u205970
u205970
● Heeej ;*
○ Ja pač rada bi prevajala en fanfiction tk da ja sm se odločla za to ane :'D
● Uglavnem ne obsojajte me če kakega dela ne bom znala prevest kr nism glih preveč dobra v angleščini :'D
○ Kot vidite bom prevajala fanfiction My Boss' Son, ki ga lahko najdete tudi na Wattpadu (:
● Upam, da boste brali kr čene bom nehala prevajat oz. ne bom sploh začela :'DD

05. januar 2016
Muahaah neext<3
05. januar 2016
Jajajajajaj
05. januar 2016
Next
05. januar 2016
u205695
u205695
Next
05. januar 2016
u201129
u201129
neext *-*
05. januar 2016
u200796
u200796
nexttttt <33
05. januar 2016
u200624
u200624
Neext, can't wait *-*
05. januar 2016
Next!
05. januar 2016
Neeeext! <3
05. januar 2016
u205971
u205971
Neext
05. januar 2016
Next
05. januar 2016
u202183
u202183
Neeeext
05. januar 2016
u202117
u202117
NEEEEEEXT!! cant wait
05. januar 2016
u192812
u192812
Next <33
05. januar 2016
u206013
u206013
Neext ❤ GOO
05. januar 2016
Nextt❤❤❤
05. januar 2016
u201358
u201358
Next
05. januar 2016
Nexttt ❤❤❤❤❤
05. januar 2016
Next
05. januar 2016
u205970
u205970
Hvala vsem *-*-*-*
Fuuul sm vam hvaležna res, hvala <3
Next bo verjetno ju3 čene pa v četrtek, ker ga rabim še malo dokončat (; <3
05. januar 2016
Okiii
Pa ni zakej ❤❤
05. januar 2016
Hahahah glih jst sm to skor zacela brt na wattpadu sm d sm ze brala after hahahah kaksno naklucje :''') nnneexxxffffffffft
06. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next Next
06. januar 2016
Next
06. januar 2016
neext
06. januar 2016
u196293
u196293
Next
06. januar 2016
u205970
u205970
Hvala vsem res nisem pričakovala da se boste tak odzvali *-*
Prosim oglašujte drugim za moj prevod <33

● My Boss' Son ● Chapter 1 ● Harry Styles fanfiction ●

Pomojem nikoli ne bom prišla iz teje neumne trgovine, kjer kupujem kondome za šefovega sina! In vem, da je zanj, ker sem to jutro napisala nakupovalni seznam preden sem odšla v glavno pisarno in potem je kar naenkrat zahteval, da mora biti na koncu mojega seznama.
Vzela sem škatlico z oznako 'majhno' in jo vrgla v voziček z ostalimi stvarmi. Nisem popolnoma prepričana kakšna je njegova konfekcijska številka, ampak sem prepričana o njegovi nesramni, samovšečni osebnosti, majhno bi moralo biti dovolj.
Po plačilu stvari in nalaganjem v avto sem končno začela svojo pot nazaj do Mansiona. Ulice so prazne saj je zelo blizu 9.00 uri ponoči ampak ljudje še vedno postavljajo lučke, ki malo svetijo tudi na cesto. Raje bi šla za gospoda Stylesa nakupovati ponoči, da se lahko zbudi in v kuhinji ga bi čakalo polno sveže hrane in pogrešam vsakodnevno hitenje po trgovinah. Čeprav bo jutri popoldne prišel nazaj z njegovega poslovnega izleta. Končno sem prispela do hiše in uporabila daljinec nad glavo, da bi odprla garažna vrata, počasna vožnja noter in parkiram naslednja za avti gospoda Stylesa.
Hodila sem skozi temo in kuhinjo ter nosila tri velike nakupovalne vrečke preden sem jih odložila na marmorno klop in prižgala luči.
Ko sem začela raztovarjati plastične vrečke, zaslišim hitro stopanje stopal, ki prihaja iz kuhinje in v tem trenutku Harry stoji točno pred mano, z njegovo Bare Torsovo svetlečo blazino, da bi prekrila njegovo nižjo polovico. To me ni preveč presenetilo. Pogosto hodi okoli v njegovih spodnjih hlačah torej videla sem ga že veliko krat skoraj golega.
"Si jih dobila?" Je vprašal, se obrnil na klopi tako, da je kazal polovico svoje zadnjice.
"O moj Bog, Harry!" Sem zavzdihnila in pokrila moje oči. Nisem se zavedala, bil je popolnoma gol!
"Kaj?" Slišala sem ga, da se je malo smejal in kukala sem skozi prste.
"Nisem se zavedala ... Gah, pozabi. V eni od plastičnih vrečk so." Sem rekla in nisem pustila rok, da bi padle z mojega obraza.
Plastične vrečke so šumele, kadar je iskal preden se je ustavil.
"Niso tukaj." Je rekel nujno in čutila sem, da me je pričakujoče gledal, vendar še vedno nisem pogledala.
"Išči naprej. Nekje noter so."

"Niso." Je rekel in postati je začel biti živčen in vem, da jih bom morala iskati za njih. Tak je kot otrok. No, ne res oba sva 20 ampak rekla bi, da sem jaz bolj zrela. Delala sem za njegovega očeta skoraj 3 leta zdaj kot njegova osebna asistentka in zdaj vem vhode in izhode od vsega v njegovem življenju, vključno s tem, da je njegov sin playboy navdušenec. Harry je lep fant, malce težek na zunaj ampak ima njegove lepe trenutke. Ena stvar, ki sem se jo definitivno naučila od njega je, da ljubi zabavanje z dekleti. Najprej sem bila šokirana ob količini deklet, ki so prišle med tednom, ampak zdaj ga lahko zelo uporabim.

"V redu, pojdi stati na drugo stran klopi." Sem rekla in takoj sem zaslišala njegovo stopalo hodiit proč in mi omogočil, da sem lahko odkrila moje oči.

Začela sem iskati po plastičnih vrečkah na klopi in imel je prav, ni jih tu. Pogledala sem na dno plastične vrečke ob mojem stopalu, da sem bila na sredini odpakiranja. Sklonila sem se in našla škatlo pod šamponom.

Kadar sem vstala je Harry že spet stal pred mano.
"Tukaj." Rečem in držim škatlo, gledam naravnost v njegove svetlo zelene oči, ki so bile nekoliko pokrite z njegovimi razkuštranimi rjavimi lasmi, previdno ne gledati dol v njegov spodnji del ki vodi v njegov črn vzglavnik.
"Hvala." Je rekel, zgrabil škatlo in obrnila sem se proti hladilniku zato, da nisem ujela njegove zadnje strani, ko je odhajal proč.
Odprla sem hladilnik in začela z preureditvijo srednje police, da je lahko sveža hrana lahko šla noter.
Pet trenutkov kasneje je Harry prišel nazaj in širše odprl vrata, da me je lahko videl, njegove obrvi nekako povzdignjene.
"Resno Ella? Malo?" Je rekel z čistim glasom.
Le skomignila sem v odgovor, ne preveč, da bi mi bilo mar za to. Če hoče kondome bi moral biti zadovoljen z njimi. Jaz sem asistentka njegovega očeta, ne pa služkinja.
"Ne verjameš, ali ja?" Malo se je zasmejal in počutila sem se kot, da bom zardela zaradi pomišljanja o njegovi velikosti. Na srečo je mrzel zrak od hladilnika ohranjal mojo telesno temperaturo.
"No nisem vedela, kaj dobiti zate. Vse kar si napisal na list so bili kondomi z pomežikljivim smeškotom zraven." Sem rekla z ravnim obrazom.
Majhen nasmeh je zdaj začel igrati na njegovih rdečih ustih, ki so kakor ugotavljam večbarvne saj raztresanje okoli z katero koli od deklet čaka v sobi za njega nocoj.
"No, mogoče bi ti moral pokazati, da boš vedela za naslednji krat." Je rekel in počasi potiskal blazino navzdol.
"Ne upaj si!" Sem zavzdihnila, ujela blazino preden je zdrsnila kamorkoli.
Odstranila sem mojo roko takoj za velikim nasmehom, ki je šel čez njegov obraz na mojo reakcijo.

"Le hecam se, Ella." Spet se je zasmejal, "ampak naslednjič, mogoče nekaj večjega." Je končal, mi predal škatlo nazaj in potem odšel iz sobe.
Super, zdaj moram biti bolj odgovorna in izdelati gospoda Stylesa kot starega starša, ki ima komaj 49 let. Ne bi bilo to super božično darilo. 'Vesel božič gospod Styles. Vaš sin ima otroka z punco, pred katero je stal in se želel zahvaliti na njeno nezadostno domnevo njegovega paketa.' Globoko sem vzdihnila in vrgla škatlico v koš. Kakšna škoda denarja, ampak gospoda Stylesa sploh ne briga.
Po razpakiranju sem vse nesla na hodnik pred domačo pisarno gospoda Stylesa zato, da hitro končam nekaj papirologije za katero me je prosil naj jo naredim preden pride nazaj domov iz Francije.
Prižgala sem namizno lučko na njegovi veliki mizi, ki je popopnoma urejena. Tukaj je majhen kup papirjev v kotu mize z majhnim obvestilom na vrhu.
'Ella, kadar bodo teli dokumenti dokončani, kopijo pošlji gospodu Woodwardu, ki jih mora podpisati preden jih bomo dali na tablo. Videl te bom jutri popoldne. Ps. Upam, da ti moj sin ni delal preveč problemov - gospod S.'
Zasmejala sem se ob zadnjemu stavku, ker se dobro zaveda kakšen je njegov sin. Harry je vedno prinašal nešteto punc domov ponoči po zabavah z njegovimi prijatelji. In ker je na univerzijskem odmoru, so številke le še povečane.
Sedla sem v njegov udoben usnjen stol in vzela pero, kot tudi označevalnik iz majhne posodice preden sem šla skozi dokumente.
Skoraj sem že šla skozi drugo stran kadar sem zaslišala nizko vzdihovanje, ki je odmevalo skozi stene in po hodniku. Vem, da je iz Harryjeve sobe. Odšla sem pogledat.
Poskušala sem ignorirati ampak slišala sem znova, le glasneje tokrat.
"Ohh Harry!" Sem slišala kričati punco.
Hitro sem tekla do pisarninih vrat in jih zaloputnila, da bi utopila zvok vendar sem še vedno slišala neprekinjeno butanje po steni.
To bo bila še dolga noč ...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wooow Harry! :'D
08. januar 2016
u202117
u202117
ZAKAAAA SM ŠLA TO BRAT Next....
08. januar 2016
u205970
u205970
Kaj je narobeeee??? ;o
08. januar 2016