nexšt
next
zdej jih meš 6
hehehee
pliss nexti čim prej
29. september 2012
neeeeeeeeeeext
30. september 2012
u90549
u90549
next
30. september 2012
Zayn je začelpeti pesem ki ga je imel najrejš seveda je bila od 1D Tell me a lie
Uaaa neveš kako lušen glas maš. Hwala moja miška. Primel me je za roko in rekle dej greva mal na zrak. Zayn ne morem hodit sem mu odgovorila. Poskušala boš. Vstala sem in začela hodit, že 1 korak sem padla potleh. Zayn me je priml in me nesel nazaj na posteljo, grem po voziček ok. Ok sem mu odgovorila. Kaj bo zmano sem si rekla u mislih za vedno bom bila invalidka in Zayn sploh me ne bo maral. Evo meee. Usedla sem se na voziček in z Zaynom sva šla ven. Zaynnnnnnn zakričijoo ene puncee. Hodile so za njim in zahtevale so avtograme. Kaj ne vidite da sem zaseden reče. Jaz se nasmejim in Zayn za mano. Greva naprej in kr pred mano se pojavita moja starša. Kaj vidva že spet počneta tuki. Ja hočeva nazaj našo hčerko, ne kličite me več hčreka js nism vaša hčerka. Glej Lissa vem da smo naredili napako ampak, ampak nič js nočem vas več zdej pa odidita proč kr vas nočem videti večč.
...................................................................................................... to je za danes sori za majhen next ampak nimam idejj
30. september 2012
nextt
30. september 2012
u90549
u90549
next
30. september 2012
neeeext
01. oktober 2012
nnneeexxxttt!!!
01. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. oktober 2012
po treningu nextammm za pio10
02. oktober 2012
u105028
u105028
neeeeext
02. oktober 2012
next
02. oktober 2012
Najprej sta govorila, da me imasta rada mene dokler se ni rodila Sara. In kaj zdej ste pršli k meni ker vas je sigurna Sara zapustila ne. SARA JE MRTVA je zakričala mama. Začela sem jo gledati, nisem imela pojma ali naj se zajokam ali naj začne kričati. Kako sem uprašala z mehkim glasom, kdaj. Njen fant ga je hotel posilit in pač ker se je ona umikala, ga je pretepel dokler ga ni ubil. Vstala sem, komaj komaj sem zdržala na mojih nogah in objela mamo. Oprosti za vse mi je rekla. Mislila sva da je ona boljša od tebe samo zaradi tega ker je imela dober glas. Hoteli smo postati starši slavne pevke, imeti denar. Ampak ko je Sara umrla smo ugotovili, da če hočeš biti starš moraš izpolnjevati željo, ki jo tvoj otrok želi ne samo, da mislimo na denar in to kako bomo bili bogati. Takrat nisem več mogla zdržat ne moje noge in sem padla potleh, začela sem se jokati. Zayn me je primel in sva šla proti sobi. Med potjo mi je Zayn rekl žal mi je za vse kar se ti je zgodilo. Že od otroštva je bilo moje življenje uničeno, in najsljabši dan v moje življenju je bil ko so mi starši rekli da sem prostitutka, vrgla sta me ven z hiše in rekla da jim je žal da sta me imela za hčerko. Ampak moje življenje se je spremenilo ko sem spoznala Tinno. Njeni starši so me sprejeli kot njihovo hčerko. prispeli smo u sobo, Zayn me je primel in odložil na postelji. Začekla sem se jokati a moj jok je prekinil Zayn začel me je poljubljati, js pa sem mu vrnla zaprla sem oči in sem čutila njegova nežna usta na mojem vratu. A najn lep trenutek je prekinila Nina. Kaj delaš tuki je rekl Zayn. Prišla sem pogledati kako je moja priateljica. Jaz tvoja priateljica kaj mogoče si ušla u mars ali kaj. Lissa glej sorry vem da sem bila malo nesramna do tebe ampak to je bilo samo zaradi tega ker sem bila ljubosuma ker si mi vzela Zayna. Pojdi starn vem kaj nameravaš je rekl Zayn in in nja ti bo jasno boljše punce kot je Lissa nisem našel in je nikoli imel tako da bova bila še skupi lahko samo še sanjaš. Ja mislim vidva nista normalna da se poljubljata v boljnišnici kot nora. Ooooo ljubica moja dej hodi stran ker od ljubosumja si postala tako grda da niti Barack Obama te ni bi vzel. Jezno je šla ven. Zayn pa se je začel režati kot nor, ja če je pa res sem mu odgovorila. Zayn me je še enkrat poljubil tako močno da sem se počutila kot da sem v nebesih. Heloo zakričijo Liam, Louis, Harry, Niall in Tinna. Hyy odvernava. Kako je naša ljubka priateljica reče Harry. Mlalo boljše ma bo. Kaj je hotela Nina tuki je reče Liam. Kot vedno odgovori Zayn. In zakaj je vas slikala. SLIKALA rečeva v en glas z Zaynom. Dobro zdej to ni nujno reče Tinna. Jaz in Niall vam moremo nekaj povedati. Kaj pa. No midva svaaa. Dej pvej postali smo radovedni. Sva skupi reče Niall. Ooooo Zakričimo. Kaj pa Mattic rečem. Z Maticem je konec, zakaj pa, kaj je bilo. Mh varal me je idiot. Oooo boga reče Lui ( Louis). V sobo pride medicinska sestra in me upraša če bi revijo za brat. Ja kaj maste BRAVO. Čaki da pogledam. Ja lih prej je prišla. Dala mi je najbolj slavno revijo BRAVO. pa poglejmo če kej piše o slavnih fantih sem rekla. 1D fantje pa so se nasmejali. Odprla sem na strani 20 in sem kar naenkrat videla ..........................................................................................................................
Kaj je Lissa videla + mnenje plisss
02. oktober 2012
priporočam vam muzkooo verjemite svetovna je no vsaj meni

02. oktober 2012
u105028
u105028
next
03. oktober 2012
next!!
03. oktober 2012
u90549
u90549
next
03. oktober 2012
neeex!!!!!
11. oktober 2012
neeeeeext!+nova bralka
12. oktober 2012
Videla sem mene in Zayna kako sva se polubljala. Nemore biti res, kaj je rekl Zayn in pogledal revijo. Čaki neki piše.
VROČE!!!! ZAYN IZ ONE DIRECTION NIMA NITI EN TEDEN ODKAR SE JE LOČIL Z NINO IN ŽE IMA DRUGO. ZGLEDA DA JE HITRO
PREBOLEL NINO. LISSA NOVA ZAYNOVA PUNCA ZGLEDA DA JE V BOLNIŠNICI ZARADI PROMETNE NESREČE IN ZAYN JE PRESPAL Z NJO
ŽE DVE NOČI ZAPOREDOMA, KAJ NAM S TEM HOČE POVEDATI ZAYN MALIK, DA ZDEJ HOČE IMETI RESNO ZVEZO Z LISSO ALI JO BO
SPET RAZOČARAL KOT JE NINO. Prasica je rekla Tinna. Oooo glej kdo je tuki je rekel Jan. Kaj počneš tuki, ja moja sestra si je
poškodovala roko in zdej ji šivajo in ja lepo presenečenje sem dobil tuki ne. Jan ODJEBI sem rekla. Kaj, O-D-J-E-B-I
znaš kaj pomeni. Odšel bom a preden grem moram reč, da je bil zelo dober čalnek napisan ker vidim da bereš BRAVO, Zayn
kaj te ni sram. PEJDI ŽE PROČ ČLOVEK KAJ NEREZUMEŠ DA TE NE MOREMO VEČ PRENEST zakriči Liam. Bay bay baby in upam
da boš čim prej ozdravela. Odšel je proč in liam se je prišel usest zaraven mene. Biiiii....... reče Liam a ga zdravnik ustavi.
Dober dan Lissa kako se počutiš . Boljše sem mu odgovorila. Kdaj pa lahko gre domov upraša Lui. Mogoče že jutri lahko ma
nisem siguren. Dobro zgleda, da si uredu . Kja pa zaradi hoje upraša Niall. No zaradi hoje pa bo sama opomagla samo mora
vsak dan vaditi malo hoje kot je delala ko je bila majhna. Dobro nasvidenje. Bay bay.

POGOVOR: J- Jaz Z- Zayn N- Niall T- Tinna H- Harry L- Liam Lui- Louis
Z: Saj boš spet hodila boš videla : )
J: Kdo pa je rekel da ne bom.
H: Oooo kako sta vidva lušnaa!!!
J: Harry ti maš kakšno simpatijo.
L: Na tisoče jih ima.
H, J, Z, N, T, L, LUI: Hahahahahhahahaha
H: No trenutno pa imame no zelo lepo simpatijo!!
Lui: Kdo je???
L: Dej radovedni smo postali.
H: Ena punca k se kliče Mely.

No kakšna druga tema. Hej js orem it reče Harry. Ooooo boš šel k svoji Mely. Saj ona sploh nima pojma da sem v njo. Aaaa no udej pa pejd. Minilo je 10 mintu in klepetanje pokvarijo starši od Tinne.
13. oktober 2012
upamm da vam bo ušečč ta next
13. oktober 2012
u109536
u109536
neeext + nova bralka
13. oktober 2012
next!
13. oktober 2012
neext
15. oktober 2012
u90549
u90549
next
15. oktober 2012
u55364
u55364
vem da ne smem uglašati ampak začel sem zgodbico , in bi mi res prav prišlo malo število.
http://www.igre123.com/forum/tema/pomembno-je-preziveti/43196/
15. oktober 2012
u120372
u120372
Next!
17. marec 2013
Next
07. marec 2014
u149312
u149312
next!!!!!!!!!!!
03. maj 2014