u180964
u180964
next
js tut sm nova
29. januar 2015
next
29. januar 2015
next
29. januar 2015
Uživala sem v naravi, žvrgolenju ptičkov in nežnega dotika sončnih žarkov.
"Haii!"me je pozdravil znan glas.Bil je za mano zato sem se obrnila.Tam je stal Domen.
Oblečen je bil v njegove črne športen hlače, preveliko majico in črne superge."Luc(tako me kliče le on!)ne bodi jezna name.Nisva delala nič takega!Le rad zdaj, ko sem končno tu bi rad vse nadoknadil.Ta dva leta!In hodim spet v našo šolo!S tabo bom bil v razredu in potrudil bom biti prijaznejši!"mi je rekel in me nežno objel.
Njemu lahko zaupam vse in nikoli se nebi zaljubila v njega, kar je dobro saj ne bo oničilo najinega prijatelstva.
Vrnila sem mu objem in ga pogledala v uči.Videla sem, da ne laže.
"Bova zdaj tekla ali ne?!"je rekel in jaz sem mu prikimala.
Tekla sva po lepo urejeni potki in prišla do jase.Domen je stekel na jaso jaz pa za njemu.
Objel je punco in v meni se je pojavil neprijeti občutek.
"Luc to je moja sestra Jesmine!Saj je še spomniš, ko je bila še majhna deklica.Zdaj je že sedmi razred, ko smo odšli jre bila pa še peti!"mi jo je predstavil in jaz sem si jo dobro ogledala. Bila je zelo drugačna kot prej vendar vseeno.
"Živjo!"mi je rekla prijazno in mi podala roko.Tudi jaz sem ji podala roko in se ji prijetno nasmehnila.
"Gremo skupaj malo tečti?"je predlagal Domen."Lahko!"je rekla veselo Jesmine in vsi smo stekli nazaj na cesto.
"Pozabila sem vodo!"je rekla Jesmine in stekla nazaj na jaso.Obadva z Domnom sva stekla za njo.
Tekla sem za njo in padla.Pogledala sem in videla sem, da sem se spotaknila ob kamen.
Hotela sem se pobrati pa je k meni pritekel pes.Začel me je lizati po obrazu in zdel se mi je znan.

"Ah Luc to je naš Boby!Pes.Saj se ga še spomniš?"mi je razložil Domen."Seveda se ga spomnim."sem rekla in ga objela.Začel me je lizati po obrazu, da sem bila čisto mokra.
"Uh Še nekaj Luc!Dobil sem dva mala haskija in, če želiš lahko enega obdržiš.Dobil sem ju za rojstni dan od mame.No čeprav imam rojstni dan šele čez tri dni!"mi je rekel in se mi prijazno nasmejal.
"Ja z veseljem!"sem mu rekla in ga objela.
Vsi smo stekli k Domnu domov.
"Pridi!"mi je rekel in mi nakazal naj mu sledim.
Sledila sem mu vse od garaže kjer sta stala da haskija.Eden je bil samec drugi samica.

"Njo bi vzela!"sem reka in stekla k samici."Dala ji bom ime puhka!"sem rekla in jo objela.
"Njo bi vzela!"sem reka in stekla k samici."Dala ji bom ime Puhka!"sem rekla in jo objela.Polizala me je po obrazu in Domen me je pogledal."Kaj je?"sem ga vprašala.Z zaskrbljenim obrazom mi je rekel:"Jesmine je rekla, da pride za nama pa je še zdaj ni tu!"mi je rekel in pogledal proti vratom hiše.
"Ali veš kaj naj naredim?"me je vprašal in si poravnal lase."Pokliči jo!"sem rekla in objela Puhko."V redu!"mi je rekel in iz žepa potegnil telefon.
"Hah!A maš še zdej ta ovitek za telefon?"sem ga vprašala in se smejala."Ja sej je to bil idini spomin na vas!"mi je rekel in se še sam zasmejal.
Odtipkal je številko in dau telefon k ušesu.
Stopila sem k njemu in poslušala zvonenje telefona v prazno.
"Ne oglasi se."je rekel Domen žalostno in pospravil telefon v žep hlač.
Odšla seva v hišo in odšla v Domnovo sobo.Soba še ni bila čisto pospravljena in še zdaj so bile v sobi polne in prazne škatle.
Odšla sem v kot sobe, ki je bila prazna.
Osedla sem se pod turško na tle in ga gledala kako si je grizil ustnice.
To je počel vedno kadar je bil živčen ali zaskrbljen.Mislim, da je bil tokrat oboje. To je počel vedno kadar je bil živčen ali zaskrbljen.Mislim, da je bil tokrat oboje.
"Pojdiva malo na zrak!"sem predlagala in ostala.Domen mi je le prikimal in še sam ostal iz zofe.
Odšla sva na svež zrak in se malo pogovarjala v šoli.
Potem pa je prišla k nama Jesmine."Kje si bila?"ji je Domen jezno zabrusil."Samo odšla sem k mojemu bivešmu fantu Leo-tu!"je rekla in jezno odšla v hišo!
"Samo najstništvo!je rekel Domen v smehu."Ja!"sem mu odgovorila.
Pogledala sem po ulici in na drugi streni videla Nick-a!Hodil je v hišo z eno izmed vežičk!
Ime ji je Ella in ima zelo bogate starše, in je zelo važna.
"Tam je."sem rekla zasanjano."Kdo?"mi je vprašal."On.Moja ljubezen!"sem mu rekla še bolj zasanjano.
Vhodna vrata so se zprla in nisemga več videla.Videla sem le kako je on poljubljal Ello.
V uči so mi pritekle solze in padla sem domnu v objem.
"Saj bo vredu!Dobro več, da si lepša od nje!"mi je spodbujal in božal po laseh.
"Domov grem!Se vidiva jutri!"sem mu rekla in naredila sva najin pozdrav, ki ga oporabljava že od petega razreda.
Počasi sem hodila domov.Ob mesečini.Sonca se skoraj ni več videlo in kar na enkrat...
NEEEEEEXT?
če dobim dans usaj 2 nexta dobite next naprej ŠE DANES
29. januar 2015
next!!!!...kva...kva se je zgodil...hit še en next dajte
29. januar 2015
haha ja, drgač jst to iz enga lista prepisujm... pa nwm a bi kšna dala kratk next nmest mene? Plisss
29. januar 2015
aja hahaha...vseen kul ...
29. januar 2015
js nevem če bi...slabo pišem zgodbice
29. januar 2015
Neee ti ful dobr pišeš lahko ti napišeš komod
29. januar 2015
lohk ja...
29. januar 2015
kva nej pa napišem
29. januar 2015
povej mi po klepetu