u112307
u112307
in tega ne bom nikoli priznala, ker ni res! toti bralci so zaradi Nike!
13. januar 2013
u30718
u30718
zarad tebe tut! :* <3
13. januar 2013
u112307
u112307
ne verjamem.< 33
13. januar 2013
Pol pa morš začet verjet hahaha! Pa nehi se kregat Nastja, ker je to najina zgodbica in če kateremu ni všeč pomeni, da obe slabo piševa ne sam ena!
13. januar 2013
Zakooon zgodbice, te prav povleče k branju
Čimm prej neeeext
20. januar 2013
u30718
u30718
neeext! :* <3
20. januar 2013
Okeej grem objavit!
26. januar 2013
✦Sofia Leonida LaSener oziroma Sofia Ross✦
✦6. POGLAVJE-SANJE
Kaj?! Čarovnice so imele posebno moč, da so se zdravile? To ne more biti res! To noben normalen človek ne more narediti! Ne, čarovnice niso mogle obstajati! Zaprla sem google, ter odšla v dnevno sobo, kjer sta na kavču ležala mama in oče. »A vidva verjameta v čarovnice?« ju kar naenkrat vprašam. Začudeno me pogledata. »Od kdaj pa gredo tebi čarovnice po glavi?« me začudeno pogleda oče. »Eh samo eno knjigo sem brala« rečem. »In zanima me, če verjameta v njih.« Nekaj časa sta tiho potem pa mi mama reče: »Seveda ne verjameva v njih« tudi oče prikima. »Aha. No samo zanimalo me je« rečem in preden bi še kaj rekla stečem v sobo.

Spet se uležem na mojo posteljo- na njej res preživim največ časa. Starši so se z odgovorom obirali in res ne vem kaj naj bi to pomenilo. Ali to pomeni, da so se mi zlagali, ali kaj? Ni se mi dalo več razmišljati…
»Sofia« zaslišala sem svoje ime in pogledala okoli sebe. Kje sem? Stala sem na temnem hodniku pred mano pa je bila mlada ženska z dolgimi rjavimi lasmi. »Kdo si?« vprašam in jo pogumno pogledam v oči. V njih sem opazila nekaj znanega. »To moraš ugotoviti sama…na dobri poti si. Samo vedi, da se gre o tebi in tvoji skrivnosti« reče skrivnostno. »Ampak kaj misliš s tem?« nič mi ni bilo jasno. Ampak ženska je izginila in ostala sem sama.
»Sofia?« odprla sem oči. Pred mano je stala mama. »Kaj pa je?« sem jo vprašala. »Slišala sem, da si govorila v spanju« hlače, ki sem jih imela na tleh pobere, ter pospravi v predal. »O čem sem govorila?« me je zanimalo. »Pravila si: 'o meni gre…o moji skrivnosti'.« Spomnila sem se teh besed mlade ženske iz sanj. »Eh samo sanjala sem« odvrnem brezskrbno, mama pa odide iz sobe.

✦Alexandra Ross-Sofiina mama✦
Izginila sem iz sobe ter se ulegla na posteljo. Res me je zanimalo kaj je sanjala Sofia, vendar je nisem hotela vprašati, ker pač vem, da je to njena stvar. Ampak kakšna skrivnost? Vem, da so samo sanje ampak res imam čuden občutek glede tega. Zavzdihnila sem, ter odšla v kopalnico. Tam sem se preoblekla v službena oblačila, ter se naličila. »Sofia te peljem v šolo?« me zanima. »Ni treba« slišim Sofio reči iz svoje sobe. »Dobro« rečem na glas. »Samo, da veš jaz grem v službo« še dodam, ter odidem po stopnicah navzdol. Vedela sem, da je ena stranka včeraj poklicala in se naročila za danes zjutraj. Hitro sem se usedla v avto, ter se odpeljala do frizerskega salona 'Škarjice'. »Dobro jutro« pozdravim sodelavko. »Malce zamujaš« odgovori, jaz pa samo nemo prikimam. »Je stranka že tu?« me zanima. »Srečo imaš, ni je še. Drugače te bi že čakala« odgovori. Vedela sem, da se mi posmehuje. Samo namrdnila sem se, usedla na stol, ter počakala stranko.
»Dobro jutro« zaslišim čez pet minut. V salon vstopi približno 25 let stara ženska. Imela je čudovito postavo in čudovite rjave lase. Oči so ji prikrivala sončna očala, oblečeno pa je imela krilo z rožnatim vzorcem.

»Dobro jutro« odzdravim. »Kaj želite?« me zanima. »Rada bi, da moje lase naredite mehkejše in lepše…lahko jih tudi malce porežete. Naredite samo vse, da bom lepa« reče, jaz pa jo začudeno pogledam. Njeni lasje so bili tako čudoviti, da res nisem vedela kako bi jih naredila še lepše. »Ste prepričani, da ne boste imeli kar takšnih las, kot jih imate?« sem vprašala. »Ne. Zdaj pa prosim začnite delati, drugače ne bom nič plačala« odvrne. Jezna zgrabim za škarje, ter balzam za mehkejše lase. Ta važička se mi ni zdela nič kaj prijazna.
26. januar 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!! takoj še enga.!
26. januar 2013
Hah hvala! mogoče, če bo kaj več nextov!
26. januar 2013
u73295
u73295
Neeeext
26. januar 2013
u113544
u113544
neeeeeeeeeeext
26. januar 2013
next+nova bralka
26. januar 2013
u93404
u93404
http://www.igre123.com/forum/tema/dont-awkward/44166/13 bi kdo bral? res, da je malo več strani sam se hitro prebere.!
02. februar 2013
u30718
u30718
omg neeext! :* <3 najboljš pišeta resno no! nekštita že tkoj ker me bo pobral u dulgcajta drgač no!
02. februar 2013
Nastja boš ti?
02. februar 2013
u30718
u30718
men je useeen...sam nextita že no! :* <3
02. februar 2013
Zakooon *-*
Neeeeeeeext čimprej!
02. februar 2013
u112307
u112307
✦Sofia Leonida LaSener oziroma Sofia Ross ✦
✦7. POGLAVJE-NOVA PRIJATELJICA✦
Odšla sem v kuhinjo in pojedla pripravljeni zajtrk. Mama je že zamujala v službo, zato sem jo zavrnila, oče pa je že tudi odšel. Se pravi bom danes morala iti peš. Saj niti ni tako daleč! Komaj čakam, da vidim… Da vidim… nikogar! Odšla sem v kopalnico in si skrtačila zobe, nato pa nase dale jopico, kajti zunaj je pihal veter. Odšla sem skozi vrata in jih zaklenila. V torbo sem spravila ključ in vzela pot pod noge. Pričela sem razmišljati o čarovnicah. Izginile so pred davnimi časi, ker so vse zažgali. Toda… zakaj pa so jih sploh zažigali? Bila bi prav navdušena, če bi v našem naselju živela kakšna prijazna čarovnica. No, pa se vrnimo k resničnosti… Pred menoj je stala velika stavba, kateri bi se naj reklo ŠOLA! Zagledala sem Lucy v novi družbi. V srcu me je stisnilo. NE! Ne bom razmišljala nanjo! Sama se je odločila, da bo skregana z menoj! In tudi vidim, da ji je v novi družbi všeč… Komu mar?! Lucy je bila z družbo pri vhodu v šolo, zato sem morala zbrati ves svoj pogum da bom odšla mimo. Stresla sem z glavo in si popravila frizuro. »Pa gremo!« sem si po tiho rekla in odšla. »Upsi!« je rekla Lucy, ko sem šla mimo njih in me spotaknila. Padla sem malo pred vrata. Pobrala sem se in odprla vrata. Odšla sem v ženski WC in se razjokala. »NE! Ona že ni vredna tvojih solz!« sem se hotela pomiriti. Z glavo sem nežno butnila ob zid in počasi začela lesti proti tlom. Še bolj sem zajokala. Nato pa me je nekaj kot električna strela zadelo in rekla sem »Zdaj pa dovolj! Ona pa že ni vredna tvojih solz! Naj je tam s svojimi prijatelji!« Ponosno sem še pokimala in odšla skozi vrata WC-ja. Ravnokar je zvonilo, zato sem hitro odhitela v razred. Mimo mene se je zgrnila gruča učencev. Nisem se zmenila za ves hrup in udarjanje s napolnjenimi šolskimi torbami, le dalje sem šla… In končno prišla do učilnice. Na vrsti je bila likovna – moj najljubši predmet. V razred je stopila navihana učiteljica in nam povedala »Dobro jutro! Današnja tema je… Temo si lahko izberete! Rišete pa lahko s svinčnikom, barvicami ali voščenkami. Upam, da vam je všeč.« Zadovoljno sem pokimala in si šla po blokov list. Odločila sem se, da bom s svinčnikom – to mi gre najbolje od rok – narisala prijazno čarovnico, kot je bila narisana v knjigi o čarovnicah. Pograbila sem vrsto najrazličnejših svinčnikov in se lotila dela. Ko sem čez natanko dve šolski uri končala sem se podpisala in sliko odnesla učiteljici. Svinčnike sem pospravila in odšla ven iz učilnice. Na vrsti je bila matematika z gospo učiteljico Helgo, še pred tem pa malica. Torbo sem odložila pred razredom matematike in odšla po stopnicah v jedilnico. »Upsiii!« je zvišano dejala Lucy in me zopet spotaknila. Preko mene je padel učenec s svojo malico v rokah in lahko si predstavljate kje je pristala njegova malica...Na meni! Proti meni je prišlo dekle z našega razreda, ki je še nikoli doslej nisem opazila in mi pomagala vstati.

Vzela sem svojo malico in odšla za mizo, katera je bila prosta. Nato pa je zopet k meni prišla Linna, kot sem izvedela. »Me zasleduješ?!« sem viharno siknila. »Ne. Mislila sem, da rabiš prijateljico… A z tvojega obnašanja lahko preberem, da ne.« je dejala in se počasi začela odmikati od mize. »Stoj! Nisem hotela tako…« sem se opravičila in veselo je prisedla. Pričeli sva klepetati. »Te zanimajo čarovnice?« je veselo vprašala, meni pa je v glavi zadonelo. Naj ji povem po pravici? Če ji bom kaj potem? Naj lažem? »Ja.« sem pritrdila. »Ti?« »Jaaaaaaaa! Moj največji vzor so! V nekakšni knjigi sem prebrala, da je bila Leonida LaSener zadnja čarovnica. A je imela otroka. Torej je še možnost, da obstajajo!« je veselo dejala. »Leonida LaSener!« sem ponavljala v mislih. »Od kod pa vse to veš?« »Knjige!« je odvrnila. »Tudi jaz imam knjigo doma, a ne piše vse tako podrobno o čarovnicah. Kje si doma? Lahko bi skupaj iskali podatke o njih!« »Zerlova ulica 105.« je dejala. »Res?! Jaz pa Zerlova ulica 115. Skoraj sosedi sva.« »Kdaj se dobiva?« »Danes pri meni doma po koncu pouka. Se strinjaš?« »Se strinjam.« je pritrdila in odnesli sva malico, ki je bila nedotaknjena. »Končno ena ki obožuje čarovnice!« sem po tiho, a veselo rekla.
1) Okej.?
2) Kaj se bo zgodilo.?
3) Next.?
4) zdej a morem it..
02. februar 2013
u113544
u113544
neeeeeeeeeeeext
02. februar 2013
1) ne. Prfektno
2) Linna bo neki brskala o knjigah pa bo ugotovila, da je Sofia čarovnica... se mi zdi
3) Še vprašaš????? NEEEEXXXXTTTTTTT!
4) haha ti kr idi samo čim prej nextaj!
02. februar 2013
1) Okej.? Suuuper je!
2) Kaj se bo zgodilo.? Amm pogovarjale se bojo o čarvnicah
3) Next.? Itaaak in to čimprej!
4) zdej a morem it.. Okej.. Pa prid nazaj
02. februar 2013
*
02. februar 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!!!
02. februar 2013
u30718
u30718
1. ja ševeda
2. nwm nekdo vaju bo zamotil in se bota skregali al pa bota zagledali deda u katerga se bota zaluble in pol se bota askregali zarad tega...nwm sam ugotavlam no
3. jaa ševeda! ka sploh sprašuješ Nastii!
4. okejj čuske nočko
02. februar 2013
u73295
u73295
Neeeeext
03. februar 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. februar 2013
u93404
u93404
-нσנʟα﹗
-ƨρʟσн ƨε мı пε ɔα νεč ρıƨαт, ɔα σɢʟαšεναпנε пεκαтεяε мσтı, пεκαтεяε ρα пε, αмρακ вı вıʟα zεʟσ νεƨεʟα čε κʟıκпεš пα ʟıпκ, ıп σɔκяıנεš мσנσ пσνσ zɢσɔвıcσ:

http://www.igre123.com/forum/tema/we-are-attract-ve-andj-free-andj-w-ldj-andj-young/50038/
-υραм, ɔα вσ κσмυ νšεč ıп вσ ıмεʟα νεʟıκσ вяαʟcεν
03. februar 2013
next!!
19. februar 2013
✦Lucy Wilson✦
✦8. POGLAVJE- ZANIMIVO SPOZNANJE✦
Cel dan v šoli sem bila zelo vesela. Po tem, ko sva se z Sofio skregali sem dobila mnogo drugih prijateljic. Seveda njih niso zanimale bedne čarovnice, vendar vse najstniške zadeve, kot na primer: kaj naj oblečem za v šolo, v koga sem zaljubljena in podobno. Skratka v novi družbi mi je bilo zelo lepo. Vse so me hvalile.
Sofia se je cel dan držala sama zase in ni bila videti preveč vesela. Tako sem se odločila, da ji še bolj pokvarim dan. Najprej sem jo spotaknila pred poukom. Mislila sem, da bo začela kričati name a mi-na veliko začudenje- ni rekla ničesar. Drugič je bilo še bolj zabavno, saj se je sošolec zabil v njo in na njo je treščila vsa malica. Kako sem se režala.
Potem pa se je prikazala neka trapa in ji pomagala. Videla sem kako sta se pogovarjali in kako je Sofia postala kar naenkrat vesela. Zagotovo je ta trapa samo nekakšna revna baraba, ki se je preselila v to mesto. Jezno sem prhnila, ter odšla nazaj do svoje družbe.

✦Sofia Leonida LaSener oziroma Sofia Ross ✦
Od malice naprej sem se ves čas družila z njo. Med poukom sem se usedla zraven nje in med odmori sva se dolgo pogovarjale in se smejale. Lucy me je ves čas sovažno gledala. Očitno je bila zelo ljubosumna. Ah kar naj bo. Od Linne sem izvedela, da se je preselila sem, ker njena mama ni več prenesla prejšnjega mesta. Bilo je menda preveč onesnaženo za njo.
Kmalu je bilo konec pouka in z Linno sva skupaj stekle na kosilo. Hitro sva si vzeli pladenj, ter na njega nabasali hrano. Bila je moja najljubša jed- špageti! Tudi Linna jih je oboževala. Usedli sva se za mizico v kotu, ter pričeli jesti špagete. Med jedjo sem pogledovala k mizi, kjer je sedela Lucy, ter se veselo pogovarjala z tistimi važičkami. Joj kako se je spremenila! »Zakaj pa gledaš k tisti važički?« me zmoti Linna. »Ah nič…« rečem, ter zavzdihnem. »Lucy je bila tvoja prijateljica, kajne?« še kar ne odneha z vprašanji. »Ja je bila« povem po resnici, ter pogoltnem še nekaj špagetov. »Kako veš?« začudeno vprašam. »Sanjala sem« mi odgovori. Nekaj časa sva tiho potem pa reče: »V sanjah sem videla tebe in Lucy kako sta se skregali.« Začudeno strmim vanjo nič mi ni bilo jasno. »Joj to je pa čudno…in minil me je tek! Bolje, da greva čim prej k tebi, da še kaj ugotoviva o čarovnicah. Samo počakaj še prej, da pokličem mamo!« se kar naenkrat odločim in obe neseva pladenj do kuharic. Obe se preoblečeva in preobujeva, ter odideva ven iz šole. Usedeva se na bližnjo klop in jaz iz nahrbtnika vzamem telefon. Hitro poiščem mamo na imeniku, ter kliknem tipko za klicanje.

»Halo« se takoj oglasi mami.
»Mami tukaj Sofia« povem.
»Kaj rabiš, mudi se mi! Ena stranka je tečna…že več ur je tukaj«
»Lahko grem k prijateljici…« začnem.
»Lahko, vendar pridi domov za večerjo«
»Hvala« samo še rečem, potem pa prekine.
Začudeno sem strmela v ekran telefona- mami se nikoli ni tako mudilo. Očitno ima res nekakšno tečno stranko. Zavzdihnila sem. »No zdaj pa še ti pokliči svojo mamo« se obrnem k Linni. »Ah ne…vseeno ji je, če kakšno prijateljico povabim« mi razloži. Začudeno jo pogledam, potem pa le skomignem z rameni. Njena mama mi je bila res cela uganka. Z Linno sva se počasi odpravili proti njenemu domu.
»No to je naša hiša« se je čez petnajst minut oglasila Linna in pokazala na hišo pred seboj. Samo strmela sem v njo. Bila je hiša bogate družine, ki se je pred kratkim odselila iz ulice. Vedno sem jo občudovala iz mojega balkona.

»Uau« je bilo edino kar sem lahko spravila iz sebe. »Tu živiš?« sem jo vprašala. »Da…hiša mi je zelo všeč. Mami pa je bila lepša prejšnja…bila je še bolj moderna in lepša. Vendar meni to ni tako pomembno. Samo, da imam svojo sobo« mi je skromno rekla. Spet sem jo začudeno pogledala. Živela je še v bolj bogati hiši kot tej? »Od kod pa vama toliko denarja?« sem začudena. »Ne vem…menda mama dobi vsako službo katero hoče. Očitno ima velik ugled« mi razloži. Ta njena mama se mi je zdela res nadvse zanimiva. Čim prej bi jo rada spoznala. »No pa pojdiva notri« me spet zmoti Linna. Počasi odideva mimo bazena, do velikih vhodnih vrat. Medtem ko Linna vtipka kodo za odpiranje vrat gledam stran. »Je že v redu, sem že odprla« mi pove, jaz pa veselo vstopim. Že dolgo sem si želela ogledati to hišo od znotraj. »Tukaj se sezuj, potem pa pojdiva v knjižnico« reče. Knjižnico imajo? Brez besed se sezujem in skupaj odideva v knjižnico. Bila je velika soba polna knjig. »No to je naša domača knjižnica…mama kupuje knjige in jih zbira. Ima jih tudi veliko o čarovnicah.« »Kje pa je sploh tvoja mama?« me zanima. »Ah po nekakšnih opravkih je odšla« odvrne, ter odide do ene police.
Čez pet minut je na mizo prinesla pet debelih knjig o čarovnicah. »Dajva odpriva prvo knjigo« mi reče. Jaz sama prikimam in v roko vzamem prvo knjigo. Naslov je bil napisan z zlatimi črkami: ZGODOVINA ČAROVNIC. Odprla sem knjigo in obe sva začeli potiho brati. Pisalo je veliko o starodavni čarovnici Leonidi LaSener in njeni moči. Kar naenkrat naju zmoti tresk vrat. »Dober dan ljubica, si že doma?« sem zaslišala glas. Že hip zatem se je v knjižnici pojavila ženska-bila je zelo lepa. Najina pogleda sta se srečala in zenice v njenih očeh so se povečale. Pregledala me je od glave do tal. »Kdo si?« vpraša, ter se zastrmi v moje oči.
02. marec 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg