neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. maj 2013
u137205
u137205
nadaljujem z 3.delom,ker sm prekmalu poslala):

........................................................................................................

(po pouku)
j-justin
h-hannah
---
j:heey(:
h: hooy(: .................................................................................
justin....................
j: ja?(:
h: i love you
j: .....
h: .....
j: ....
h: ....

*njegova glava se je približala moji,najine ustnice so se dotaknile*

...bilo je kot v pravljici....

j: hannah,bi bila moja punca?
h: *nasmejano* ja justin!! jaa!!!

----
objel me je in mi pritisnil še en nežen poljub na moja lica
j: adijo,princeska
h: adijo(:
....
next??
14. maj 2013
u129738
u129738
next!
14. maj 2013
next
14. maj 2013
neext next next
14. maj 2013
u120071
u120071
●ѕσяяι!!
●νєм ∂α тσ ѕσνяαžιš.
●ѕαм ρσgℓєנ ηєвσ тι žαℓ.
●ηєєχт *-*«3
http://www.igre123.com/forum/tema/sport-sport-sport...stop-it!!!-(orginal)/55302/
14. maj 2013
next !!!!!!!! zelo zanimivo !!!!!!!!!!!
14. maj 2013
next
14. maj 2013
u137205
u137205
še 2 nexta rabim+a lahko prosiiim oglašujete?? to bi mi zlo pomenlo(:
hvala,ker beretee!!:*
14. maj 2013
nextt zakon : )
15. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. maj 2013
u137205
u137205
4.DEL
to je ress norrooo,da imam tok kul fanta use na njem je super,enostauno ljubim ga največ na svetu!!

od tistega poljuba dalje,se po šoli vedno dobiva in se "učiva"... no sej včasih se res..

danes sem bila začudena,ker me ni prišel iskat,zato sm mogla it sama v šolo :c
naenkrat me je pa neznana roka po rami prijela in takoj sem vedela,da je to on

med poukom itak nemorem nehat mislit nanga..... vedno si izmenjavava poglede..
po pouku sva se odpravila po sladoled. držala sva se za roke in se ustavila pri neki klopi.
glavo sem mu položila na ramo in skupaj sva uživala v toplini sonca

rekel je,naj malo počakam... vstal je in odšel do neke stojnice. pri tem mu je iz žepa padel telefon. vzela sem ga in občudovala najino sliko ki jo ima za ozadje.... odklenila sem ga in šla v imenik.. mene je imel shranjeno kot: Moja pikicaa:*****< 3 potem pa sem videla,da ima še eno pod < 3.... pogledala sem njegova sporočila s to osebo...
pogovor:
< 3: hej kako kej??kdaj prideš kej do mene? pogrešam te že...
v tistem trenutku sem vstala in začela jezna korakati stran... Justin me je ustavil,da bi mi dal vrtnice,ki mi jih je kupil na stojnici,jaz pa sem ga odrinila z debelo solzo na obrazu... justin je bil zbegan: hannah!! počakaj,kam greš???
jaz pa sem ga ignorirala in hodila še hitreje..
-----------------------------------------------
use za danesss

rabim 5 nextou za nasledni del!< 3
16. maj 2013
u129738
u129738
NEEEXT!
16. maj 2013
next next next next nextttttt
16. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. maj 2013
next!!!!!!
16. maj 2013
neext
16. maj 2013
u129907
u129907
next+nova bralka
17. maj 2013
u137205
u137205
Hvala vam za use nexte:* ta del bo malo daljšii
5.DEL

jezno sem stekla domov in se vrgla na posteljo. vzela sem vzglavnik in začela jokati.. "kako ima lahko drugo? mislila sem,da me res ljubi"
malo zatem je nekdo potrkal na moja vrata.
sebično sem vzkliknila: "pojdi stran!!/:"
kljuka se je obrnila.. bil je Justin.
j: hannah,kam si stekla?? veš kako me je skrbelo!
h: tebe? skrbelo?? ja seveeeda! kdo pa je potem tista tvoja v imeniku? ha? kdo je ona? videla sm sporočilo..
j: misliš tista,ki jo imam shranjeno pod < 3?
h: ja tista..
j: (se začne smejati)
h: a zdaj ti je pa smešno al kaj??
j: hannah! ona je moja sestrična!
h: (nehala sem jokati,postalo mi je nerodno)....
j: počakaj malo... nekdo je bil ljubosumen?
h: *kislo se zasmejem*
j: hannah,ti si tista moja prva prava ljubezen! ti mi pomeniš vse... rad te imam!
*objela sva se*
h: jaz...justin zelo mi je žal.. nisem vedela..
j: shhh,niti besede več,pojdiva malo ven...
h: oh justin.. moram se ful učit.. sej bi šla vn ampak mam še tone in tone knjig za prebrat.
j: prav,se bova pa skupaj učila. pomagal ti bom(:

skupaj sva se učila 3 ure,potem sva se odpravila na plažo.. danes je bilo vreme megleno in temno. usedla sva se na ležalnike in opazovala razburkano morje.
pogled je bil res enkraten,z justinom sem uživala vsako sekundo. držala sva se za roke in pila cocktail. malo sva kramljala potem pa sem zaspala,keer sem bila zeloo utrujena. ko sem se zbudila sem se znašla doma v moji postelji. bila sem pokrita. dvignila sem se in zagledala znan obraz,Justina.
j: kako si princeska?
h: zdaj že bolje(;
j: na plaži si zaspala,zato sem te odnesel domov in te gledal,kako spiš.
h: hvala,to je bilo res lepo od tebe(:

gledala sem njegove žareče oči.. bile so lepe,polne ljubezni. vlegel se je zraven mene in me objel... potem sva oba skupaj zaspala. zbudila naju je moja tečna budilka: "riiiing,riiiiing" bila sem tako besna,da sem jo vrgla na tla. hitro sem poskušala zbuditi Justina,a se ni zbudil. še enkrat sem probala: "justinnnn!!! zbudi see!! poglej koliko je že ura!! zamujavaaa!! ustanii!!!"
justin pa se ni in ni zbudil. zaskrbelo me je že,zato sem postala usa panična!
kar naenkrat pa me je prijel za rame in me poljubil na vrat. "si mislil,da ne bom ustal ob tej lepoti,ki je zraven mene?" mi je ljubeznivo rekel. poljubila sva se,ampak ura je bila že preveč. hitro sva se oblekla in pojedla zajtrk. z motorjem sva se odpeljala do šole. učitelj naju je zaskrbljeno gledal,saj sva zamujala že 15 minut. hitro sva se usedla in si oddahnila. anne me je pogledala in ta pogled je bil vesel. mislim,da ji je bilo všeč,da sem končno srečna in vesela. za njo zdaj posvečam manj časa,ampak ona to razume. obljubila sem ji,da bomo imele naslednji mesec,ko bo šole konec "dekliški večer". s to idejo se je strinjala in mi vrnila lep nasmeh.
po pouku sem se tokrat z anne odpravila domov. povedala sem ji vse o justinu in to kar ji nisem uspela prej. pri moji hiši sva se objele in poslovile. danes je bil že petek,to pomeni,da so počitniiiceeeeeee!!! KONČNO! ampak samo za en teden :c
poklicala sem Justina in mu rekla,da naj se pripravi na pot. rekla sem mu,da spakira use nujne stvari,saj greva za en teden v naš vikend pri prelepem jezeru. c: bil je vesel in rekel,da takoj pride do mene. najine hiše sta bile zelo narazen. prej sem se slišala tudi z mami,da ji povem da je vse ok. ideja pri jezeru se ji je zdela super,meni pa je bilo lažje saj se je strinjala. zdaj ve za Justina in je zelo vesela,da sem si našla tako super fanta. Malo kasneje sem zaslišala pisk avta. Justin je tuu! stekla sem po stopnicah,si počesala lase in odprla vrata. Justin je bil vesel,da me vidi. objel me je in poljubil. najprej pa sva se ustavila še enkrat pri njegovi hiši,da me predstavi bratu. pozvonil je in ven je stopil svetlolasi fant. to je bil njegov brat "Hannah,to je moj brat Stefan. Stefan,to je moja punca Hannah" rokovala sva se in poslovila. končno sva se z Jussom odpravila nekam,kjer naju nič ne moti. Peljala sva se z avtom. Justin je imel odličen avto Chevrolet. Bil mi je ušeč,saj je imel veliko prostora. Peljala sva se 3 ure. Pri vožnji sva poslušala glasbo,se smejala in pogovarjala. Bila sem vesela. Čutila sem pozitivno energijo med nama. Justin je zelo zabaven in smešen. Skratka najboljši fant ever.
Ko sva prišla,sva se parkirala pred nekim drevesom. Bilo je zelo svetlo,vreme je bilo danes sončno in suho. Pokazala sem mu leseno hišico,v kateri bova čez teden. Hišica se mu je zdela super,saj ni bila prevelika. V hišici je bila ena kuhinja,wc,zakonska postelja in dnevna soba. Ne daleč stran sva imela trgovino,kar je bilo super. S sabo sem vzela denar,ki sem ga dobila od štipendije. Justin ima veliko denarja,saj tudi popravlja motorje in njegov oče ima premožno firmo.
Ko sva vse razpakirala,sva dala hrano v hladilnik in začela jesti,ker sva bila zeloo lačna. Potem je bila ura že 18.00. Šla sva na kratek sprehod ob jezeru. Bilo je čudovito. Na jezeru so plavali labodi,bil je prijeten in čist zrak. Bila sem zelo zadovoljna,izbrala sem perfectno točko. Ustavila sva se in Justin me je objel,ogrnil me je z neko odejo,ki jo je nosil s sabo,če bi naju zeblo. Ljubeznivo mi je šepnil: "Hannah,s tabo hočem ostati za vedno. Ljubim te." nazaj sem mu odvrnila: "Justin,jaz te ljubim še več. S tabo uživam v vsakem trenutku. Prosim ostani z mano za vedno.. " potem me je objel še bolj močno in začela sva se poljubljati. Z njim sem se počutila varno.. Bil je moj(:

.....................
nextam??
18. maj 2013
u129738
u129738
NEEEXT!!!
18. maj 2013
next
18. maj 2013
next
18. maj 2013
u129907
u129907
next!!!!!!!!!
18. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. maj 2013
malo daljši ??? 100x daljši je
itak da next !!!!!!!!!!!
18. maj 2013
u137205
u137205
a ne bi smel bit?? o.o a drugič krajšega napišm?
18. maj 2013
ne ne ne ti samo piši daljše
samo ti si napisala da bo ta malo daljši v bistvu je bil precej daljši
18. maj 2013
u137205
u137205
hahaha oki:*
18. maj 2013
ιмαš яαנє נυѕтιηα вιвєяנα αℓι σηє ∂ιяєcтιση؟ ρσкυкαנ ѕєм ιη σ∂gσνσяι! http://www.igre123.com/forum/tema/justin-biber-ali-one-direction/55328/1
18. maj 2013
u137205
u137205
To ni oglasna deska
18. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg