Next + nova bralka
Huda zgodbica
23. september 2012
u34085
u34085
Ko sem prišla v bolnico so fanti 'crkavali' od smeha.''Kaj je tako smešnega.''sem vprašala.''Ah,nič nič.''mi je komaj odgovoril Louis.''Nekaj se je zgodilo.''sem rekla z resnim glasom.''Kaj pa?'' so me vprašali vsi naenkrat. ''Bila sem v trgovini in tam sem zagledala Amando,ko sem jo ogovorila je pa zbežala in mislim celo,da me je hotela povoziti.''sem jih razložila.Vsi so bili tiho in me nekaj časa gledali.''To moramo povedati policiji,in si najeti varnostnika.'' je tišino prelomil Liam. ''Strinjam se.''se odvrnil Zayn,ostali so pa kimali.''Toraj jaz že grem jutri domov,če hočeš Liz se lahko k nam preseliš...da bo pač...bol varno?''je v zadregi vprašal Harry ostali so me pa pogledali s tistim 'reči yes' pogledom.''Em,nevem če je to dob...'' ''Nene to je odlična ideja.'' me je prekinil Niall. ''Pa ste vsi prepričani.''sem jih vprašala. ''Itak,da smo..pa še Danielle,Perrie in Elenour bojo srečne nove prijateljice.''sem je nasmehnil Zayn. ''Haha prav,če tako menite...'' sem rekla in se vsedla na stol.
23. september 2012
u70925
u70925
Neeext
23. september 2012
next
23. september 2012
next
23. september 2012
u34085
u34085
https://www.igre123.com/forum/tema/i-don-t-now-evreything%281d%29/42322/1 moja prijateljica piše zgodbico o 1D..hoče kdo brati? p.s-nextam proti večeru ker še pišem eno drugo zgodbico in potem še nekam grem
23. september 2012
u76594
u76594
nexttttt
23. september 2012
next!
23. september 2012
neeeext
23. september 2012
next
24. september 2012
u34085
u34085
''Juri že mej vse spakirano...recimo ob 12,da pridemo po tebe.''je rekel Niall in se pri tem zagledal v twix,ki ga je imel Liam v roki.
''Meni je prav.''sem mu odgovorila in se mu nasmehnila.Tisti dan nisem bila več dolgo v bolnici.Raje sem odšla domov pakirat stvari,ki jih nisem imela malo.Za tem sem se vlegla na posteljo in v naslednjem trenutku sem že spala.Ko sem začela odpirati oči sem bolj megleno videla osebo oz. osebe.Pomela sem si jih in pred sabo zagledala Harryja,Louisa,Niall,Liama in Zayna.
''Koliko je pa ura?'' sem panično vprašala.
''Ah,ena mogoče tudi dva...''je zdolgočasano rekel Louis in glavo naslanjal na Harryjevo glavo.
''Kaj?Kako sem lahko tako dolgo spala?'' sem se vprašala tiho samo sebe,očitno me je pa slišal Zayn in rekel:''Ja to se tudi mi sprašujemo...še nikoli nisem videl človeka,ki bi tako dolgo spal..no razen Harryja in Louisa.'' in ju pogledal.
''Če je pa tako,''sem rekla in se vstala ''zdaj pa prosim,če me počakate še 10 minut,da se uredim.'' sem se jih nasmejala.Iz kovčka sem vzela oblačila in se v kopalnici preoblekla.Dokler sem pa prišla nazaj so bili že vsi kovčki v limuzini.
''Woooow!.''sem vzkliknila,ko sem stopila čez vrate in zagledala veliko limuzino ostali so pa nekako ponosno kimali in se smejali.Vsedli smo se v njo in čez nekaj trenutkov smo že bili pred njihovo hišo.Takrat mi je še lahko dih zastal.Bila je tako velika in tako lepa,da težko opišeš.

24. september 2012
u70925
u70925
NeeeeeeeeexT :3
24. september 2012
u100800
u100800
next
24. september 2012
next
24. september 2012
next
24. september 2012
next
24. september 2012
neeeeeeeeeext
24. september 2012
u34085
u34085
Ko smo stopili v hišo..no bolj vilo kot hišo mi je Harry pokazal mojo sobo.Bila je med njegovo in Niallovo sobo.V njej je bilo veliko prostora.Toraj prava soba zame.

Ko sem odpakirala sem šla po stopnicah dol v kuhinjo ker sem bila že lačna.Iz hladilnika sem si vzela banano,se vsedla na stol,ki je bil ob mizi in v miru jedla.Doker nisem v sosednji sobi slišala prepir.In ker sem radoveda sem uho naslonila od vrata in presluškuvala.Slišala sem:''Neboš se tako obnašal do mene,tvoja punca sem!''se je drla neka punca.
''Ja prav imaš moja punca si,in to pomeni,da ne zapeljavaš mojega prijatelja in ga nato poljubiš!!''se je nekdo..hmm..mislim,da je bil Louisov glas drl napej.Še preden sem lahko kaj več slišala mi je nekdo stal za hrbtom.Obrnila sem se in zagledala Zayna.
''Veš,da si me prestrašil.''sem mu zašepetala.
''Haha res ali kaj?''se je zasmejal.
''Ja res.''sem mu tiho rekla.
''Em..zakaj šepetava?'' je zašepetal.
''Daj,nasloni uho ob vrata in v miru poslušaj...''sem mu rekla in ubogal me je.Nažalost je bil pogovor že končan zato nisva veliko zasledila.Vsaj on ne.Jaz pa...no malo več sem kot on.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
a)Kdo se je prepiral?
b)Kaj misliš,da se še po zgodilo?
c)Pohvale,kritike?
24. september 2012
neeeext
24. september 2012
next
24. september 2012
neeeeext
24. september 2012
next
24. september 2012
next!!!
25. september 2012
eleanor p louis?
neeeeeeeeeeeeext
25. september 2012
u34085
u34085
Pri večerji smo bili vsi tiho.Očitno jim je Zayn povedal o vsem.Bilo je res dolgočasno tako sedeti,jesti in biti tiho,če si med prijatelji.''Baby,baby,baby ohhh like...''mi je zazvonil telefon.Hitro sem se vstala in šla v mojo sobo kjer sem imela telefon in se javila.Bila je moja prijateljica Ema,za njo pa se je še slišala Klara.
''Omg,ti si nor človek!Poznaš One Direction in nam ne poveš...'' je v jeznem smehu rekla Ema.
''Ah to.''sem rekla pomirjeno.
''Jaa to!''sem zaslišala še Klaro. ''No kakšni so?No bolj kakšni je Zayn?Se res skos gleda v njegov 'špegl'?Ma res takooo lepe lase?In kaj ima pravzaprav z Perrie?Sta res skupaj?'' je začela Ema.
''Haha to pa je veliko vprašanj.No vredu so,res super,prijazni.Glede Zayna pa..no res je,da se veliko gleda v ogledalo,na lasah ima veliko gela zato mu tudi frizura tako dobro stoji..Tisto z Perrie pa..Ja skupaj sta.''sem poskušala odgovoriti na vprašanje.
''Škoda..''je rekla Ema,ko sem ji povedala tisto z Zaynom.Njej je namreč Zayn najbolj luškan.
''Jap..no grem zdaj..lepoo se mejta,še pokličem kaj.'' rečem in prekinem preden spet dobim 100 vprašanj.Odložila sem telefon in šla nazaj po stopnicah navzdol.Harry,Zayn,Liam in Niall so sedeli pred televizijo,Louis pa je pomival posodo in pri tem zgledal zelo zamišljeno.
26. september 2012
next!!!!!
26. september 2012
neext!!
26. september 2012
next
26. september 2012
next
26. september 2012
u34085
u34085
nextam potem...večere nism mela časa pa še interneta ni blo-.-