Next
05. april 2013
u57082
u57082
Next.
07. april 2013
u128015
u128015
✦Sofia Leonida LaSener ozieoma Sofia Ross✦
✦11.POGLAVJE-NE MOREM VERJETI✦
»Končno v knjižnici.« sem zadihano dejala in se nasmehnila. »Ja, stopiva do knjižničarke, mogoče nama bo vedela pomagati pri iskanju.« je dejala. Šli sva do knjižničarke. »Dober dan! Prišli sva, da bi izvedeli kaj o čarovnicah. Veste, v takem kupu knjig se je resnično težko znajti.« sem povedala. Knjižničarka je z oči odmaknila svoja velika očala in me pogledala »Ti si si zadnjič sposodila knjigo o čarovnicah. Jo imaš seboj?« je hladnokrvno vprašala in preslišala moje vprašanje. »Seveda! Zelo je bila zanimiva.« sem povedala in izročila knjigo. Potegnila mi jo je iz rok in začela tipkati na računalnik. Čakali sva, da konča, a je še vedno tipkala, nato pa naju pogledala. »Kaj me tako gledata? Ali želita še kaj?« »Prejle sva vas vprašali, če nama pomagate najti knjige na temo čarovnice.« sem povedala in si nadela lažen nasmeh. Počasi mi je začela najedati… »Aha. Tista polica tamle! Vse je o čarovnicah.« Z Linno sva se obrnili h polici in zagledali res ogromno polico. Odšli sva tja in si začeli ogledovati knjige. Pograbila sem eno in sedla na kavč, ki je bil v bližini. K meni je prisedla tudi Linna in začeli sva brati. »Čarovnice lahko ugotovijo kje se nahaja druga čarovnica. Zavohajo jo s posebnim sistemom, ki jih nikoli ne prevara.« sem prebrala. »Linna, se ti tole ne zdi znano?« sem vprašala. »Res je. Začutila sem te. No, mogoče tudi zavohala. To je en znak, da sva lahko čarovnici! Ne morem verjeti!« je veselo vzkliknila Linna. »Tišje!« sem siknila. »Mogoče je res možnost, da sva čarovnici… A kako? Potem mora biti tudi nekdo v moji družini čarovnik… ne zdi se mi tako!« sem dejala. »No, mogoče je res samo naključje.« je povedala in brala sem naprej. »Čarovnice imajo tudi videnja s pomočjo katerih lahko preprečijo vse vrste nesreč.« »Okej, zdaj pa sem zaskrbljena…« sem povedala s tresočim se glasom. »Zakaj pa?« je začudeno vprašala Linna. »Veš, enkrat sva se z mojim očetom peljala iz knjižnice in pred nama se je pojavil tovornjak. Tudi oče ga je videl, saj si je zatisnil oči. Tudi sama sem zaprla oči in zakričala. Nobenega udarca ni bilo čutiti, zato sem odprla oči, pred nama pa ni bilo nikogar. Le vrsta nestrpnih voznikov za nama.« »S tega lahko preberem, da si imela tako rečena videnja in si s pomočjo teh preprečila nesrečo. Spet namig, da sva čarovnici.« sem povedala. »Mhm,…« »Sofia, veš, nekaj ti moram priznati.« »Kaj pa?« »Da sem čarovnica.« »Kaj?!« »Ja, čarovnica sem. Mama mi je včeraj govorila o njih in mi povedala, da sem jaz in moja mami čarovnici. Kaj če si tudi ti? Greva obiskat mojo mamo. Kaj praviš?« »Strinjam se, čeprav nimam pojma o čem govoriš.« sem začudeno rekla ter pospravila knjigo na polico. »Nasvidenje gospa knjižničarka.« sva dejali v en glas in se nasmehnili. Ko sva stopili na zrak sem iz žepa potegnila telefon ter poklicala mamo. Dogovorila sem se, da bom lahko ostala pri Linni do večera. »Zdaj pa še ti pokliči svojo mamo, da pride po naju.« sem se nasmehnila. »Okej.« Nekaj časa sta se pogovarjali, nato pa je Linna odložila. »Pride?« »Ja. Malo bova morali le počakati.« »V redu.« Sedli sva na stopnice in čakali. Končno se je pred nama ustavil Porsche brez strehe, v katerem je sedela Linnina mama. Bogati so ...
Porche:

Sedla sem v avto in pozdravila. »Lep avto, gospa Corons.« sem pohvalila prečudovit avto. »Hvala. Kliči me kar Clara.« »Mami, najverjetneje si že ugotovila kaj naju zanima?« je vprašala Lina. »Ja. In odgovor na vajino vprašanje je prav tako da. In ne bosta verjeli kaj! Vidvi sta sestrični. Ja, prav sta slišali. Sofia, tvoja mama in jaz sva bili sestri. Tvojo mamo so zažgali na grmadi, jaz pa sem te čuvala. Oddala sem te rejniški družini pri kateri živiš še zdaj. In, Sofia… To te bo mogoče pretreslo, zato se pripravi! Tvoja mama je bila vodja vseh čarovnic, po vsem svetu, kar bi naj pomenilo, da to prevzame njena hčerka.« Nasmehnila sem se. Čarovnice ne obstajajo! »Hah. Kakšne traparije! Čarovnice ne obstajajo! Še v knjigah tako piše!« sem rekla, ter planila v krohot. »Sofia potem mi pa povej kaj je vzrok za tvoje sanje in za vse kar se ti je zgodilo v prejšnjih dneh« je rekla Clara. Utihnila sem. Je mogoče le možnost, da sem čarovnica? In kako sta mi potem lahko starša tajila, da sem posvojena?! Že vse moje življenje?! »Pojdimo do mojih staršev. Iz njih bom izbrala ali imate prav Clara.« sem odločno rekla. Samo prikimala je in obrnila avtomobil. Odpeljali smo se nazaj do mojega doma. Iz oči so mi švignile solze. Kmalu smo prispeli in odprla sem vrata. »Mami, ati takoj pridita ven!« sem zakričala. Na moje čudo sta me ubogala in takoj prilezla iz hiše. »Je res…da sta me posvojila?« je komaj planilo iz mene. Po licu mi je spolzelo polno solz. »Sofia…« je začela mami. »Povejta mi!« sem zakričala. »Samo na hitro mi povejta! Sem posvojena ali ne?!« sem hkrati jezno in žalostno vprašala. Mami je začela jokati, oče pa je potiho zamrmral: »Si.« Te besede so bile zame dovolj…stekla sem do avta Clare, ter se usedla zraven Linne. »Lahko živim pri vas?« je planilo iz mene. »Seveda. Tvoja teta sem« je rekla Clara. Samo prikimala sem…še vedno sem bila zmedena.
14. april 2013
next!!
14. april 2013
Next
14. april 2013
NEEEEXT
14. april 2013
u126608
u126608
Next!!+nova bralka♥
14. april 2013
neext! :* <3
14. april 2013
OMG! Totalno carska zgodba Od zdaj naprej obožujem čarovnice Next!
17. april 2013
u111038
u111038
next!!!!!!!!!!
18. april 2013
Hahah hvala vsem
18. april 2013
✦Sofia Leonida LaSener oziroma Sofia Ross✦
✦12. POGLAVJE- RAZKRITE SKRIVNOSTI✦
Sedela sem v sobi zraven Clare in Linne. Nisem več jokala, v sebi mi je govoril glas: 'Vse bo še v redu.' »Te še kaj zanima?« me je zmotila Clara. Prikimala sem. »Koliko sem sploh stara? V knjigi je pisalo, da je Leonida LaSener rodila hčerko leta 1789…če je to res bi morala biti stara približno…250 let?« sem rekla, ter se stresla ob misli, da sem tako stara. »Natanko tako. Vendar lahko čarovnice živijo tudi do 1000 let. Nikoli se ne zavedajo koliko so stare…tvoja mama je bila stara komaj 300 let, ko je umrla« mi je pojasnila Clara. Komaj pri 300-letih?!? To pomeni, da bom jaz kmalu morala imeti otroka? In 300 let se mi ne zdi malo. Vendar mi še nekaj ni šlo v račun. »Toda kaj pa moja starša? Kako sem bila lahko pri njiju 300 let? Onadva bi prej že umrla« sem rekla. Spet sem se zmedla. »Pravzaprav nisi bila ves čas pri njiju, vendar samo zadnjih 5 let. Prej si bila v sirotišnici. Tam je varovala ena čarovnica in te skrivala pred ljudmi. Samo ona je vedela kdo si. Vendar je postajala vedno bolj stara in zato te je še zadnji čas oddala k rejnikom. Izgledala si stara samo 10 let in z veseljem sta te sprejela« mi je na dolgo razložila. »Ampak…zakaj se ničesar ne spominjam?« sem obupano vprašala. »No to je še ena značilnost čarovnic. Tisto česar ni v redu, da se spominjajo, se ne« mu pove. Komaj zdaj sem nekako razumela. Ampak vse skupaj je zvenelo tako neresnično in komaj sem verjela, da je bilo res. Vendar sem zdaj verjela, da sem res čarovnica. Sliši se zelo čudno, vendar je res…nekaj mi je pravilo, da je bilo res. In zakaj se bi mi sploh lagali? »To pomeni, da moram jaz res nadaljevati mamino delo? Zakaj pa ne ostane vse tako kot je zdaj?« me je zanimalo. »Čarovnice so brez vodje zgubljene…še teh tristo let ne vem kako so preživele. Jaz sem še vedno močna, saj sem vendar sestra vodje…ampak rabijo tebe in to čim prej!« je bila resna. Prikimala sem. »Še vedno bosta hodili v šolo in poskušali biti čimbolj človeški! Nobeni ne povejta za to, da sta čarovnici…ljudje zdaj verjamejo, da ne obstajamo in biti moramo zelo previdni. Ker želim, da postaneta dobri čarovnici in močni, vama bom pomagala odkriti vajine sposobnosti« nama razloži. Obe hkrati prikimava, ter se pogledava. Bile sva zelo resni.

Odšla sem v svojo novo veliko sobo, ter se ulegla na posteljo. Razmišljala sem o vsem kar sem danes slišala. Bom res morala biti vodja čarovnic? Se bom morala naučiti uporabljati moje moči? Na nobeno vprašanje nisem poznala odgovora. Zaprla sem oči, ter potonila v spanec.
20. april 2013
✦Linna LaSener oziroma Linna Corons✦
Ko smo prispele domov, smo se usedle v sobo in Sofia je spraševala stvari o sebi. Pozorno sem prisluhnila, saj sem tudi jaz želela vedeti več. Vendar nisem vedela, kaj bi jaz vprašala o sebi. Bilo je logično, da je Clara moja prava mama in sva obe čarovnici. Ko je Sofii kmalu zmanjkalo vprašanj je odšla v svojo sobo.
Njena soba je bila zraven mene. Skozi ključavnico sem pogledala kaj dela- razmišljala je na postelji. Kar naenkrat sem videla, da je zaprla oči. Očitno je zaspala.
Zavzdihnila sem, ter še sama odšla v mojo sobo. Bila sem vesela, da je bila Sofia moja sestrična in odlično sva se razumeli. Trpela sem z njo- prav čutila sem, kako se je počutila, ko sem bila zraven nje. Razumela sem, kako jo je bolela izguba nepravih staršev, ampak obenem je bila vesela, ker je izvedela resnico. Mogoče je bila to nekakšna vez med nama, ker sva sestrični? Vsaka mora nositi breme druge.
Mama je kar naenkrat stopila v sobo. »Je kaj narobe?« vprašam. »Da..čim prej vaju morem naučiti obvladati vajine sposobnosti. Čutim, da prihaja nesreča!« je rekla. Hitro sem se vstala. »Pojdi zbuditi Sofio in ji povej, da se bodo začele prve vaje!« mi je rekla. Hitro sem stekla do Sofie. »Vstani se začele se bodo vaje, mami čuti, da prihaja nesreča!« sem zavpila. Takoj je odprla oči, ter vstala. »Pojdiva« je odločno dejala, in vse tri smo se odpravile v dnevno sobo. Komaj sem čakala, da začnemo z napetim urjenjem.
20. april 2013
omajgaš neext! :* <3
20. april 2013
neeeeeeeext
20. april 2013
neeext
20. april 2013
next!
20. april 2013
next
20. april 2013
u111038
u111038
next!!!
21. april 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
21. april 2013
u120926
u120926
Omg, neeeeexxxxttttt
21. april 2013
u126608
u126608
Neeeeeeeeeext
Nujn!
21. april 2013
u30718
u30718
neext! :* <3
21. april 2013
neeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttt
22. april 2013
next
12. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
12. maj 2013
next + nova bralka
31. oktober 2014
next!!
31. oktober 2014
Ei prebrala sm tole zgodbico in morm rec da je res TOP*.* velik tvojih zgodb s prebrala in si res nadarjena in nadaljuj s pisanjem ker ti gre odlicno od rok! Lovam tvoje zgodbice! Vedno ful lepo opises dogajanje pa usec mi je da pises v vec osebah. Tkoda en velik NEEEEXT!! ❤
18. avgust 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg