Nextt
Nova bralka
23. september 2015
http://www.igre123.com/forum/tema/t-h-e-p-e-r-f-e-c-t-prom!-!-!***/105000/
☠ ☮ ☯ ♠ Ω ♤ ♣ ♧ ♥ ♡ ♦ ♢ ♔ ♕ ♚ ♛ ⚜ ★ ☆ ✮ ✯ ☄ ☾ ☽ ☼ ☀ ☁
24. september 2015
u186715
u186715
next nujno !!!
24. september 2015
Danes se z Sebastjanom dobiva pred šolo.No prišla sem do šole, nakar se pojavijo priljubljeni.Začeli so me obmetavati z jajci.Takoj za njimi je prišel Sebastjan.
s-kaj delate
p-tvojega iziva je konec,lahko jo pustiš
j-Sebastjan takoj mi pojasni kaj se dogaja!!!
S-zadnjič smo se šli resnica/iziv...
j-ja razumem in ti moraš z mano hoditi 3. mesece
s-ampak,srček jaz te ljubim
j-takoj odstrani svoje roke iz mene,kreten en.Nato sem odšla domov in se očedila.Bila sem zelo žalostna,saj je bil Sebastjan ljubezen mojega življenja.Ko je moja sestra prišla domov sem ji vse razložila v joku.Sestra me je tolažila kakšno uro .Naposled sem jo prosila naj odide,saj sem hotela biti sama.Poklicala sem Marijo.
m-no,klej kdo se je spovnil name
j-živjo,Sebastjan me je pustil
m-o boga,raje teži priljubljenim ne meni!!Je zakričala in prekinila.Žan pa me je razumel po moje opravičilu in čez 15. min je bil pri meni.
Tudi on me je tolažil ,vendar pomagalo ni nič.Zato me je peljal v kino in gledala sva grozlivko..Pri strašnik delih sva se prijela za roke.

NEXT JA/NE
MNENJA
HVALA BRALKAM
26. september 2015
u186715
u186715
next nujno !
26. september 2015
u199774
u199774
n
ne
nex
next
nex
ne
n
26. september 2015
nexxt
26. september 2015
Next, zanimivo
26. september 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnn
nnnnnnnnnnnneeeeeeeee
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxx
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttt
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxx
nnnnnnnnnnnneeeeeeeee
nnnnnnnnnnnn
26. september 2015
Nextttt
26. september 2015
u198831
u198831
Next
27. september 2015
u193093
u193093
kdaj bo next
27. september 2015
u186715
u186715
?
28. september 2015
Minevali so tedni Sebastjan me,je pa še kar osvajal.Da ne govorim o vseh darilih.Z Marijo sem se pobotala in z Žanom smo nerazdružljivi.Marija ima fanta po imenu Arnel.In mi gresta na živce.Pocukrana sta do konca.No,mogoče sem čisto majčkeno ljubusumna.Ne obsojajte me.No med mano in Žanom ni nič.Prisežem.Zadnje čase razmišlam le o Sebastjanu.Razmišljam o tem,da mu bi oprostila.Ko sem to umenila Mariji,se je zgrozila.
m-se 3. meseci niso minili od kar te je vrtel okoli prsta,ti bi mu pa kar oprostila
j-mislila sem,da bom lahko živela brez njega.....pa ne morem
m-poglje mojega Arnela njemu kaj takega še na misel ne pride
j-ti in tvoj Arnel *štekam* da ga ljubiš ,samo ne *štekam* tega da nimaš več svojega *lajfa*
m-mi govori oseba ki je slepo zaupala enemu *fejmiču* ,ki je navaden ženskar.Prekinil naju je Žan.
ž-zakaj se vedno prepirata,sploh pa Petra ima prav po drugi strani pa tudi ti Marija
j-hvala za nič
ž-nič ,te naredu
m-kdo se pa zdaj krega.Nehajmo se kregat in raje pojdimo na sladoled
m in j-Žan časti
ž-vedno vama uspe ,vse spraviti name.Nekaj časa se ,je kujal nato pa smo le šli.Vsi smo izbrali pol borovnice in čokolade.*Sliši se nagnusno vendar ni.Nato se mimo nas pripeljejo Sebastjan in njegovi prijatelji na motorjih.
s-se boste peljali
j-*sory* ne vozim se z ljudmi,ki so mi naredili omleto na glavi.Nekaj časa so nas prepričevali potem pa so se odpeljali.Danes Žan in Marija prespita pri meni.Imeli bomo *pižama party*
NEXT JA/NE
MNENJA
POSVEČENO- slena.krdf
hvala bralkam
28. september 2015
u186715
u186715
next
28. september 2015
u198831
u198831
Neeeext
28. september 2015
Neext
28. september 2015
u199774
u199774
n
ne
nex
next
nex
ne
n
28. september 2015
Z Žanom in Marijo smo se imeli super.Pridružila se nam je tudi moja sestra.Počeli smo veliko stvari-
-obmetavali smo se z blazinami
-jedli
-klicali Sebastjana in druge pod skrito številko
-gledali grozljivke in romantične filme*pri katerih je jokal celo Žan
-se pogovarjali o fantih/puncah *zaradi žana
-se igrali *flašo resnice*in še mnogo drugih stvari.Ob 12h smo si pripovedovali zgodbe o duhovih.Drugi dan se nam,je pridružil tudi Arnel.In vsako minuto ko sva bila sama me,je osvajal in *šlatal.In tega nisem več mislila držati v sebi,pa čeprav je Marija moja bff.
j-Marija
m-kaj
j-A bi lahko rekla svojemu fantu naj me neha osvajat
ž-SEM ŽE MISLIL ,DA JI NE BOŠ POVEDALA
j-kako ti veš za to
ž-vem ker sem snemal naš *pižama party*
j-zakaj že
ž-da,bom imel spomine
m-stop,stop,stop preveč informacij,Arnel bi mi lahko razložil
a-prov res,no pa kaj jaz sm hud tip in morem osvajat bjbe ,sej me poznaš
m-tega tvojega dreka,je konec,če ne pa se lahko kar posloviš od mene
a-ne moreš me vezat...................................................................
In tako sta se kregala in kregala in kregala..Dokler ni Arnel odšel.Marija je padla v jok ,midva z Žanom pa sva jo tolažila.Moja sestra pa je to vse zamudila.Ta čas je namreč delala.
ž in j-navaden kreten je
m-mogoče že,pa ga vseno ljubim
j-saj nisi tako ubupana,samo zato ker ti je rekel ,da si lepa
ž-lahko najdeš boljšega.Ko se je Marija pomirila,je šla k Arnelu,da bi se pogovorila.Tudi Žan je šel domov.Jaz pa sem v tišini sedela dokler mi ni zazvonil telefon.Bil ,je Sebastjan in nisem se hotela oglasiti.
NEXT JA/NE
HVALA KER BERETE
POSVEČENO LoNinaVe
29. september 2015
Neext
29. september 2015
*mnenja
29. september 2015
u198831
u198831
Neeeeext
29. september 2015
u198831
u198831
Zanimiva zgodba...
29. september 2015
u199774
u199774
NEXTAJ!!
29. september 2015
u193093
u193093
nnn eee x x x x t t t t t t t t p l e a s e
30. september 2015
Bili smo 4.1.2015
Sebastjan se je kmalu umiril.Zato sem šla ven teč.Tekla sem kakšne pol ure,ko sem opazila,da imam 20. neodgovorjenih klicev.Še 1x me je poklical in oglasila sem se.
j-kaj,ali gori
s-si vredu
j-ja,zakaj
s-tvoj oče je imel nesrečo...
j-kaj,kako je ...
s-Petra mrtev je.Nisem vedela kaj bi ,le jokala sem v šoku.
s-kje si,te pridem iskat.Zbrala sem se in mu povedala.Sebastjan je prišel čez 15.min.Vrgla sem se v objem.
j-si prepričan
s-ja
j-kako naj živim brez njega
s-jaz bo vedno ob tebi.Potem sva se odpeljala v bolnico.Motor sva prkirala zunaj.Hitro sva šla noter ,bilo je zelo mrzlo.Mami in sestra sta bili že tam.Vsi smo jokali.Pogreb bo čez 10.dni.Sebastjan mi je zelo pomagal.Vsak dan sem težje spala in v šoli ,je bilo grozno.Koliko ljudi mi je izreklo sožalje.Z Sebastjanom sva spet par.Moj oče je bil moj najboljši prijatelj.Vedno me je razumel.Sploh pa mi ,je pomagal kadar sva se kregali z mami.Pač osoda ,je hotela svoje.No to bi rekli drugi,jaz pa mislim,da bi ga lahko rešili.Vsako noč spim v solzah.Pomagati pa mi nihče ne more.

Next ja/ne
mnenja
hvala bralkam
30. september 2015
u198831
u198831
Next
30. september 2015
Neext
30. september 2015
Neext
30. september 2015