Next
24. januar 2015
next
24. januar 2015
hwalla

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Po ulici smo hodile in zagledale Nicka.Pogovarjal se je z Tadejom in Ericom.
Pogledal mi je in mi namenil nasmeh.Vrnila sem mu ga.!"Lucija, Zala in Deja pridete malo sem.?"se je čez cesto zakričal Nick.
Pogledale smo čez cesto in zato, ker ni bilo nubenega avta smo stekle čez.
"Veš Lucija in Deja, Zala jaz vabim Lucijo na mojo zabavo..."je rekel Nick.Sremežljivo sem pokimala in čutila vročino na licih."Jaz vabim Zalo..."je rekel Eric.Tudi ona je zrdela..."In jaz vabim Dejo!"je rekel Tadej ponosno.Vse smo še enkrat sremežljivo pokimale in Nick se je pripravil, da nam nekaj pove."Pridemo vas iskat pred Dejino hišo ob sedmih.!"je rekel navdušeno, se obrnil stran in začel spet pogovarjati z Tadejom in Ericom.
Hitro smo odhitele domov in pojedle kosilo.
Potem pa smo stekle vmojo sobo.
Zmenile smo se kaj bomo oblekle.Jaz sem se odločila, da se bom obleka preprosto, Zala in Deja sta se pa odločili za nekaj drugega.
Nismo se oblekle vendar smose najprej naličile in se med temu pogovarjale v zabavi in v Avstraliji. Nismo se oblekle vendar smose najprej naličile in se med temu pogovarjale v zabavi in v Avstraliji.
Pogledala sem na uro in že je bila ura 15:45.Odšla sem pod hleden tuš in se oblekla v svoja lepa vendar preprosta oblačila.Kratke hlače in belo majico.
Ko sem se oblekla sta Zala in Deja odšli domov, da se še sami pripravita.
Jaz pa sem odšla po stopnicah dol in se odpravila v kuhinjo.Tam je stala mami."Mami jaz grem na zabavo in ni me treba čakati!"sem ji rekla in stekla nazaj gor.
V moji omarici z nakitom sem si izbrala še nekaj zapestnic in si jih dala na roko.Bila je ura že 18o zato sem stekla do gardarobe in si obula črne All Starke."Lucy pazi nase in, da boš bila ko se zbudimo doma!"mi je rekla mami."Ja v redu!Dijo!"sem ji še rekla med odpiranjem vrat."Dijo!"mi je rekla jaz pa sem zaprla vrata.Stekla sem do Dejine hiše saj je bila Zala že tam.Pred vrati se pozvonila in takoj sta odprli.Deja je bila oblečena v oblikico.Črno-belo. Zala je bila pa oblečena v sivo obleko posut z srebrnimi bleščicami. Obema je lepo pristajalo in odšle smo v Dejino sobo.Ura je bila hmalu 19o in pri vratih je pozvonilo.Vse smo stekle pred vrata in jih lepo počasi odprle.Pred vrat so bili Nick(< 333),Tadej in Eric.Nick me je prijel za roko in mi odpreu vrata svojega avta.No obistvu je imel voznika saj je bil še pre mlad, da bi vozil avto.No Nick je iz premožne družine in vse punce na tej šoli sanjajo v njemuTudi Tadej je pelau Dejo, Eric pa Zalo.Ustavili smo se pred Nick-ovo hišo. Vse tri smo stekle pred vrata hiše in Nick nam je odprel.Notranjos te je bila zelo lepa.Bila je dobra glasba in veliko plesa. Tam je bila tudi nova sošolka Annie.
Bila mi je zolo všeč.Njeni dolgi blond, kodrasti lasje so ji pristajali in bila je prečudovita.
Pogledala sem jo v njene modre uči.
Ona je bila zelo sremežljiva in nakako je veljala za piflarko.
Odšli smo na drugo stran hiše kjer je bil bazen.
Tam ni bilo toliko ljudi in sem imala nekaj časa zame.
Bilo so palme in čisto druga hiša, ki je bila podobna kakšnemu baru.
V ušesih mi je odmevala glasna muzika.
K meni je prisedla...
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Nextam pikice moje!?!?
Oki jss delam anketo!!
Koko hočeš, da so deli??
a)Dolgi in malo slik.
b)Kratki in veliko slik.
c)Kakor do zdej.
d)Ti se odloči.
e)Ogromno slik in skoraj nič besedila.
f)Dolgi deli in nič slik.
g)Dolgi in veliko slik.
Prosim napište črko pod komentarje.
Rada vas mam!!!< 3333333333333333
25. januar 2015
u179368
u179368
Next valda super je
25. januar 2015
hwalla
25. januar 2015
zate

K meni je prisedla Deja."Sestrična moja, bodo srečna!Tukaj je Nick tvoj sanjski fant.Daj prosi ga za ples!"mi je spodbudno rekla."V redu no..."sem ji rekla navaličano.
Počasi sem hodila do Nicka in ga gledala.
Prišla sem do njega in ga sramežljivo pogledala.
"Tukaj si!Jaz sem te pa iskal!"je rekel s svojim božanskim glasom.Bila sem tiho in ga gledala."Ta smem prositi za ples?"mi je prijazno vprašal in mi podal roko."Seveda!"sem mu odgovorila in mu dala še jaz nazaj roko.
Odšla sva ob bazen kjer so plesali.
Ravno so vrteli Gotta Be You od One Direction.Bila je bilj počasna zato me je prijel za boke.Njegove roke so lezle gor...
Prišel je do mojega obraza in me prijel za lica.Negove ustnice so se približevale mojim.
Poljubil me je.Njegove ustnice so bile tako tople in kot, da bi s svojimi ustnicami tipal svilo.
"Pridi nekaj ti bom pokazal!"mi je rekel po koncu poljuba.
Prijela sem ga za roke in odšla sva v notranjost hiše.
Sledila sem mu do ene izmed sob.Vzel je ključe in jih odpreu.
Izgleda, da je bila to njegova soba."Izgleda, da imaš rad modro barvo!"sem mu rekla v smehu.
Pogledala sem ga v njegove modre uči in se mu nasmehnila.Vrnil mi je nasmeh in me objel.Pozibavala sva se ob postelji in kar na enkrat sva se prevrnila na njegovo posteljo.On je bil odspodaj jaz pa ozgoraj.Poljubila sem ga in se zasmejala."Ohh...Oprosti nebi smel!"mi je rekle in ostal."Saj ni nič."sem rekal, da bi ga pomirila."Res oprosti!Vse se prehitro dogaja!"mi je rekle in zmajal z glavo.
Odpru mi je vrata in mi namignil naj odidem ven.
Odšla sem skozi vrata in vrata za mano so se zaprla.
Osedla sem se na klopco pred vrati in ga čakala.
Naenkrat so se vrata odprla in ven je istopil Nick."Pridi z mano notri!"mi je rekel in mi pomežiknil.
Vstopila sem v njegovo sobo in se osedla na stol.
Zavrtela sem se na fotelju in ga pogledala.
"Da bi lahko počela nekaj stvari več bi te nekaj vprešal!"mi je rekel nakoliko sramežljivo in uzel nekaj iz pisalne mize.
"Bi bila moja punca?"mi je vprašal in sramežljivo pogledal stran."Ja, seveda!"sem rekla veselo.
Skočila sem k njemu in ga objela.Dvignil me je v zrak in me poljubil.
"Zdaj ti pa dajem to v pomen, da si moja punca!"je rekel in iz rok spustil verižico fotoaparata.
Ča vam še nisem povedala obožujem fotografiranje in modo.Kadar imam veliko časa pa tudi šivam.
Pripel mi jo je okoli vratu in pogledala sem jo in se zasmejala.
"Huala!"sem mu rekla in ga še enkrat poljubila.
Odšla sva iz njegove sobe in se držala za roke.
Odšla sva do neke sobe kjer ni bilo nikogar.Nekaj nežnaga me je oplazilo pri nogah.
Pogledala sem navzdol in bila je majhna mucka.

"Ooo...Mucko imaš!"sem rekla prisrčno in jo dvignila v naročje."Jaz sem si jo odnegdaj želela!"sem rekla in mucko poljubila na smrček."Kdaj imaž že rojstni dan?"mi je vprašal in pogledal proti koledarju."V torek petnejstega.maja!Zakaj?"sem ga redovedno vprašala.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_--_-_-
25. januar 2015
mogoče je kje kšna napaaka,(vem da je blo hitr, sam k sm vesela ful hitr pišm haah)
25. januar 2015
u179368
u179368
Hvala ti je res sam za mene?
25. januar 2015
ja <33
pa še krajšega bom napisala...
25. januar 2015
u179368
u179368
Pa kaj če so napake vseeno je super
25. januar 2015
u179368
u179368
Ok
25. januar 2015
u179368
u179368
Te lahka prosm za prjatlstvo?
25. januar 2015
ja itak haha

"V torek petnejstega.maja!Zakaj?"sem ga redovedno vprašala."Kar tako!"mi je rekel in me objel.
Pogledala sem na uro in se ustrašila."J ojj...Ura je že pol dvanajstih!"sem rekla prestrašeno."Pridi!Ta bo moj voznik peljal domov."mi je rekel prijazno in me prijel za roko.
Z roko v roki me je pospremil do avta in me poljubil."Saj veš...Ne morem s tabo, ker gostje čakajo!Upam, da razumeš?"mi je čustveno rekel."Ja saj razumem!"sem mu rekla žalostno in se osedla v avto.
Avto se je hmalu ustavil pred mojo hišo.
Iztopila sem iz avta se vozniku zahvalila za vožnjo in odšla pred vrata.
Iskala sem ključe in jih končno našla v dvojnem predalčku v moji torbici.
Odklenila sem stanovanje in Lindsy je veselo hodila proti kuhinji.
"Kaj si pa ti danes tako vesela?"sem jo radovedno vprašala in odšla za njo."Saj ti lahko zaupm?"me je zaskrebljeno vprašala."Seveda!"sem ji samozavestno rekla."Moj fant Jordan je v Parizu.Poslal mi je nekaj stvari.Pridi pogledati!"je rekla in že sem bila v njeni sobi.
Na mizi je bilo veliko stvari iz Pariza.
"mi boš kdaj kaj posodila?"sem jo vprašala v upanju za odgovor ˙ja˙.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Nextam!?!??< 3333
Prosim za komentarje.!
25. januar 2015
u179368
u179368
Uau super je caricanemorem več čakat hitr daj next
25. januar 2015
"Mi boš kdaj kaj posodila?"sem jo vprašala v upanju za odgovor ˙ja˙.
"Seveda sestrica!Ooo...Kaj imapš pa ti?"je veselo rekla in me navdušeno vprašala.Pogledala je v mojo oglico."Ahh...Nič samo fant!Saj veš..."sem zdolgečaseno rekla.
"Moja sestrica ima pa fanta!Moa sestrica ima pa fanta!..."je začela skakati po hiši in se dreti ˙Moja sestrica ima pa fanta!˙."Saj jih je dovolj slišalo!"sem ji rekla ponižajoče.
"V redu no ampak moja sestrica ima fanta!"je rekla veselo in odsakljala v svojo sobo.
Tudi jaz sem odšla v sobo in se vrgla na posteljo.
"Piiiiiii!Piiiiiii!"mi zazvoni telefon.
Pogledam kdo je in Nick mi je poslal sporočilo!!
Še dolgov noč sva se pogovarjala prek telefona in se smejala.
Poslal mi je svojo sliko kjer se smeje.Bil je popouen!!Najbolj popouennn!!< 33
Hmalu sem se nehala smejati in zaspala.
Pisalni papirji letijo okoli naju.
Skloni svojo glavo in me močno prime za boke.Toplina njegovih rok me je grela.
Njegove ustnice so se dotikale njegovih.Vmes je bilo le še malo prostora...
"Driiinng!!Driiinng!!"me iz najlepših sanj SPET zbudi budilka.
No to je idino, da vem, da se to lahko v resnici zgodi.
Veselo sem vstala in odpšla pod tuš.Danes sem se odločila obleči najlepše kar se lahko.
Po končanem tuširanju sem si s posebno kremo prekrila vse mazolje in se čisto malo naličila.Nič pudra saj nočem izgledati kot ˙barbika!Malo svetleče labele na ustnice in malo maskare na trapelnice.
Potem pa sem stekla do garderobe saj imam namreč tako garderobo v katero se da stopiti.
Iskala sem oblekico.Vse sem nosila že velikokrat in nobena se mi ni zdela posebna.
V kotu garderobe kjer sem imela spravljene moje obleke, ki sem jih jaz sešila sem našla lepo oblekico, ki je še nikoli nisem oblekla.
Oblekla sem si jo in stekla po stopnicah navzdol.
Tokrat mami ni bilo v kuhinji vendar je bil/a...
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Nextam??
25. januar 2015
ewo <33
25. januar 2015
u179368
u179368
Ja hitr.super jesaj sem ti tekla da si carica
25. januar 2015
hwalla <33

še en mali nextek pride

Tokrat mami ni bilo v kuhinji vendar je bila Lindsy!
"Kaii pa ti tukaj delaš?Že zdavnaj bi mrala biti v šoli!"sem ji rekla in odšla do hladilnika.Pogledala sem kaj je za jesti vendar ni bilo nič, kar bi mi teknilo.
"Sestrica, če še ne veš je danes sobota!"mi je rekla in mi skuštrala lase.
"Saj res čisto sem pozabila."sem rekla bolj tiho in se ponovno lotila iskanja hrane.
"Veš lahko bi naročili pri Starbocks kakšno ledeno kavo!"je dala predlog Lindsy."Odličen predlog!Bom jaz poklicala!"sem jo pohvalila in rekla.
Odšla sem k kotičku za ˙punce˙.To si je mami spomnila saj meni, da je tam nekaj stvari, ki jih oporabljajo samo punce!
Prijela sem slušalko in odtipkala številko za Starbocks.Seveda je fejk, ker je originla samo v ZDA.
Naročila sem tri ledene kave.
Nekaj časa sva se z Lindsy pogovarjali v njenem novem fantu.Potem pa je iz žepa kavbojk privlekla fotografijo-njega.Njenega novega fanta Luisa.Ni bil popoue kakor Nick je bil pa veeno lep.
"Diing, doong!!"je zazvonilo pri vratih.Malce začudeno sem pogledala saj vem, da ne pripeljejo tako hitro ledene kave.
Odšla sem k vratom in jih počasi odprla.
Pred vrati ni stal prenašalec hrane vendar nek človek.
"Eden fant me je prosil naj na ta naslov neki Luciji dam to darilo."je rekel in iza hrpta dal meni v roke veliko darilno škatlico.
"Hvala!"sem se mu zahvalila in zaprla vrata.
Stekla sem do mize in odprla darilo.Najprej sem zagledala Ferrero Rondnoir.
Odprla sem ga in z Lindsy sva osaka po onega pojedli.
V škatli je bila še manjša škatlica.Odprla sem tudi to in notri so bili Muffini.Posuti so bili z pikapolonicami.
Dala sem jih na prtiček zraven Ferrero Rondnoir.
Pod to škatlico se je skrivala malce manjša škatlica.Tudi to sem odprla.
Notri je bila mašnica za na prste.Seveda sem si jo takoj dala na enega izmed prstov in si jo ogledovala.Bilo mi je zelo všeč zato sem vse pokazala Lindsy.
"Preberi od koga je!"mi je rekla veselo.
In res v škatli je ležalo še majhno pisemce v roza barvi.
Previdno sem ga odprla, da bi imela ovojnico za spomin!
Notri je bil listek z lepo pisavo.
Na lisku je pisalo;
I ℓσνє уσυ му ѕωєєтнєαят!
I ωιℓ σℓναу˙ѕ ℓσνє уσυ нσηєу!!
Yσя Nιcк!
"Pokaži kaj piše?"je radovedno rekla Lindsy in se na vse moči trudila prebrati sporočilo.
Ona se je trudila prebrati jaz pa sem se topila od romantike.
"Diing, doong!!"je zazvonilo pri vratih-spet.
Odprla sem jih in pred vrat je stel/a...
ஐ{♥_♥}ஐஐ{♥_♥}ஐஐ{♥_♥}ஐஐ{♥_♥}ஐஐ{♥_♥}ஐஐ{♥_♥}ஐஐ{♥_♥}ஐஐ{♥_♥}ஐஐ{♥_♥}ஐ
Vas zanima kdo bo stal pred vrat?Kaj bo Lucija naredilaa?
No to je vse v naslednjem nextu!!
Nextam?!?
25. januar 2015
u179368
u179368
Valdacarica ddd
25. januar 2015
Hwalla
<VPRAŠANJE>
ALI KDO ŠE TO BERE ? ALI TO BERE SAMO ŠE violettaluci?
Pred vrati je stal fant.Obraz se mi je zdel znan.Spominjal mi je na Domna.Mojega najboljšega prijatelja.˙Ahh...Ne to ne more biti on.Preveč je lep!˙sem si rekla v mislih in ga še enkrat dobro pogledala.
"Dober dan!Ali tukaj še vedno živi Lucija McWenn?"je vprašal."Ja to sem jaz!"sem mu odgovorila."Haii!To sem jaz Domen Stillinger!"je rekel.Ob zadnjih besedah sem mu skočila v objem in ga povabila v hišo.
Da vam nekaj povem v njemu.
Star je isto kakor jaz in v četrtemu razredu sva postala prijatelja.V petem sva postala najboljša prijatelja v sedmem razredu pa je moral se preseliti v središče Londona.Od takrat naprej se nisva več velikokrat slišala.
"Demen vse mi moraš povedati kaj se je zgodilo!"sem mu rekla in vzela stvari, ki mi jih je poslal Nick."Ti tudi meni!"mi je rekel in mi sledil do sobe.
Odprla sem vrata sobe in jih za sabo tudi zaprla.
Pogovarjala sva se v vsem mogočem.Jaz sem mu povedala čisto vse od takrat, ko je šel pa do zdaj.
Povedal mi je, da sta njegova starša tukaj dobila dobro službo in, da bo spet tukaj živel.
Povedal mi je tudi za svojo punco Samantho, ki se bo preselila v našo ulico.
Pokazal mi je sliko in res je bila lepa.

Potem pa sva se začenjala spominjati petega razreda, ko sva si obljubila, da bova bila skupaj večno, kot najbolša prijatelja.

Smejala sva se potem me je pa nekaj vprašal."Si še zdaj najbolša pijateljica z Zalo in Dejo?"na to vprašanje sem samo sremežljivo prikimala."O!To je lepo.Vendar nism prepričan, da se bova z Dejo dobro razumela!"je rekel in pogledal skozi okno.
Naj vam povem, da sta Domen in Deja hodila celi dve leti.Razšla sta se eden dan pred Domnovim odhodom.
Nekaj drugega kakor odhot je bilo, da sta se razšla.To vem.
"Domen daj mi po resnici povej zakaj sta se razšla."sem ga lepo vprašala.Nastala je tišina.
"No tako je vse bilo!"je rekel in začel pripodevati.
Vas zanima zakaj sta se razšla?
Kako bo Lucijo odreagirala na to?
Vse izveste v nasljednem delu!
Nextam!???!?
26. januar 2015
u179368
u179368
Ja omg hitr
26. januar 2015
next
26. januar 2015
hwalla

"No tako je vse bilo!"je rekel in začel pripodevati.Zazreu se je skozi okno in me sramežljivo pogledal."Peti razred seva začela hoditi.Takrat sva bila še noro zaljubljena drug v drugega.Začela sva hoditi in imela sva se odličino vse dokler nism spoznal Klavdije.Spoznal sem jo eden dan po koncu šole.Bila je v kavarni kjer bi se morala z dejo dobiti.Ravno mislil sem ji povedati za to, da odhajam vendar me je prišinila misel.Deja je zamujala celih petnajst minut že zato se odločno prisedel k tisti punci-Klavdiji.Kasneje mi je povedala, da ji je ime Klavdija in odšla sva malce predaleč.Dala mi je svoj naslov in fotografijo.
Poljubila me je na ustinec in mi rekla z nežnim glasom:˙Pridi jutri ob enih k meni domov.˙.Seveda sem ji privolil vendar ravno takrat je prišla v kavarno Deja.Videla je kako me je poljubila in odšla.Jezno se je osedla zraven mene in rekla:˙Zdaj me že varaš!Mislim, da je bolje, da se razideva.Boš imel vsaj čisto vest.˙mi je rekla sebično in hotela ostati iz stola.Prijel sem jo za roko in jo prepričal, da je še nekaj časa mirno sedela na stolu.˙Ali ne misliš, da je bolje, da ne poveva ostalim, da se razhajava saj doklr ne grem.No v središče Londona se bomo preselili.To sem ti nameraval povedati.˙sem ji rekel in ona je nežno a ne čisto prepričano prikimala.
Potem sva se še nekaj časa pretvarjala, da hodiva potem pa sva se končno razšla!"mi je povedal in se zazrel v tla.
"Ali si ti nor?!Varal si jo!"sem rekla jezno in mu nakazala na odide.
Odšel je jaz pa sem bila jezna.Odločila sem se, da jezo sprostimv parku.Tako ali tako moram malo tačti.
Obleka sem športna oblačila in odšla po sponko za lase.Lase sem si spela v preprosto figo in stekla dol k Lindsy."Kam pa greš?"me je vprašala."Tečti v park!"sem ji odgovorila malce jezno.
"Boš popila svojo ledeno kavo!?Nisem te hotela motiti, ko si bila v svoji sobi!"mi je rekla in pokazala na mizo."Amm...Nevem!"sem jir ekla neprepričano in si še naprej zavezovala superge."no pa bom!"sem reklin ozela še ne popitega.

Odprla sem vrata in stekla na ulico.
Tam sem zavila proti samoti potki, ki jo poznajo samo štirje ljudje, ki jih jaz poznam.Deja, Zala, Domen in jaz.Včasih smo skupaj tekli.Vse dokler ni Domen vsega uničil.-.-
Hmalu je cesta zavila v park kjer je teklo le nekaj starih gospe, ki niso bile ravno za tek.Imele so hitro hojo v skupini.
Pogledala sem po lepo urejenem parku in tekla naprej.
Uživala sem v naravi, žvrgolenju ptičkov in nežnega dotika sončnih žarkov.
Nextam?!!
26. januar 2015
u179368
u179368
Valda next
26. januar 2015
hwalla dobite k začnejo mal bl brat zgodbico
27. januar 2015
u179368
u179368
Ok.komaj čakam
27. januar 2015
lah bereš mojo drugo zgodbico( pejt v moje teme)
27. januar 2015
u179368
u179368
ok
27. januar 2015
next
*nova sm*
27. januar 2015
hwalla <3
dobite ju3
28. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani