u125821
u125821
super!
25. avgust 2013
u144094
u144094
ja najbolj kul zgodbica + neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttt
25. avgust 2013
Neeeext + nova bralka
25. avgust 2013
u149599
u149599
Ju3 zjutraj dobite next <3 Lahko noc vsem RVM :* <3
25. avgust 2013
u147863
u147863
Yesss cant wait
25. avgust 2013
u149599
u149599
Zoey:
Medtem ko sem se tuširala sem razmišljala samo o najnih majhnih poljubih in o tem Zaynovem joku. Ugasnila sem vodo in v brisačo ovitapriletla iz kopalnice. Zayn me je tako močno objel da me je skoraj prelomil na pol. Nato sem oblekla njegovo majhno darilo zame.
Kmalu me je povabil na kosila. Privolila sem in nataknila sem si petke. Počasi sva se odpravila. Zayn je zaklenil stanovanje in pred hišo je bilo veliko paparacijev zato me je Zayn skril pod jakno jaz pa sem se stisnila k njemu in tako sva odšla do restavracije. Bilo je res prijetno a sva mogla hitro pojesti saj bodo kmalu prišli fantje. Zaynu sem se zahvalila za kosilo in ga spet nežno pojubila na lice. Zayn je plačal račun in odšla sva. Sedaj na srečo ni blo nobenega paparacija. Počasi sva se sprehodila do stanovanja. Med potjo pa mi je Zayn razlagal kaj bomo delali ko pridejo fantje. Kar naenkrat me je Zayn primil za roko. Za povrhu pa je kar naenkrat iza grma skočil paparaci. Hotela sem spustiti Zaynovo roko da ga nebi osramotila pred paparaciji a jo je primil le še močneje. Oo in ravnokar mislim da sem spoznala da sem zaljubljena vanga. Ni mu mar za druge le da je z mano. Pri ericu je bilo to malo drugače. Zmeraj je raje spustil mojo roko kot da so me videli z njim. Pogledala sem Zayna ta pa se mi je le nasmehnil in me dvignil ter stekel do stanovanja. Ključe sem že prej vzela iz njegovega žepa in jih dala v mojo torbico. hitro sem odklenila vrata, stekla sva notri nato pa zaklenila. Zayn se je začel smejati in izjavil je: To pa je bila akcija in pol in kar naenkrat naju je spopadel smeh. Ko sva se končno malo pomirila sva šla pripravljati prigrizke. Brez njih ne gre mi je rekel Zayn. Predvsem zaradi Nialla mar ne? Nekako tako ja, nato pa se je nasmehnil.
26. avgust 2013
u144094
u144094
next
26. avgust 2013
u149599
u149599
se opravičujem za nakapke next? kk se vam zdi? ste se naveličali poljubov na ličke?
26. avgust 2013
u147863
u147863
haha LOL zadni stavek najjača zgodba nexxxxxt!!!! carica
26. avgust 2013
u144094
u144094
Ko pol za napake js jih mam v svoji zgodbici ogromno sam tvoja ni fajna ampak je spektakularna.!!!!
26. avgust 2013
u149599
u149599
hvala punce Ste za da objavim še en next?
26. avgust 2013
u144094
u144094
jaaaaa
26. avgust 2013
u147863
u147863
ne niso napake sam smešn stavek mi je zarad Nialla drgač nisem opazla napak ja nexttt
26. avgust 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
26. avgust 2013
u140556
u140556
neeeeeext+nova bralka!!! <333
26. avgust 2013
u149599
u149599
Nato je pozvonilo pri vratih. Zayn je že vstal jaz pa sem ga primila za roko in obrnil se je proti meni: Kaj je?
Pogledala sem ga in mu rekla: Še enkrat hvala za kosilo. Res je bilo super.
Dvignila sem se k njemu in ga narahlo poljubila na ustnice. Stavim da bi se lahko poljubljala še celo večnost če ne bi še enkrat pozvonilo. Zayn je šel odpret jaz pa sem stekla v kopalnico. Pogledala sem se v ogledalo in izgledala sem OK. Nato sem že zaslišala fante kako so se smejali. Bil je čas da grem ven in se jim predstavim. Ko sem stopila ven sem se postavila poleg Zayna, ta me je obel okoli pasa in rekla sem: živjo. Js sm Zoey. Kako ste fantje? Nato je vsak od njih vstal se mi predstavil in me objel. Vsedli smo se in jaz sem seveda sedela pri zaynu. Njegova roka je počivala na moji nogi. Levo od mene je sedel Niall. Na drugem kavču pa so sedeli: Harry poleg njega Louis in zraven še Liam. Vstala sem in šla po kozarce v katere sem nato nalila mrzlo pivo. Fantje, fantje sem si mislila. Prinesla sem kozarce in začeli smo se igrati flašo resnice. Skoraj vse resnice in izzivi ki so doleteli zayna so se vrteli okoli mene. Nato je Niall dal Zaynu izziv da me poljubi na ustnice. Ampak Zayn je rekel: če Zoey tega ne želi tega ne bom naredil. Šepnila sem mu na uho: nič ni narobe le daj. Nato pa me je z velikim nasmeškom pogledal, se sklonil k meni in mi dal poljub. Vsi fantje so se smehljali in več kot očitno so bili srečni. Verjetno so bili veseli za Zayna. Nato me je Liam prosil če lahko grem z njim.
Vprašujoče sem ga pogledala a sem vsenno vstala in mu sledila. šla sva v Zaynovo sobo. Zaprl je vrata in vsedla sva se na posteljo. In začel je...
(L-Liam,J-js (Zoey)
J-O čem hocčeš govoriti?
L-Zoey ves preden je Zayn spoznal tebe, je bil nesrečen. Po tej prigodi s Perrie ga še nisem videl tako nasmejanega. In če smo mu kdaj prej omenili zakaj se ne smeji je naredil tisti fake nasmeh. In sedaj se res smeji on in njegovo srce. Prosim drži se ga in ga še naprej osrečuj.
J- Vem Liam. V njegovih očeh sem prvič ko sem ga zagledala videla samo žalost. In tudi jaz se počutim krasno ko sem ob njem. Zanj bom naredila vse pa če tudi bom zato umrla.
L-Oo hvala Zoey kaksna sreča da te ima.
Objela sva se in šla v dnevno k ostalim fantom. Zayn se je oglasil: Bolje da nista počela česa kar mi ne bi bilo všeč. Oooo nekdo je ljubosumen je pripomnil Niall. Jaz pa sem mu rekla: Verjemi nisma.
Vsedla sem se mu v naročje in mu šepnila na uho: za poljube imam tebe, za nasmehe imam tebe, za srečo imam tebe, enostavno povedano IMAM TEBE.
Poljubila sem njegovo lice. Nato mi je šepnil nazaj: Zato si moja srečna zvezda in on je poljubil moj vrat. Spet sem se vsedla na kavč. Zaynova roka je spet počivala na moji nogi. In sproščeno smo klepetali še naprej. Rekla sem: No zdaj pa grem jaz domov. Vsi fantje so vzihnili. Rekla sem: pa dejte no fantje. Ne morem večno ostati zraven Zayna. Ja pa lahko! Se je oglasil Niall. In vsi smo se začeli smejati. No fantje zdej pa res grem sem končno uspela izjaviti.
26. avgust 2013
u140556
u140556
neeeeeext!!!!!!! <333
26. avgust 2013
u147863
u147863
nexttt ful dobr
26. avgust 2013
u149599
u149599
zvečer dobite mogoč next nč ne oblubim ampak potrudla se bom <3
26. avgust 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. avgust 2013
next
26. avgust 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!
26. avgust 2013
u149599
u149599
dobite zdele še en next
26. avgust 2013
u149599
u149599
In resno sem nameravala oditi. Nato sem rekla Niallu: niall a lahko dobim Horan Hug? Niall se je zasmejala in rekel: Vsi lah dobite horan hug. Z Niallom sva se objela in najin objem je trajal nekam dolgo zato sem se počutila nekam nelagodno. Liam, Louis in Harry pridite se vi. In nato smo se objemali. Le Zayn je sedel na kavču in nas nemo opazoval. Zato sem rekla: Hug over fantje. Ravno ko sem hotela objeti Zayna je ta ustal in šel v svojo sobo. V sebi sem čutila veliko žalost. Enostavno morala sem iti za njim. Ko sem prišla v sobo je Zayn ki je ležal na postelji rekel: Kaj hočeš? Kr pojd Nialla objemat. In globoko v njegovem glasu sem zaznala jezo. Če je pa tako potem pa grem sem mu odvrnila in šla. Caw fantje sem rekla in jim poslala zračne poljubčke. Ko sem prišla na ulico sem jokala. Jokala kot nora. In stekla sem k Stevie Rae
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zayn:
Šla sva v restavracijo ki je bila najbliže najnemu domu. Moje stanovanje imenujem najin dom. Seveda ni šlo brez paparacijev zato sem jo skril pod jakno ona pa me je objela. Medtem ko sva se vračala je iza grma skočil paparaci. Čutil sem ko je hotela izpustiti mojo roko a sem jo primil le močneje. Hočem da me vidijo z njo. Ko sva prišla domov sva pripravila prigrizke brez katerih ne gre. Pozvonilo je pri vratih, vstal sem a me je Zoey ustavila se mi še enkrat zahvalila za kosilo in poljubila - a tokrat na usta. Bilo je čarobno.
Saj bi se se lahko poljubljala a so fantje še enkrat pozvonili zato sem jim odhitel odpret. Ko smo se vrnili Zoey ni bilo več nikjer. Ko smo se posedli je le ta prišla iz kopalnice. živjo. Js sm Zoey. Kako ste fantje? Bila je tako sproščena kot se nikoli. Nato smo se družili in enkrat vmes sva se poljubila zarad izziva. Nato je hotela oditi in z Niallom sta se objemala zelo dolgo. Nato je poklicala še Harry-ja, Louisa in Liama mene pa ne. Ko so se nehali objemati je hotela objeti mene a sem odšel v sobo. Nato sva se v sobi skregala. Takoj ko je odšla so mi po licih začele teči solze. In to solze žalosti in bolečine. Nato je v sobo prišel Liam: Zayn kaj je narobe? Mislim da se ne bo več vrnila. Začel sem jokati še bolj močno. Liam me je objel. V sobo so prišli še ostali fantje. Povedal sem jim kako in kaj in spet sem jokal. Neutrudno jokal. Vsi so me tolažili a zaman. Nekako sem čutil da je ne bo več nazaj. Vsi fantje razen Liama so nato odšli. Liam sem potiho rekel. Liam je očitno vedel kaj želim in je rekel: Ja Zayn ostal bom pri tebi. Hvala sem rekel. Ni se mi sanjalo kaj vse se bo se zgodilo. Nato sva z Liamom še malo pela a ves čas sem razmišljal o njej. Vsaka misel je bila ona. Nato sva se odpravila spat. Ko sva se ulegla sva začela pogovor.
(L-Liam, j-js(Zayn)
L-Ljubiš jo kajne?
J-Bolj kot kogarkoli na svetu.
L-Ne smeš je pustiti da gre - to veš.
J-mislim da je zato že prepozno. Zarad mojega ljubosumja je konec med nama.
S temi besedami sem zaključil najin pogovor. Nato sem se letel na stranišče.
Yees sem si mislil. Na robu banje je se ležala majica v kateri je spala prvo noc. Povohal sem jo in dišala je po nama. Po meni in po njen. Nato sem šel nazaj v posteljo in k sebi stiskal njeno majico. Vzel sem telefon in twital - Only know you love her when you let her go.
Z prsti sem se dotaknil mojih ustnic. Spomnil sem se občutka ko sva se danes poljubila. Čudovito je bilo. Njene ustnice so tako mehke. Kmalu sem v solzah zaspal...
26. avgust 2013
u147863
u147863
OMFG nexttttt!!!!
26. avgust 2013
u125821
u125821
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
26. avgust 2013
u144094
u144094
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. avgust 2013
neeeeeext!!!!!!!
26. avgust 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. avgust 2013
u149599
u149599
Drage moje cez 15 min pride next?
26. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani