u99959
u99959
next
10. avgust 2012
neextttttt
10. avgust 2012
next next next!!
10. avgust 2012
u50889
u50889
Neeext Liam pridi jo rešit!!!!
10. avgust 2012
WOOSH!!! Se je slišalo nekje v bližini. Dedec me je izpustil, da sem padla na tla in pograbil nož iz svojega žepa. "Danes me nihče ne bo motil!", je rekel. Kakšnih 20 sekund pozneje smo spet zaslišali WOOSH, WOOSH, WOOSH, WOOSH. Nekaj je vihralo okrog nas in veter zagotovo ni bil. Poskušala sem videti kaj je povzročalo ta zvok ampak čim sem se obrnila na eno stran, sem zaslišala nov WOOSH na drugi strani. WOOSH, WOOSH, WOOSH, WOOSH, WOOSH, WOOSH, WOOSH… Wooshov je bilo vedno več. Začela sem se še bolj tresti in od panike nisem mogla več premakniti niti pogleda. Gledala sem proti decom, ki so me 2 minuti nazaj poskušali posiliti. Za njimi je bila globoko tema, ki je enega naenkrat posrkala vase. Izginil je in slišala sem samo krike. Spet sem zaslišala WOOSH in tema je znova pogoltnila enega od njih. Slišala sem krike in zvok, kot, da bi nekdo koga razmesaril. Iz teme je po tleh pritekla temna tekočina, ki je ob mesečini dobila rdečo barvo. Kri. Kri je tekla po tleh.
10. avgust 2012
next!!!!!
10. avgust 2012
u50889
u50889
Omfg next!!!
10. avgust 2012
u99959
u99959
next nujnooooo
10. avgust 2012
Neeext
10. avgust 2012
u50889
u50889
fakk nextej no!!!
10. avgust 2012
u50889
u50889
Neext
11. avgust 2012
Spet je zawooshalo in spet je prevladal zvok, ki me je vedno bolj strašil in zvok, ki mi je vedno bolj dajal občutek, da se bo kmalu isto zgodilo z mano. Samo še dva moška sta ostala. V resnici… kmalu samo eden. Z enim se je zgodilo isto in najhuje je bilo, da so te kriki bili tako glasni in tako različni, da so se vse moje misli razbežale razen ene. Samo ena misel mi je še lebdela v glavi. Misel o smrti. Vsak krik je bil drugačen ampak vsak je imel v sebi bolečino in vsak krik je počasi postajal tišji. Ko je ostal samo še eden, je vse potihnilo. Vse je bilo preveč tiho. Slišal se je samo en WOOSH in tokrat nisem izginila jaz in tudi tisti dec je ostal tam, kjer je stal. Kmalu se je začel pomikati proti meni. Obsijala ga je mesečina in z vsakim korakom sem lahko bolj razločile poteze njegovega obraza. Ležala sem na tleh obkrožena s sencami dreves. Mesečina je svetila name in kmalu je dec prišel do mene. Vedela sem, da mi bo ta večer čisto spremenil življenje. Ali bom posiljena ali pa mrtva. Strah me je bilo obeh možnosti in za vsako možnost sem upala, da se ne bi zgodila. Moški si je počasi začel odpenjati hlače in bilo me je vedno bolj strah. Tako me je bilo strah, da sem kar ležala tam čisto nepremično. V temi za njem sem zagledala rdeče oči. Globoko sem zajela zrak in upala, da ne bom dobila infarkta. Počasi sem vstala in se obračala, da bi zbežala. Naenkrat pa spet WOOSH. Sunkovito sem se obrnila, da bi videla kaj se dogaja. Moški, ki je imel z mano zlobne načrte, je zdaj kričal na ves glas in ob njegovem vratu je… je nek… je… je… je bil… Postalo me je še bolj strah, ko je name špricnila kri. Ob njegovem vratu sem zagledala človeško glavo. Čisto blede roke so držale dedca pokonci. Blede roke so naenkrat dedca odvrgle, da je padel na tla. Vedela sem, da zdaj niti pod razno ne bom ostala živa.
11. avgust 2012
u50889
u50889
fakk nextej takoj prosim!
11. avgust 2012
u95154
u95154
next
11. avgust 2012
u50889
u50889
next!!!
11. avgust 2012
next! to je zihr chris
11. avgust 2012
neext takoj
12. avgust 2012
u95154
u95154
sorry da smetim
https://www.igre123.com/forum/tema/cisto-nova-igra-klikni-prosim/39849/
se greš pliss
12. avgust 2012
u99959
u99959
next
13. avgust 2012
u50889
u50889
nextej Takoj!
13. avgust 2012
neeeeeeeeeeexxt
13. avgust 2012
u103790
u103790
next
14. avgust 2012
u95154
u95154
oprosti da smetim
prosim oglej si to temo:
http://www.igre123.com/forum/tema/ribice/39991/
14. avgust 2012
u50889
u50889
dej next kdaj boš?!?!
14. avgust 2012
sorry ker tolk cajta ni blo nexta! ni me blo pa tut nism mela cajta evo,
Po tleh se je razlil potok krvi in mesečina je obsijala obraz. Obraz vampirja. Nisem vedela ali je moj rešitelj ali morilec. Gledala sem ga. Živo rdeče oči so gledale v moj obraz. Krvave ustnice so se razlezle v nasmešek, da sem videla njegove okrvavljene zobe iz katerih je še vedno kapljala kri. Videla sem njegov bled obraz in žile okrog njegovih oči, ki so mu grozovito izstopile. Počasi je stopil do mene. Stala sem kot kip. Kmalu je bil čisto ob meni in se spet na široko nasmehnil. Iz oči so mi pritekel solze. "Ššš… Nekaj česar ne prenesem je ženska, ki toči nedolžne solzice.", pogledala sem ga. ob teh besedah se mi je naenkrat zdel sočuten in topel ampak ob pogledu na njegovi oči in zobe, me je takoj oblil hladen val. Obrnila sem se in poskušala steči čim bolj stran. Spet ta WOOSH. Pojavil se je pred mano in na kratko in skoraj neslišno sem kriknila. Slišala sem moje prestrašeno dihanje in močno in hitro bitje srca. "Kam pa greš? Se ti kam mudi?", pobožal me je po licih in mi obrisal solze. V momentu, ko se je me dotaknil sem začutila, da me zebe in nove slane solzice so se mi razlile po obrazu, "Prosim… ne ubij me.", sem moledovala. "Saj ne boli. Le malo neprijetno je, ko čutiš nekaj v vratu. Hitro mine.". Pogledala se ga z najbolj nedolžnim obrazom, ki sem ga premogla ampak izraz na njegovem obrazu se ni spremenil. Obrnila sem se in poskušala zbežati. V momentu se je prikazal pred mano. Zasmejal se je, "Hhhh! Če boš bežala bo samo huje.", "Prosim ne ubij me!". Spet se je zasmejal. "Ne bo bolelo.". Nagnil se je proti mojemu vratu in naenkrat sem zaslišala znan glas, "KRISTINA!!!". Vampir je pogledal in z WOOSHANJEM skril trupla. Mislila sem si, priložnost za beg. Poskušala sem steči stran ampak sem spet bila zaustavljena. Vampir se je postavil pred mano,
18. avgust 2012
u50889
u50889
NEEEEXT!!!!!!!!!! Takoj!!!!!
18. avgust 2012
u103790
u103790
Neeeext!
18. avgust 2012
"Kristina, kaj?", mi je rekel, "Ja… Kristina sem.". Spet sem zaslišala svoje ime, "KRISTINA!!!". Končno sem prepoznala glas. Bila je Chloe. Vampir je pogledal proti Chloejini postavi in njegove rdeče oči so se spet zasvetile. Znova je poskušal zawooshati ampak sem ga zagrabila za roko, "Ne!!! Pusti njo na miru!!!". Obrnil se je in stal pred mano. Gledala sem ga in upala, da me ne bo ubil. Tako močno sem si želela videti mami in očija. Tamale niti ne. Patent njegove kože je v sekundi postal prijetno zagorel, zobje so izginili, žile okrog oči so se skrile in oči so se spremenile v kristalno modro barvo. "Prav. Itak sem že sit!", je rekel. Njegov glas je bil naenkrat topel in nič več leden in željan krvi. "Chris? Si ti ta Chris?", sem ga vprašala medtem, ko me je s svojimi svetlo modrimi očmi ogledoval, "Ja. Jaz sem TA Chris.". Chloe je imela prav! Res ima božanske oči in čisto črne lase. Njegov nasmeh pa je še bolj bleščeč kakor mi je opisala Chloe. Chloe je pritekla do naju in videla kri na mojem obrazu. Bila je vzhičena. Chris je stopil do nje in jo pogledal v oči, "Chloe… trenutno si namenjena domov. Zdajle si se prišla poslovit od Kristine in mene se ne spomniš. Na Kristini ni bilo krvi in nisi videla niti enega trupla!". Chloe je potem stopila do mene in se poslovila. Chris me je pogledal in stopil do mene. "Mar… nimaš težave s krvjo?", sem ga vprašala, "Ja! Danes sem bil lačen!"
18. avgust 2012
u50889
u50889
Nextej takoj!!!
18. avgust 2012
neext
19. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani