next!!!
21. april 2013
a) Kdo je pozvonil?( nekdo k ma veze z 1D kr fantje ne morjo bit ker so se ga v prejšnjem nextu preveč napil)Simon
b) Kateri film bodo gledali?nwm, če je pršu Simon nobenga
c) Kritike, Pohvale, Mnenja....no comment :*
d) Teorija( prosm če se razpišete :'D):je nimm sori
e) Nextam?obvezno!!!!!!!!!!!!!! <333
22. april 2013
*Anitta*

"Se vam sanja kdo bi lahko bil?" je vprašal Liam. Vse smo odkimale.
"Grem pogledat kdo je," sem rekla in stekla po stopnicah.
Odprla sem vrata. Dekle, bolje rečeno žensko, ki je stala pred vrati sem pogledals, kot bi padla z lune. Dobro sem jo poznala, še PREDOBRO. Najno sem bila včasih celo ljubosumna.
Pred vrati je stala...........
Danielle Peazer.
"Živjo!" je rekla.
"Am ... Hej?" sem izdavila.
"Slišala sem, da se je nekdo suščal po stopnicah.
"Anitta, kdo j..." bil je Liam. Stavka ni dokončal. Očitno je zagledal Danielle. Spregovoril je:
"Kaj počneš tukaj?"
V njegovem glasu je bil nekaj hladnega in začela sem se spraševati kaj je narobe. V medijih pred tremi leti sem prebrala, da sta ohranila prijateljski stik. Menedžment. Vse so olepšali za v javnost. Umaknila sem se par korakov stran od vrat nato pa obstala kot prikovana.
"Liam, veš, zelo sem te pogrešala. Bi lahko spet poskusila?"
"Veš kaj, Danielle Peazer?" glas se mu je tresel od besa, "Po treh letih, ko te končno prebolim in dobim novo punco prideš ti in me hočeš nazaj. Moj odgovor na tvoje prašanje je NE!"
Liama še nikoli nisem videla jeznega.
"Liam!" sem ga poklicala. Liam se ni premakni. Stiskal je pesti in izgledal je kot petletnik, ki je jezen ker mu mamica ni dala bonbona. Počasi sem odšla do njega in ga objela. Čutila sem, da se je sprostil.
"Sovražim te, Payne! Uredila bom, da iz tvoje in njene kariere ne bo ničesar!"
"Tvoj trud bo zaman!" sem rekla in jo pogledala.
'Ženska v glavi nima vseh koles' sem pomislila.
Danielle je odšla.
"Gledala bi Harry Potterja. V tem trenutku bi rada nekoga obdelala z Avado kedavro. Mislim, da veš koga." sem rekla in še vedno motrila vrata za katerimi je izginila Liamova bivša.
Skupaj sva se odpravila v dnevno sobo in v USB priključek sem vstavila USB ključek. Izbrala sem film( Harry Potter in svetinje smrti 2. del). Ab je bila z mojo izbiro zadovoljna zato je šla pripravit kokice.
20. junij 2013
u105028
u105028
nnext
25. junij 2013
a je tuki še kdo, k bere mojo zgodbico?
23. avgust 2013
neext!<33
24. avgust 2013
prekinjam s pisanjem tega ff-ja ker že dolgo časa ni več na mojem nivoju pisanja ff-jov a če dobim 5 ali več nextov bom poskušala v nekaj nextih zakjučit
04. september 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/fighting-till-the-end-trilogy:-the-new-war-begins-(harry-potter-one-direction-crossover)/101328/
čeprav sem nehala pisati ta ff, imam dobro novico za vas
NOV FF
prosim, da če vas vsaj malo zanima pogledate temo
04. avgust 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem