Next
01. januar 2012
res use so full fajn. bom zdej nextala
Pozvonila sem. Odpra mi je Claire. "Omg kakšna pa si" mi je rekla. Začela sem samo jokati in sem požirala besede."m...se....ka...tebe...videt.."(prbližn tako ). Odšle smo v njeno sobo.Vzela je robček in mi brisala oči kakor kakšnemu dojenčku.Potem sem ji vse povedala. Tudi ona je začela jokati. Ampak jaz nisem imela namena it.Odšla sem domov in v majhno torbo zložila nekaj stvari. Odločila sem se pobegniti. Stran od mami in družine. Splezala sem čez okno in šla do Claire. Prej sva se že use zmenili. Spala bo pri njej saj njene mame ni doma. Z očetom pa nima več stika od 10 leta. Zabavali sva se in že je bila ura 10:00.Šle smo spat,ko smo zašlišale policijske sirene. Zelo sem se ustrašla.
Z Claire smo se spogledale. Tekla sem do doma in, ko me je mami zagledala je začela jokati in objemati.Moj načrt je splaval po vodi.Verjetno se sprašujete zakaj nisem ostala skrita.Zato ker nočem imeti opravka s policijo.Potem bi lahko Claire in njena mama bile v težahvah tega pa nočem.Na to bi morala že pomisliti prej.Vsi smo odšli spat saj imamo jutri let za Ameriko. Bilo me je strah. Kakšni boji ljudje? Me bojo zafrkavali zaradi
mojega naglasa?Potem sem si vključila telefon in poslušala muziko dokler nisem zaspala.
01. januar 2012
u56915
u56915
Neeext!!Pa hvala za reklamo pa hvala za next k si mi ga posvetilabom še jst nrdila reklamo zate
01. januar 2012
nzk za frende use. pa res so foool dobe zgode in sm dobila navdih zarad njihh
01. januar 2012
zdej bom nextala k mi je dc
"Zaspanka zbudi se" mi je nekdo nežno šepnil na uho."Ja no že grem" sem rekla.Bila je mami."Treba bo iti" je rekla. "Ja ja".Oblekla sem se v kavboje,in majico z napisom i love ny.
Obula sem si zimske škornje in že smo se peljali proti letališču.Tresla sem se. Poklicala sem Claire. Nekaj časa sva se pogovarjali. Ko smo prispeli do letališča sem prekinila.Emily je bila navdušena,da gre v Amerkio in,da bo letela.Vkrcali smo se.Tam je bila staverdesa, ki je govorila o vsem kar moramo vedet. Bla bla bla.Potem sem zaspala.Naemkrat se je letalo začelo tresti."Tukaj govori pilot" se je oglasilo iz zvočnika. "Privežite se in pojdite na položaje za zasilno pristajanje".Bilo me je strah. Spustili smo se nižje in zagledali morje. Shit strmoglavili bomo v morje! Emily se je to zdelo zabavno. Kaj je z tem otrokom narobe???? "Boom" . Naslednje kar sem videla je letalo,ki je gorelo,morje pa polno morskih psov.Zbudila sem se v bolnišnici.
next?
01. januar 2012
u56915
u56915
Neextt!!
01. januar 2012
še en next
01. januar 2012
bom nextala k mi je dcc
"Pipipi" sem slišala aparate. Odprla sem oči.Bila sem sama v sobi.V sobo je prišel doktor."No si se končno zbudila".Kaj je mislil z tem "končno"."Koliko časa sem spala?""7 dni""kje je moja družina??"Doktor je utihnil in me pogledal."Žal mi je ampak vaš oče ni preživel"Začela sem jokati.Jokala sem in jokala. Minil je teden in spustili so me iz bolnice v Angliji(tam živim).Moja mama in sestrica sta še vedno poškodovani, zato bom sedaj pri Claire.Njena mama je prišla pome.Ko sva prišli do hiše mi je Claire skočila v objem.Tako so minevali dnevi jaz pa sem bila pri Claire. Začela sem hoditi nazaj v šolo. Nekega dne pozvoni telefon. Bil je doktor iz bolnišnice.
D-doktor J-jaz
D: Dober dan! Lahko govorim s Daisy?
J: Ja tukaj Daisy.
D: Zelo mi je žal ampak vaša mama in sestrica nista preživeli.Trudili smo se po najboljših močeh.
Prekinila sem.Začela sem jokati in jokati in govoriti,da se to lahko zgodi samo meni.
Mama od Claire je prišla in ko je videla da jokam me je objela.Kaj bom sedaj? Brez družine? Brez pravega doma?
Eh sej vem da je zgodba zanč!
01. januar 2012
nee ni! Nextaaj! Moja je zanič! Tu je link od moje zgodbice: https://www.igre123.com/forum/tema/ujeta-sem/26624/

Poglej mojo, tvoja je cool, moja je pa zanič! Tvoja je fuul carska!

NEXT,NEXT,NEXT!
01. januar 2012
bom prebrala.pa nextam za aniee33
Torej bom morala v rejo k drugi družini.Drug dan smo šli na socialno za mojo novo družino.Zmenili smo se da me pridejo iskat jutri.Jaz pa nimam namena it v rejo. Ko so vsi spali sem si vzela nekaj stvari(že drugič ) in zbežala v center Londona.Tam so bili punce in fanti mojih let ki so tudi zbežali od doma. Prikjlučila sem se skupini.Ko je ura odbila polnoč smo šli spat.In sicer na klopce.Moram priznat da sem zmrzvala.Samo bolje to kot da sem v drugi družini.
***************************************************************************************************+
zdele se mal zapleta
01. januar 2012
u56915
u56915
Neexxxt!!
01. januar 2012
Next?? :')
01. januar 2012
next!! fuŁ dobraa
01. januar 2012
Ta next pa posvečam AnnieBannanie,MegaLeah777 in anaxxx
***********************************************************************************
Zjutraj sem slišala govorenje ljudi. Tega nisem bila navajena.Torej začel se je moj "delovni dan".Hodila sem od človeka do človeka, prosila za kak euro mogoče 2.Zagledala sem tipa iz naše šole.Skrit se moram skrit se moram!!!!Prepozno!!!!Prepoznau me je.
O-on J-jaz
O: hey ti si daisy kajne?
J: ne vem kakšna daisy
O: poznam te. na mojo šolo hodš.
J: ja verjetnu
O: kaj delaš tukaj. ne bi morala bit u šoli?
J: lahko bi te vprašala isto
O: danes imam kasneje pouk
J: prosimm ne povej kje sem
O: kaj je s tabo narobe! seveda bom povedal.
Odšel je. V bistvu je tekel. Ni mi preostalo drugega kot, da se čisto spremenim
Ampak kako bom plačala frizerja?? Saj bi lahko prosila samo za škarje. In res. Sama sem se postrigla pri tem pa jokala
moja frizura:

sam frizuro ne obraz
01. januar 2012
nextam k mi je dc
O ne. V tistem je pritekla ravnateljica,policaja,pa še dva moška in tisti bedak.Obrnila sem se kot da nekaj zlagam v torbo."Kje je?"je vprašala ravnateljica."Videl sem jo. Tukaj je bila"
je rekel on."Verjetno je pobegnila. Zakaj je nisi sabo odvlekel"ga je vprašala. Tukaj se je že videlo da je bedak. "em....." je samo odgovoril.Začela sem počasi hoditi stran.Naenkrat se je fant iz moje skupine obrnil proti ravnatlci in pokazal name."Daisy pridi no" je rekla ravnateljica. Jaz pa sem se pognala v tek.Moška in policaja pa za mano.
Prišla sem do podzemne hitro na vlak.Prepočasna sta bila in sem jima ušla.Pokazala sem jima jezik."Kontrola vozovnic" je rekla gospa. Odločila sem se da izstopim na nasljedni postaji.Uspelo mi je. Kupila sem si vozovnico s tistimi parimi evri.Vsedla sem se na vlak in se peljala do Claire. Ne ravno do nje ampak ni bila daleč od postaje.Pozvonila sem in upala da mi bo odprla Claire.Ona mi je odprla
C-claire J-jaz
C:Želite?
J: Jaz sem Daisy
C: Daisy??!!
Objela me je.
C: Kje si bila?
J: Saj ni pomembno.
C: Zakaj si se postrigla?
J: Zato da me nebi prepoznali. Oprosti vem da ne maraš ravno emo ampak daj no. Delovalo je. Nisi me prepoznala.
C: Prav imaš
Odšle smo v sobo in se zabavale dokler ni prišla mama od Claire. Skrila sem se v omaro in poslušala.Bla bla bla.Eh kr neki. Pol je pa končno odšla. In tudi jaz sem se odpravila. Kam pa je zaenkrat še skrivnost
02. januar 2012
u56915
u56915
Neeext!!
02. januar 2012
en mali next
Odšla sem do pokopališča(vmes je bil pogreb pa nism bč pisala). Prinesla sem rože. In začela sem jokati. Moje srce. Mislila sem da ga bo razneslo. Takrat je stopil na pokopališče en fant. Obrisala sem si solze, vstala in samo gledala v grob.
on-O jaz-J
O: oprosti ker sem zmotil
J: saj ni nič
O: jaz sem joshua
J: jaz sem daisy
O: ti si tista ki je vsi iščejo?
J: kako pa to veš?
O: celo mesto ve
J: saj ne boš...
O: ne bom povedal
J: ok moram it
O: ja adijo
Odšla sem do naše hiše. Mama jo je zapustila meni.Odklenila sem in šla v sobo. Kako sem jo pogrešala. V oči so mi spet stopile solze. Vlegla sem se na posteljo in zaspala.
02. januar 2012
u56915
u56915
Neext!
02. januar 2012
neext!!!
02. januar 2012
next!!!
02. januar 2012
u48865
u48865
next
02. januar 2012
wow hvala usem
Zjutraj me je zbudilo nežni žarki sonca. Pretegnila sem se in odpravila na sprehod. Vsepovsod so viseli plakati z mojo sliko. Oh ja. Kaj pa če bi se enostavno predala. Mislim saj še nikoli nisem videla rejnikov. Ne vem. Mogoče bo slabo.. Saj lahko še vedno pobegnem. Vsedla sem se na klopico in razmišljala in nato odločila.....
*************************************************************************************************
sory za kratek next. bom jutr dalšga
02. januar 2012
u56915
u56915
Neexxtt!!
02. januar 2012
nnnnneeexxxxttttt!!
03. januar 2012
oki doki nextam
...da sem bom predala. Ok no. Šla sem v šolo in tam rekla,da hočem spoznati rejnike. Vozim se k njim. Ko smo prispeli do hiše sem bila skoraj brez sape.Hiša je bila ogromnaaaaaaa. K meni sta prispela ženska in moški v ozadju pa sem videla deklico staro približno 11 let."Kako vesela sva,da si prišla" mi je rekla ženska. Upam da se mi bo tukaj dobro godilo.
03. januar 2012
NEXT! nujno,res the best zgodbica!!
03. januar 2012
u56915
u56915
Neexxxxt!!!
03. januar 2012
next........... !!!!!!!!!!!!!
03. januar 2012
zdele se morm učit tko da čisti mali next.
Povabili so me noter. Pokazali so mi mojo sobo ki je bila res wow.Ne da se opisat. Poklicali so me k večerji. Bilo je zelo čudno. Jedli smo v tišini. Nato je deklica spregovorila. " ime mi je Sarah""lepo ime. meni je ime Daisy".Nato je spet zavladala tišina
03. januar 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani