NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. januar 2012
u48865
u48865
next
03. januar 2012
u67755
u67755
NeXT
04. januar 2012
sry da doug nism nextala šolaa
Po kosilu sem odšla ven,da bi spoznala okolico. Bila je mirna soseska in same bogataške hiše. Prišla sem do igrišča kjer sta sedeli 2 punci. Prva je pokazala name in stekla do mene. Druga pa za njo."Živjo sem Rose in tole je Sha. "živjo jaz sem Daisy" "Ali si nova?" je vprasala Sha.(prebere se Ša). "ja" "lahko ti razkažemo okoli. Odšle smo.
*********************************************************************************************
06. januar 2012
neext!
06. januar 2012
next
06. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!
07. januar 2012
evoo nextamm
Prvo smo šle v park, nato do kina, nakupovalnega centra. Zelo sem se zabavala. Povedali sta mi da plešeta hip hop in da lahko pridem zraven. Ko sem prišla "domov" sem odšla v sobo. Prišla je mačeha.
m-mačeha j-jaz
m:kje si pa bila?
j: spoznala sem prijateljice in razkazale so mi okolico
m: vidim da se že privajaš
Nashmehnila se mi je. Mislim da bom tu prav dobro živela. Sicer pa še nisem dobro poznala svoje sobe. Wow imela sem svojo kopalnico,z kadjo, jacuzzijem,velikanski radio, račnalnik in omaro polno lepih oblek.
07. januar 2012
Next?? < 3333
07. januar 2012
Next!!!
07. januar 2012
next!!!!
07. januar 2012
u67755
u67755
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
07. januar 2012
n
ne
nex
next
nex
ne
n
prosim?????
07. januar 2012
okiiiiiiii
Prvi dan nove šole. Malo me je bilo strah. Počasi sem hodila proti šoli. Na poti smo se z Sha srečale. Skupaj sva šli do šole. Odšla sem v razred in se usela na stol. Driinn. Otroci so stekli v razrede. Čakali smo 10 minut in prikazala se je učiteljica."Imamo novo učenko. Pridi gor in se predstavi" mi je rekla. Počasi sem odšla pred tablo. "Živjo! Ime mi je Daisy in prihajam iz Londona(aja sedaj sem v Bristolu)" sem rekla. Vsedla sem se nazaj v klop.
08. januar 2012
n
ne
nex
next
nex
ne
n
08. januar 2012
(malo daljše piši!!!!!!!!!!!!!!!!))))))) drgač pa cool
08. januar 2012
oki bom dalp pisala
Pouk je potekal zelo dolgočasno.Spoznala sem veliko prijateljev.Po pouku sem odšla "domov".Z vlakom sem se odpravila v london. K Claire. Res jo zelo pogrešam.Pozvonila sem. Odprla mi je njena mama."Daisy??"me je vprašala. Nasmehnila sem se ji. "Pridi naprej. Claire bo zelo vesela". Odšla sem po stopnicah in kar vdrla v sobo in ji skočila v objem. "Claire Claire tako sem te pogrešala. Začeli sva jokati. Nisva vedeli kaj se sploh dogaja. Samo hotela sem ostati pri njej. "KAM SI IZGINILA!!?" me je nadrla. " Oprosti" sem ji odvrnila in gledala v tla.Zelo mi je bilo hudo."Mogoče bi lahko kdaj prišla k meni" sem ji rekla. "mogoče".
09. januar 2012
next najbol zgodbica!!!!!!!!!!!!!!!hehe=)
09. januar 2012
n
ne
nex
next
nex
ne
n
09. januar 2012
u71300
u71300
next
next
next
next
next
11. januar 2012
nextt
11. januar 2012
u48865
u48865
next
15. januar 2012
jutr nextam moram se učit zgo
15. januar 2012
u56915
u56915
Neeeeeexxxt!!!!!
16. januar 2012
neeeeeext!!!!!
20. januar 2012
neeeeeexxxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. januar 2012
nekaj časa sva bili tihi.Nato je začela predvajati malo glasbe.Začeli sva plesat.Zabavali sva se.Nažalost sem morala domov.Odhitela sem na vlak in se odpeljaja proti Bristolu.Prišla sem domov in odšla takoj v posteljo.Nisem se umila niti učila ker jutri pišemo matematko.fak še to nooooo.Zazvonil mi je telefon.1 sporočilo.wow od skrivnega oboževlca!!!!!
Hey! res si mi ušeč a sem preveč sramežljiv da bi ti povedu v obraz.
xxx
22. januar 2012
neeeeeeeeeext!!!
25. januar 2012
bom mal kasneje
28. januar 2012
Omg. Nisem si mislila,da se bo kdaj zgodilo. Zaspala sem nazaj. Ves čas sem sanjala o njem,kako me je poljubil. Bil je preprosto čudovit. Ampak....mogoče v resnici ni tak. Mogoče je nek piflar,ki hoče,da mu verjamem,da je neki lepotec. Odločila sem se,da se zaradi takih stvari ne bom obremenjevala. Počasi sem šla v šolo. Na poti sem srečala Sha in Rose. Pogovarjale smo se o vseh mogočih stvareh. Končno smo prišle v šolo. Vsedla sem se na svoj prostor. Prva ura zgodovina. Bedaaaa. Druga ura je matematika. Tretja slovenščina. Četrta tehnika. Peta gospodinjstvo. Drinnnn. Vsi smo stekli iz razreda. Sha me je vprašala,če lahko pride k meni,ker se njena starša stalno kregata. Odšli sva do mojega dome,kjer sva šli v mojo sobo. Odpeljale smo se v mesto in si kupile hot kopalke. Potem sva se kopali v mojem jacuzziju. Bilo je res lepo. Zazvonil mi je telefon. Spet sporočilo.
Love you
31. januar 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani