u97794
u97794
Končno doma,si mislim.
No če je to moj dom.Tu živim že tri tedne pa še kar nisem prepričana.Ime mi je Niel in v London sem prišla živet da bi pobegnila od vsega.Drugače sem se rodila in živela v Sloveniji,v London pa sem prišla ker sem se sprla s svojim fantom.Sem igralka,v svoji rodni državi sem igrala v dveh filmih,ki sta mi prinesla ponudbo za igranje v filmu v Hollywoodu z Kate Winslet , Leom Dicaprijem in še marsikaterim znanim igralcem.Toda na snemanju sem spoznala Saša.V filmu je igral mojega brata,v resničnem življenju pa sva se zaljubila.Bil je tako romantičen.Povabil me je ven in me poljubil šele na tretjem zmenku,na četrtem pa me je vprašal če bi hodila z njim.To je bilo pred letom dni.Po pol leta zveze na valentinovo mi je pripravil presenečenje.Štiri romantične filme,katere pa nažalost nisva pogledala.Še pred koncem filma sva pristala v postelji.Zame je bilo to prvič zanj pa vem da je že imel izkušnje.Bilo je tako lepo da sem kar jokala.Takrat sva ravno predstavljala film,zato sva za posvečanje drug drugemu imela zelo malo časa,toda zveza je bila kar vredu.Potem pa so prišle prve slike,ki so me globoko prizadele.Na njih se je Saša poljubljal z neko rdečelasko.Ko sva se videla sem še kar molčala in sem čakala da mi Saša sam omeni kaj se je zgodilo.Ker pa ni nič omenil sem mu omenila sama.Zavračal je vse očitke in mi lagal da na slikah ni on.Bila sem tiho pri sebi pa sem si mislila da če se bo spomnil da imava čez dva dni prvo obletnico zveze da mu verjamem.Naslednji dan sem imela zabavo ob koncu snemanja mojega drugega snemanja zato sem domov prišla šele ob enih zjutraj.Naslednji dan sem se zbudila pospravljala po hiši in čakala da me pokliče ali pride k meni.Toda ker ga ni bilo sem ga poklicala jaz in mu rekla naj pride k meni.Odločila sem se da ga pustim.In ko sem mu to povedala mi je rekel da sem grda kurba ki je dobra samo za sex in me udaril.Odneslo me je v steno,on pa je odšel.Razjokala sem se,toda ne zaradi udarca temveč besed,ki so me bolele bolj kot udarec.Hotro sem si šla umiti obraz in spakirati stvari.Potem sem poklicala starše in jim povedala da odhajam v London.Nisem mogla več živeti v Sloveniji in gledati Sašo kako se smeje in poljublja s puncami,saj sem ga ne glede na vse še vedno ljubila.Ker sem na računu imela že 800.000 evrov sem vedela da imam dovolj denarja za hišo,to hišo pa bom obdržala.Odpeljala sem se na letališče in upala da bom dobila karto.Imela sem srečo.Oddala sem prtljago in stekla na letalo.Ko smo že bili v zraku sem se pogledala v ogledalo in videla ogabno modrico od svojega bivšega.Letela sem v London z modrico,dvema kovčkoma,brez strehe nad glavo,z zlomljenim srcem,toda imela sem telefon v katerem je bila shranjena številjka Simona Cowella.Odločila sem se in pritisnila tipko kliči.

kako se ti zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. junij 2012
NEXT NEXT NEXT next next next
27. junij 2012
u57330
u57330
nexttt
27. junij 2012
u80842
u80842
neeeext
27. junij 2012
neeeext
27. junij 2012
next!
27. junij 2012
next!!!
27. junij 2012
u97794
u97794
ta del je posvečen : 1D 4ever
27. junij 2012
u97794
u97794
aaaaaaaa ne vse mi je zbrisal (((((
27. junij 2012
next
27. junij 2012
u97794
u97794
ta del je posvečen : 1D 4ever
27. junij 2012
u97794
u97794
No to je moja zgodba do zdaj.Simona sem spoznala ko sem šla na razgovor za tisti film z Kate in Leom.Dal mi je svojo številko in mi rekel naj ga pokličem če bom kaj rabila.Ko sem mu povedala kaj se je zgodilo mi je obljubil da me pride iskati na letališče in da mi bo priskrbel hišo.Ko je letalo pristajalo mi je kot vedno postalo slabo.Izkrcali smo se in čez dve uri sem imela svojo prtljago v rokah,kapuco na glavi in iskala sem Simona.Ko sem ga zagledala sem pohitela k njemu in ga pozdravila.Snel mi je kapuco z glavi in postal čist rdeč od jeze.No,morda mu nisem vsega povedala.Rekla sem mu da mu bom razložila kasneje.Vzel mi je prtljago iz rok in se napotil prozi izhodu.Popravila sem si kapuco nazaj na glavo in mu sledila.Ko sem prišla ven pa me je skoraj kap.Tam je bil kup vreščečih deklet ki so stale okoli njegovega avta.Simon mi je odprl avto in mi pomignil naj skočim na sovoznikov sedež.Še preden sem zaprla vrata je že speljal.
N: kaj pa je to?
S:kaj ta dekleta?raje povej kaj je s tvojim obrazom???!!!
N:jaz Saša me je udaril.Skregala sva se in razšla.
S:in zato si tu?Te boli?Slišal sem da si zavrnila vlogo.
N:ja.ne tako kot njegove besede.in ja najprej si moram odpočiti od vsega in si zlizati rane.
S:Niel zakaj nisi takoj povedala kaj se je zgodilo?
N:ti si prvi ki ve.No od kdaj imaš ta kombi in zakaj na njemu piše ena smer?
S:Niel,kaj ti sploh kaj spremljaš medije?
N:hm ne ravno.zakaj?Kam greva?
S:Hmmmm.preveč dela?trenutno te peljem k nekim fantom kjer boš dokler ti ne najdem hiše.Predstavili se ti bodo sami.No tu sva.Žal se mi mudi tako da ti nemorem pomagati peljati prtljage v hišo in ti predstaviti fantov,ampak saj te pričakujejo.Niel,zvečer pridem in takrat mi boš vse razložila.Ne boj se fantov vsi so super.
N:adijo Simon.Hvala za vse.
Stopila sem iz avta in se s prtljago napotila proti hiši.Pozvonila sem in vrata mi je odprl....
Next?neki šteka
27. junij 2012
next!
27. junij 2012
neeextaj čimprej
27. junij 2012
next ful sweet od tebe da si next posvetila zame next dons plis
27. junij 2012
u93684
u93684
next
27. junij 2012
u97794
u97794
verjetno danes nebom več nextala bom pa zato ju3.Hvala vsem ker berete.
27. junij 2012
u80842
u80842
ok ampak vseno
neeeeeext
27. junij 2012
next!! ; )
27. junij 2012
u57330
u57330
nextttttt
27. junij 2012
u63958
u63958
neeext
27. junij 2012
neeeext!!
27. junij 2012
u97794
u97794
eh mal mi je dc zato imate tu naslednji del:
Vrata mi je odprl fant z temnimi lasmi in temnimi lasmi.
Pozdravi me je in me oprašal če sem jaz tista niel ki jim jo je omenil Simon.
N:Verjetno,ker kolikor vem ni veliko deklet po imenu niel na tem svetu.
Tisti fant:No zdravo.Ti verjetno že veš kdo sem.
Ampak jaz tega nisem vedela in sem odkimala.Ponudil mi je roko in mi rekel:
Tisti fant:No to pa je presenečenje.Ime mi je Zayn Malik.Stopi že naprej.
Vzel mi je prtljago kljub temu da sem mu povedala da ni potrebno.Ko sem stopila v hišo mi je vzelo sapo.
Zridi.Ne grizemo.
Odpeljal me je v neko sobo in ravno ko so se odprla vrata sta mimo pritekla dva fanta.Eden z ljubkimi kodri je bežal pred nekim blondincem in v rokah držal vrečko čipsa.
Blondinc:Harry,vrni mi čips!!!!!!!!!!!
Zayn:Fanta umirita se!Obisk imamo.
Odpeljal me je k sedežni na kateri sta sedela še dva fanta z dvema dekletoma.Predstavil mi jih je:
Zaynekle z kodri je Danielle,zraven nje pa sedi Liam,dekle z manjšimi kodri pa je Eleanor fant zraven nje pa Louis. Vsi to je Niel za katero nam je povedal že Simon.
Danielle:Zdravo.Zakaj pa imaš kapuco na glavi?Saj smo v stanovanju.
Niel:Jaz...em rajši je nebi dala dol.
Toda prepozno.....
next?
27. junij 2012
u63958
u63958
neeext
27. junij 2012
next
27. junij 2012
Jas dobim kar dosti sporocil da pisem zgodbice fuul dobro in ce bi prebrala njihovo zgodbico... no tud ti si mi to napisala in vecina zgodbic sploh ne grem brat pri tebi pa mi ni zal da jo berem

In en ogromn NEXT!!!
27. junij 2012
u97794
u97794
Kєℓℓү*Lσνє
27. junij 2012
u97794
u97794
Kєℓℓү*Lσνє
27. junij 2012
u97794
u97794