Neeeeeeeext
05. januar 2017
Next
05. januar 2017
keep calm girl
keep calm girl
Bonjour! Danes bom govorila o moji sobi.
.
No, imam srečo da imam svojo sobo. Okno ima pogled na cesto, da lahko nadzorujem ljudi, ki se sprehajajo mimoidoči Pred oknom imam pisalno mizo. Na njej imam lučko, tri lončke s pisali, zvezke, obeske in knjige. Zraven imam omaro z zvezki za šolo pa učbeniki. Pred omaro stoji moja postelja, zraven pa imam police s knjigami. Nad posteljo imam koledar in okvir s parimi slikami. Nasproti postelje imam omaro z oblačili. Zunanja stran je polepljena s plakati živali, oseb pa nekaj napisov je zraven. Ko prideš v sobo skozi vrata je na levi polička s stekarjem za telefon, na drugi strani pa je kitara na stojalu. Na sredini sobe imam stojalo za note in džabus. (ogromno blazino za sedenje) na njem je ponavadi šolska torba pa torba za glasbeno šolo. Aja, nad posteljo imam še polico za flavto in note.
.
Pa še en dogodek iz šole
No, v petek sem jedla kosilo z BFF pa Mojco iz B razreda. Za jest so pa za sladico ble palačinke! In jst sm se ponudila, da prinesem salcke z vodo za vse tri. In sem šla iskat. No, in nevem če veste ampak je kr težko nest tri šalcke hkrati. Ampak mi je ratal! Pol pa tragedija. Pač sebi pa Mojci sm že odložila, pol pa še BFF. Takrat pa bum! Skodelica mi je zdrsnila iz roke in voda je zalila mizo. Takoj sem stekla do umivalnika. Ni brisačk! Potem sem koncn najdla prtičke in šla brisat mizo. Mojca se je režala, BFF pa tut. 'Pa ti zmeri kej polijes.' se je BFF režala. 'I nov, I now.' sem se smejala. Mizo smo do konc odmora ratal pobrisat. Ampak vmes je pa prsla mem nadzorna učiteljica pa se začela jezit' Pa kok ste vi štorasti! Pa glih po novih mizah! Mislm, tako se pa kaže vaš odnos do lastnine...' pol je pa hvalabogu šla.
.
No, to je blo vse za dons, pa bom probala čim prej pisat. Bye Bye!!
P.s. Hvala hvala hvala da berete
25. januar 2017
u216558
u216558
Next
25. januar 2017
Next
26. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg