato je na spletu in v revijah vedno več člankov o filmu... Z Jenno sva po šoli hodli po Main Street-u, kjer prodajajo veliko revij in bombonov,...
"Emma, glej!"
"Kaj?"
S prstom je pokazala proti reviji Teen.
"My Life- My Love romanca..." je prebrala.
Kupila sem izvod in prebrala:
"Je med igralci My Life- My Love filma nova romanca...? Kaj?!"
Iz rok mi je vzela revijo in prebrala naprej:
"Najsniško senzacijo Austina Mahonea so videla v Houstonu v družbi njegovega prijatelja Alexa Constacia in Emme Woods (iz My Life- My Love) ter še ene punce."
"Kaj?!"
"Vem, ja KAJ?! Mislim... Zakaj sem JAZ še ena punca?"
"Joj Jenna. To ni dobro..."
"Vem ja!"
Hitro sva šli proti Austinovi hiši, kjer sem potrkala na vrata in v trenutku ko je odprl vrata sem zdrvela noter.
"Izvoli noter...?" je rekel ko sem že sedela v dnevni sobi.
Pokazala sem mu revijo.
"O, ne... To ni dobro... Nebi naju smeli videti skupaj... Mislim mene s TABO!"
"Kaj je s tem narobe...?"
"Mislim... Jaz sem bil že prej slaven ti pa si komaj na začetku svoje kariere..."
"In zato naju ne smejo videt skupaj?"
"Ne..."
"Pozabi." sem rekla in odšla, Jenna pa mi je sledila.
Doma me je Jenna skušala razveselit, ampak me nič ni odvrnilo od misli da sem za Austina samo NEKDO.
Takšnih člankov je bilo vedno več in zlobni komentarji so mi nižali samozavest...
Na telefonu sem imela vedno več sporočil od Austina na katere se nisem odzvala.

Next?
31. julij 2013
u93136
u93136
Nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
31. julij 2013
neeeext!!
31. julij 2013
u88095
u88095
Še en next...
01. avgust 2013
nextttt
01. avgust 2013
u88095
u88095
22. marec.2013
PETEK! Danes po šoli sem se z Jenno in še enimi drugimi prijatelji iz naše šole dogovorila, da se po pouku dobimo na plaži... Komaj sem že čakala, da lahko gremo in ko je zazvonil zvonec sem hitro šla domov. Iz omare sem vzela torbo za na plažo in dala noter sončna očala in kremo za sončenje. Preoblekla sem se v kopalke, se poslovila od staršev in brata (ki so že prišli nazaj ) in šla na plažo.
Tam me je že čakala Jenna, zato sva šli plavat.
Voda je bila za ta letni čas kar topla in na plaži je bilo veliko ljudi...

Po plavanju (in tunkanju) sva šli do bara in si naročili milkshake.

Že sva mislili odit ko sem vstala in se zaletela v fanta, ki mi je hodil nasproti.
"O... Oprosti, res mi je žal...Ni-"
Preknil me je in rekel:"Vredu je. Mimogrede, jaz sem Conor."
"Emma."
"Emma... Woods? Iz My Life- My Love?"
"Ja... To sem jaz. Am... Samo malo." sem rekla ko me je Jenna povlekla za roko.
"In... Ga ne boš prosla za številko... Mislim, očitno je da ti je všeč."
Ozrla sem.

"Poslušaj. Vse to je še prehitro za mene. Po tem kar se je zgodilo."
"Po čem?"
"Saj veš... Austin... stvar."
"Razmisli. "Skupaj" sta že skoraj en mesec pa sta hodla, ne vem, mogoče nekaj dni? Daj mu priložnost..."
"Prav..." sem rekla in odšla nazaj.
"Torej... Mislil sem, če bi mogoče šla kdaj v kino...?"
"Kot na zmenek?"
"Ja..."
"Z veseljem."
Izmenjala sva si telefonski številki in potem smo šli skupaj nazaj na plažo.
Ob 7. uri zvečer smo se odpravili domov (izkazalo se je, da živi blizu moje hiše ).
Jenna živi eno ulico pred mano zato je zavila s ceste prej (in sva ostala sama).
Večinoma sva molčala in bilo je ZELO čudno. Tik pred mojo hišo je rekel:
"Veseli me, da sva se spoznala. Kdaj te lahko jutri poberem?"
"Ob sedmih?"
"Lahko. Se vidima."
"Ja..." sem rekla in se mu nasmehnila.
Zatem sem odšla v hišo.
Razmišljala sem in šele ko sem šla spat sem ugotovila, da mi je Conor res zelo všeč...

01. avgust 2013
u88095
u88095
To je zadnji next preden grem jutri na morje...
01. avgust 2013
neext!!
pa lepo se mej na morju
01. avgust 2013
next!!!1
02. avgust 2013
nextttttttt <3
11. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg