next
27. januar 2014
sad
dej no k je zanimiv...nnnneeeexxxxtttt
28. januar 2014
Rodila sta se v revni družini. Vsak je živel po svoje. On v mestu, ona pa v vasi. Imela sta zelo pestro otroštvo. On je moral že kot zelo mlad oditi od doma in zaživeti po svoje. Ona pa je trdo delala doma. Vse se je začelo na srednji šoli, ko je prišla v raztrganih oblačili, razkuštrani pričeski in lesenih cokljih. Na zunaj je bila kot običajno kmečko dekle, ki je smrdelo po trdem delu, ki ga je bila deležna vsak dan. Vsak dan je prišla v šolo zaspana in zmatrana od dela. On pa je bil kar privlačen na pogled, le da je imel zelo čustveno srce in se je težko zaljubil v osebo, a ta oseba je bila zanj nekaj najlepšega kar se mu je zgodilo. Na skrivaj si jo je ogledoval in čez čas se je zaljubil v njo. Ni bil ravno rad v družbi, najraje je sedel v klopi ali prislonjen na zid z naslonjeno glavo in je opazoval. Opazoval je njen poseben pogled, nasmeh, vsak njej gib si je zapolnil. Imel je poseben zvezek v katero jo je narisal vsak dan. Ko so konec šolskega leta imeli ples, se je opogumil in ji napisal na listek če bi šla z njim na ples. Sprva sploh ni vedela, ali bi sploh šla saj ni imela spremljevalca. Na velik listek mu je napisala DA in dopisala uro in kraj kjer jo je kasneje pobral. Na plesu sta bila le dve uri a sta se imela zelo lepo. Pospremil jo je domol. Še preden je stopila na svoj prag mu je svoje toplo lice prislonila na njegovo in se mu zahvalila za prelep večer. Ko je bilo konec šole in ko so vsi dobili spričevala mu je na zelo majhen listek napisala telefonsko številko in uro kdaj jo lahko pokliče. Tako sta se vsaki dan slišala po telefonu okoli desete ure zvečer. Nekega dne se je opogumil in odšel pred njenega očeta in mu povedal vse kaj čuti do njegove hčerke. Oče je videl da jo zelo ljubi in ji dovolil da se z njim videvala vsako nedeljo. Čez leto dni sta postala par. Tedaj sta bila stara 17 let. Po enem letu prekrasne zveze sta se poročila. Rodil se jima je prekrasen sin. Imela sta ga najraje na svetu. Dala sta mu kar sta mu pač lahko, čeprav ni bilo veliko, je bilo iz srca. Čez dve leti sta dobila še hči. Tudi njo sta imela najraje. Oba otroka sta vzgojila v poštene in prijazne ljudi. Imeli so se najraje. Ko sta otroka postala polnoletna sta se kot njegova starša poročila in naredila družino. Ko sta bila stara 79 let sta imela zlato poroko. Tisti dan sta si še enkrat pred Bogom zaobljubila, da se ne bosta nikoli kregala in da si bosta stala ob strani v dobrem in slabem do svoje smrti. In res ko sta dopolnila 87 let sta se poslovila drug od drugega in odšla v večnost. Njega je zadela kap, čez pol ure pa je od žalosti stisnilo v prsih in skupaj obležala.
Ta zgodba je resnična, povedala sta mi jo gospod Šime in gospa Marija Kustić (o katerima tudi zgodba govori). Gospod ima še danes zvezek v katero jo je risal vsaki dan, tudi pokazal mi ga je in je zelo lepo risal. Gospa pa mi je pokazala listek na katerega ji je napisal povabilo na ples. Ta zgodba mi je ena najlepših zgodb saj sta živela skupaj, nikoli se nista kregala imela sta drug drugega in dobre družine. In tudi v večnost sta se odpravila skupaj. Čeprav ko sta umrla je prizadelo čisto vse, še mene čeprav sem ju poznala le tri leta.

Opravičujem se za pravopisne napake.
28. januar 2014
to je moja pravljica veš
31. januar 2014
tak da bom jst naprej pisala ok ???
31. januar 2014
nisem morala verjeti svoji očem pred vrati je stala moja prijateljica iz osnovne šole ki sem jo komaj prepoznala
to je ona :

sabo je pripeljala še svojo najboljšo prijateljico ali bff . oh oprostite moji prijateljici iz osnovne šole je bilo ime jane in to je njena bff :

skupaj so stale pred vrati :

njeni bff pa je bilo ime kate ali cat .
Bila sem vznemerjena da je prišel moj pra pra stric in še prijateljica z osnovne šole še z bff. oh sem rekla to pa mora biti nekaj posebnega odšla sem pod tuš hodila sem po stopnicah do dnevne sobe in presenečenje.. kaj saj res danes imam rojstnidan stara sem bila
03. februar 2014
16 let jupi sem se razveselila dobila sem darila in tako naprej ... prišli so vsi moji daljni prijatelji in zdajšni prjatelji z kate sva se razumele in hitro postale prijateljice prišle so tudi moje bff
03. februar 2014
emma in anna res sem ju bila vesela še bolj pa darila saj sta mi kupili apple ifon
03. februar 2014
next
03. februar 2014
u145278
u145278
Hahah ifone haha next
03. februar 2014
zaka pa ne ifone
07. februar 2014
u163511
u163511
next.... DJ dog nehi..pa sej je okej...
no in ZAKON ZOGDBAAAAAA
11. februar 2014
u145278
u145278
cist beden .....
14. februar 2014
vesela sem bila in se veselila . priznam da sem malo preveč popila saj je moj 16 rojstni dan zato me je zjutraj bolela glava.dolgo sem počivala in se zbudila sm se in friday party je bila zakon samo ko sm se zbudila sm zagledala nered in takoj začela pospravljati . omg sm si rekla ubistvu shit očka pride ob dveh zdaj pa je ura 12:00 o joj samo še dve uri hitela sem sesati pomivati pobirati smeti . telefon je zazvonil dring dring bil je alex oojooojjj uprašal me je ce mi lahko pride čestitata in prinese darilo čez 20 min jaz sm mu pozabila povedati da mam party in ni bil povabljen ojjjooojjj spet bo mislil da lažem začela sm pospravljati koliko sm morala kar naenkrat se je prižgala televizija sama od sebe .... next
14. februar 2014
u145278
u145278
14. februar 2014
u163511
u163511
pa sej je dobr DJ dog... in nerabiš ji vračat nazaj.... kaj tu kdo zna spoštovati drugi..jim reče da neče brt i tk!!??..ne..an
14. februar 2014
ehh midva sva učas mal tečna glede tega soseda sva pa mal najgajava drug drugmu
14. februar 2014
ful dober pises! .............................................next................................
22. marec 2014
ustrašla sem se nato pa še luči skoraj bi me zgrabila panika ampak itak !!! hecal se je moj pra pra stric začel se je smejati jaz pa sem mu rekla da sploh ni smešno ... alex je pozvonil odahnila sem si ker sem vse pospravila še preden je prišel. prinesel mi je darilo ne morem vrjet mačko ki jo bova klicala lorde ( on se je izmislil ime ). bila je popolna lorde ... bil je tako pozoren kupil mi je mačko ki sem si jo vedno želela preden je odšel alex pa so prišle prijateljice in na glas rekle kolk je biu dobr party alex me je vprašal kakšen party jaz pa sem mislila da se bo izšlo jhojo sm jezna...
05. april 2014
u163511
u163511
nexttttttttt!!--------------------------------------------------------
+fotke pliss
05. april 2014
u166818
u166818
ja res

next+
nova na temi+
fotke+
to je tko coolll
08. junij 2014
u159600
u159600
next+carsko
08. junij 2014
u159600
u159600
samo nekaj predlagam da daš malo več slik
08. junij 2014
u166818
u166818
ja jst tud
08. junij 2014
sad
sam mal več slik, drgač je pa od 1 do deset 10
09. junij 2014
u166818
u166818
ja res
09. junij 2014
to pa je mačka lorde :

Alex me je pogledal in me še enkrat vprašal kakšen party? odgovorila sem mu po resnici, razočaran je odšel čez vrata in se odpeljal z avtom.Začela sem jokati in prijateljice so me potolažile kot vedno :

odšla sem v svojo sobe in gledala na računalniku najine slike ( z alexsom) skoraj sem se se bolj začela jokati ko je zazonil telefon
21. april 2015
klical me je alexs,nehala sem jokati in si obrisala solze in se oglasila :

vprašal me je ce bi bila še njegova punca, odgovorila sem mu DA. Rekel je da nic vec lazi... naslednji dan sva se dobila in objela :

potem pa sla šla v zelo lepo restavracijo :

in ravno po radiu je bila najina najljubša pesem :
24. april 2015
sad
NEXT!
25. april 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani