next
21. februar 2012
jutrrrr
21. februar 2012
mogoče še dans
21. februar 2012
u56915
u56915
Nexxtt!!!!!!
21. februar 2012
neeeeext!!!!
21. februar 2012
a ddddda bi dons?
mogoč
21. februar 2012
dj doooon plz??
22. februar 2012
Nazadnje bom pristala v norišnici. Odprla so se vhodna vrata. Zaloputnila sem. Stekla sem k Sarah in jo skrila v mojo omaro. Po stopnicah so prihajli težki koraki. Jack je doma. " Kje je sarah?!!" se je zadrl. "" Pri prijateljici" sem mu odgovorila. Moj glas se je tresel. " IN
22. februar 2012
neeext
22. februar 2012
KDO JI JE DOVOLIL!!!!!??!!!!" se je zadrl zelooo naglas. " Jaz " sem mu tiho odgovorila. Pljask! Padla sem stola. Moj obraz je bolel. Odšel je. Vrjetno spet v gostilno. Sarah je stekla k meni." Daisy Daisy" je jokala in jokala. " Saj bo nehal. Samo žalosten je ker je udaril tvojo mami. Ne skrbi Sarah." sem rekla. Vstala sem se in z pudrom prekrila modrico. Johana danes pride domov in najbrž ne bi bila vesela. " Sarah ne smeš povedati mami" sem rekla. Pokimala je.

22. februar 2012
dejte na poglej sliko pa preberte text.
22. februar 2012
neeeext!!!!
22. februar 2012
nexttttt
22. februar 2012
u73990
u73990
neeext
22. februar 2012
Neext!
22. februar 2012
u50162
u50162
next
22. februar 2012
nextammmmmmmmmmmmmmmmmmmm
**********************************************************************************
Pokimala je. V so spet zalpoutnila vrata. Spet on. Skrila sem se v omaro skupaj z Sarah. "Ni jee!" se je zadrl. "Lagala si Daisy zato boš plačala!!!!!". Začela sem se tresti. Jackie se je skril v kot. Potem je preiskoval mojo sobo. Pogledal je vsak predal in jo razmetal. V tistem je prišla Johana. Rešena sem. Jack se je streznil. Hitro je stekel pod tuš in se delal kakor ni nič narobe. " Ljubica! Kako sem te pogrešal. Zelo mi je žal." je rekel zavit v brisačo. Ona mu je verjela. " Kje je Sarah? Kje je Daisy?" je vprašala. " Sarah je pri prijateljici Daisy pa jo j eodšla iskat" je rekel.Odšla sta v kuhinjo. Neopaženo sva stekli dol,se obuli,oblekli v plašče. Potihoma sva odprli vrata. Potem sem jih zaloputnila. Delali sva se kako,da sva ravnokar prišli. To je bila slaba ideja. Jack je vedel,da sem bila nekje skrita. Šit še to se mi manjka.

23. februar 2012
Next!!
23. februar 2012
next
23. februar 2012
u73990
u73990
next
26. februar 2012
Next plissssssss hit!!!!
29. februar 2012
ok ok ok ok ok. oprostite rač mi je crknu. eh kr neki. torej
*******************************************************************************************************************
Šit še to se mi manjka. Gledal me je z zlobnimi očmi. "Moram it z Sha sva zmenjeni." Oblekla sem se in obula. Ko sem prišla k njej je sedela na računalniko. Zavzeto je tipkala. Potem se je slikala. "Sha?" " O Daisy. Poglej! Avdicija za Jade's je. Iščejo now model. Jade's je zelo popularna revija o modi. " Zakaj se potem slikaš?" "" Moram se. Piše v prijavnici." Potem mi je prebrala vse teme za kar se mora slikati. Priznati moram,da je prav dobra. " Kje si pa dobila prijavnico?" " Poslal mi jo je neki tip""Kaj??" "Ja rekel je,da bo on potem poslal slike""Si nora??!! Te slike lahko da kamorkoli na splet.Na slikah si v bikiniju in prav gotovo bo ogromno zaslužil. Glede podatkov...... lahko pride in te ugrabi. Ali še huje posili!" Vse sem zdrdrala v eno.
***************************************************************************************************************
Ali bo Sha poslušala Daisy in ne bo poslala slik?
09. marec 2012
neext!!!
09. marec 2012
u50162
u50162
next
09. marec 2012
u50162
u50162
;OOOOO upam da Sha nebo puslala slik
09. marec 2012
neext
10. marec 2012
upam da nau poslala slik ampk men se zdi da jih bo!;?)no nwm
10. marec 2012
hahaah dobr ugibate
**********************************************************************************"Daisy kaj pa blebetaš? Samo ljubosumna si ker tebe nočejo!" Gledala sem jo. "Oprosti nisem tako mislila" se mi je opravičila. Potem pa je naredila tisto česar sem se najbolj bala. Pritisnila je gumb"send". "Tako" se je zadovolno nasmehnila. Buljila sem vanjo.
********************************************************************************
oprostite za kratek next. rabm 2 da nextam
ali je ta moški res fotograf?
10. marec 2012
neext pa moški zihr ni fotograf!!!cool zgodbicaa< 333
10. marec 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani