Hey girls, it's me again! Ustvarila sem temo, kjer bom vsak dan objavila en quot o uspehu, motivaciji, življenju, sreči, prijateljstvu, učenju in še marsičem (v angleščini).

Pozitivne misli nam vedno pridejo prav, saj nam dajejo nov zagon za reševanje izzivov, ki jih prinaša dan. Še posebno takrat, ko smo na tleh in ne najdemo motivacije niti za najpreprostejše reči. Hope you will like it.

Pravila:
1. Ne oglašujte svojih blogov, zgodbic ali top modelov na tej strani. Za to imamo profile in zs. Hvala.

2. Če vam tema ni všeč, ne berite. Brez žaljivih komentarjev.

3. Če boste spremljale, lahko poleg next (tako vem, da samo spremljate) napišete še kakšno svoje mnenje o quotu, morda kakšen predlog za izboljšavo teme ali svojo željo za naslednji quot.

1. Quot
23. avgust 2019
Hellou girls! It's time for 2. quot. Upam, da vam vsaj malce polepša tale turoben in zaspan dan. Ali pa se samo meni zdi, da bo takšen? Anyway ... Dobila sem predlog, da bi zraven misli napisala še prevod v slovenščini, tako da boste lažje razumele.
2. Quot: Če želimo uspeti, moramo najprej sploh verjeti, da lahko uspemo.
24. avgust 2019
Next
24. avgust 2019
Next
25. avgust 2019
Droljana
Droljana
Next
25. avgust 2019
Pogosto stvari ne gredo tako kot bi morale. Ljudje smo pač takšni, da prehitro obupamo. Tudi jaz. Če nam nekaj ne uspe v prvo, ni nujno, da nam nikoli ne bo. Morda bo šlo v drugem poskusu ali desetem. Ni pomembno. Vedno moramo poskušati znova in znova.

P. S. Slike so veliko boljše kakovosti, če nanje kliknete.
*********************************************************************3. Quot: Poraz naj te motivira!
25. avgust 2019
Droljana
Droljana
Mah js sm isto skepticna vs cas da mi nekaj ne bo uspelo in samo zrdi tega straha ze v startu obupam. Sicr sm pa ze po naravi bolj pesimist in je to kr problem ja. Bi rabla u lajfu skos nekega motivatorja in nekoga k vrjame vame
25. avgust 2019
Super tema, motivacija pa mi vedno prav pride Next!
25. avgust 2019
you can do it
26. avgust 2019
Morning girls! Strah nas ovira pri tem, da bi uresničili svoje sanje. Bojimo se početi stvari, ki si jih želimo. Strah nas je, da nam ne bo šlo in da se bodo drugi norčevali iz nas. Strah nas je stopiti iz svoje cone udobja, ker je v njej tako prijetno. Pa vendar. V življenju je treba kdaj tvegati, premagati strah in slediti svojemu srcu. Pa čeprav le za trenutek.
4. Quot: Odloči se, da si nečesa želiš bolj, kot pa te je tega strah.
26. avgust 2019
Next (:
26. avgust 2019
Tukaj je naslednji quot. Trudimo se, da bi bili v očeh drugih kar se da najboljši. Ampak nikoli nismo. Ljudje se pogosto spotaknejo že ob malenkosti in si o nas ustvarijo svoje mnenje. Nekomu smo všeč, spet drug nas ne mara. Nič za to. Nismo na svetu za to, da bi ugajali vsem. Dovolj je že, če najdemo tisto eno osebo, ki nas ima zares rada in smo zanjo vse.
********************************************************************* 5. Quot: Mogoče nikoli ne boš dovolj dobra za vse, ampak boš vedno najboljša za nekoga.
27. avgust 2019
<3
27. avgust 2019
nextt
27. avgust 2019
Hi! Here comes another quote.
6. Quot: Vsi si želijo srečo brez bolečin, a mavrice ni brez dežja.
28. avgust 2019
true
28. avgust 2019
Droljana
Droljana
Next
28. avgust 2019
Next
28. avgust 2019
Next
28. avgust 2019
fuck it just do it
28. avgust 2019
Upanje umre zadnje, pravijo. Kadar od nekoga pričakujemo preveč in tega ne dobimo, smo razočarani. Vedeti moramo, da tudi če se mi za nekoga potrudimo, ni nujno, da nam bo neka oseba vse to vrnila.

Ko razmišljamo o svoji prihodnosti, si želimo določenih stvari ali napredka. Velikokrat samo čakamo na tisto pravo priložnost, ki se pojavi ali pa tudi ne. Če se ne, se počutimo izgubljene. Če se, si mislimo, da imamo srečo. Moramo nehati čakati na tisti pravi trenutek, vzeti vajeti v svoje roke in si pač sami ustvariti priložnosti za uspeh.

7. Quot: Upaj, a nikoli pričakuj. Glej vnaprej, a nikoli ne čakaj.
29. avgust 2019
Ob današnjem hitrem tempu in številnim obveznostim, ki nam dihajo za vrat, mnogi izmed nas ne najdejo časa za sprostitev in uživanje. Veste kaj? Vzemite si kdaj čas tudi zase in počnite tisto, kar vas veseli. Preberite kakšno knjigo, pojdite na sprehod v naravo, plešite, poglejte kakšen film, družite se s prijatelji, ustvarjajte. Brez slabe vesti.
8. Quot: Vedno najdi čas za stvari, ki te osrečujejo.
30. avgust 2019
Next
30. avgust 2019
<3
30. avgust 2019
Zadnji avgustovski dan. Izkoristite ga.
9. Quot: Večino pomembnih stvari na svetu so dosegli ljudje, ki so se še naprej trudili, čeprav se je zdelo, da upanja sploh ni.
31. avgust 2019
Droljana
Droljana
trueee Next
31. avgust 2019
Next
31. avgust 2019
Next
31. avgust 2019
Next
31. avgust 2019
Nov mesec. Nov dan. Nove izkušnje. Nove priložnosti. Nove ovire. Nove želje. Nove sanje.
10. Quot : Pozdravljen september! Hvala za opomnik, da je sprememba lahko lepa.
01. september 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg